Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
michalCCR
Příspěvky: 716
Registrován: sob úno 09, 2008 7:03 pm
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakar 2020 - průběh 2. poloviny

Příspěvek

ok, ďakujem za vysvetlenie. článok som prečítal celý, ale takáto interpretácia mi nenapadla. ale to bude tým, že tu na fóre princíp žolíka už poznáme.
pát led 24, 2020 11:30 am

Tod2
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv led 08, 2009 3:22 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: Dakar 2020 - průběh 2. poloviny

Příspěvek

This morning, the Dakar Organisation were informed by his family that Dutch biker Edwin Straver, who crashed 124 km into the timed sector timed special of stage 11 (SHUBAYTAH–HARADH) on Thursday, 16th January 2020, has died as a result of his injuries.

The medical team immediately dispatched by helicopter found Edwin in cardiac arrest and proceeded with resuscitation efforts. He was then airlifted to hospital in Riyadh where he was admitted to the intensive care unit before being later repatriated back to the Netherlands on Wednesday.

48-year-old Edwin Straver, a former motocross rider, was taking part in his third Dakar. He finished 30th overall and first in the Original by Motul class in 2019. He entered the same class this year.

The entire Dakar caravan would like to extend its sincere condolences to Edwin's family and friends.
pát led 24, 2020 1:06 pm

mirasat
Příspěvky: 1844
Registrován: sob led 06, 2018 10:59 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakar 2020 - průběh 2. poloviny

Příspěvek

Chlapi, má cenu sem něco dávat ? http://www.truck-forum.cz/forum/viewtop ... 00#p735997
Když se nečtou ani 3 příspěvky zpětně...
pát led 24, 2020 3:13 pm

Tod2
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv led 08, 2009 3:22 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: Dakar 2020 - průběh 2. poloviny

Příspěvek

Každý nemá ksichtoknihu. Navíc zrovna mne odkazy na ni vyloženě serou, neklikam na ně.
Ale asi bude lepší, když sem nebude dávat nikdo nic.
pát led 24, 2020 4:51 pm

Honza 76
Příspěvky: 610
Registrován: čtv črc 24, 2008 10:33 am

Re: Dakar 2020 - průběh 2. poloviny

Příspěvek

Tu sociální zbytečnost s názvem Facebook nemám a ani mi to nechybí a na odkazy s tímto spojené tím nelezu a tim pádem ani neklikam.
pát led 24, 2020 5:39 pm

Uživatelský avatar
mc.imi
Příspěvky: 359
Registrován: sob čer 26, 2010 12:50 pm
Bydliště: Žamberk
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakar 2020 - průběh 2. poloviny

Příspěvek

Nechytejte se za slovo chlapi. Držte při sobě jakožto dakarští fanoušci.

Já osobně jsem moc rád, že během dakaru probíhá zde na TF tak živá diskuze.

To že se tu něco objeví dvakrát, je myslím lepší než kdyby to tu nebylo vůbec.

Myslím to fakt upřímě a děkuji Vám. Během dakaru jsem tuhle diskuzi sledoval tak, že jsem málem hypnotizoval tlačítko refresh!

Díky chlapi!
*** TATRAweb ***
*** DAKAR Competitors ***
*** TATRA a DAKAR ***
pát led 24, 2020 6:16 pm

Honza 76
Příspěvky: 610
Registrován: čtv črc 24, 2008 10:33 am

Re: Dakar 2020 - průběh 2. poloviny

Příspěvek

Souhlasím kolego. V průběhu zavodu jsem to zde také stále sledoval a zjišťoval jak si české posádky vedou.
Však je zde dost lidí co sem dávali aktuální informace a za to jim díky. :clap:
pát led 24, 2020 6:24 pm

Peter G
Příspěvky: 639
Registrován: čtv úno 28, 2013 1:00 pm

Re: Dakar 2020 - průběh 2. poloviny

Příspěvek

suhlasim, radsej prispevok 2x ako vobec. po takychto komentaroch tu prestalo prispievat dost ludi, ktory vedeli priniest zaujimave informacie, co ma dost mrzi. Vsimol som si, ze napriklad Spida prestal prispievat , pretoze bol obvineny z prispievania typu "ja nieco viem, ale nepoviem". A castokrat stacilo citat medzi riadkami a clovek sa vela dozvedel. Takze klud a neosocovat hned kazdeho ze dava taky, alebo onaky prispevok. Kazdy prispevok moze byt informacne zaujimavy, len treba sledovat a niekedy citat aj medzi riadkami. Dlho bolo toto forum najlepsi zdroj informacii ohladom dakaru, ale v poslednom case sa mi zda ze to dost upada a neprispievaju ludia, ktory aj nieco vedia. Je to skoda.
pát led 24, 2020 8:27 pm

mirasat
Příspěvky: 1844
Registrován: sob led 06, 2018 10:59 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakar 2020 - průběh 2. poloviny

Příspěvek

Já facebook používám jen z nutnosti a přihlášení (účet) nemám. Ztráta času, než člověk odroluje všechny kraviny na fb Matese a dostane se k jádru věci. Není to jen Mates, ostatní to mají dost podobně. Jenže kolikrát se nedá nic jiného dělat.
O úmrtí motorkáře jsem se dozvěděl právě ze fb stránek motorsport revue, kterýžto webovky nemá.
Šlo mi spíše o pricnip. Osobně se snažím číst zde úplně všechno i během samotného dakaru, nikdy nevíte, co zajímavého se dozvíte. Kdybych se to dozvěl z idnes, dám odkaz tam, zrovna to vyšlo jinak. Navíc z facebooku mi nejdou kopírovat texty, o což jsem se i tentokrát bezvýsledně pokoušel.
Za mě facebook a podobné věci zrušit.
Jinak mě ještě zaujal článek na Dakarmánii, že se na kvalitní traťe DKR21 nemáme raději těšit...Tak se tedy netěším a raději doufám.
https://www.dakarmania.cz/index.php/202 ... -na-zapad/
Já bych rád znal různé technické detaily a fandil, ale do dakarských osobností a jejich vzájemných vztahů bych raději neviděl. To zdaleka není jen kauza Brabčák. Raději už si to nechám zcela oddělené.
pát led 24, 2020 9:34 pm

Uživatelský avatar
jsafra
Příspěvky: 729
Registrován: úte pro 01, 2009 12:11 am
Bydliště: Pardubice

Re: Dakar 2020 - průběh 2. poloviny

Příspěvek

mirasat: dobře napsaný poslední odstavec
sob led 25, 2020 9:54 am

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 10 hostů