Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Zamčeno
filip 90
Příspěvky: 6367
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak tak na Dakar jedou Vrátný, Kolomý (Tatra), Spáčil (LIAZ). Adam Staněk se připojil jen na El Chott. Prostě si chtěl zkusit pořádnej závod a jelikož nemá žádnej doprovod, tak se domluvil s CDT a připojil se k nim. Původně měli na Dakaru asi startovat 3 Tatry možná dokonce jedna čumákatá ale ukázalo se že to zatim je asi moc velkej bochník, tak jede zrepasovaná Líza. Což je jedině dobře - z hlediska fanouška :D

truckman: Nic proti ale když chceš něco zveřejnit tak to řekni celý a nebo buď ticho. Takovýdle dělání vln ve stylu něco někde červenýho mi připomínách chování jednoho člověka, o kterym ses tu zrovna Ty kdysi nevyjadřoval moc hezky. :wink:
Filip Nikl
ned lis 11, 2012 10:58 am

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

Ještě k té barvě, taková spekulace: v roce 1988 vyhrál Karel Loprais s červenou Tatrou, kdyby teď Aleš vyhrál, bylo by to po 25 letech, symbolicky zase s červenou. :) Snad mu ta červená přinese štěstí, které mu v Americe chybí. :wink:
ned lis 11, 2012 1:07 pm

Martin-Happy
Příspěvky: 1506
Registrován: stř bře 01, 2006 10:48 am
Bydliště: Starý Plzenec-Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

to by bylo krásné výročí, ale ani nedoufám
ned lis 11, 2012 1:10 pm

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Příspěvek

Zatím jsem nikde nezaznamenal scénář, co by se dělo s princeznou 69 v případě, když by se Jamal stihl dostavět a přepravit do JA... :?: Nechat ji stát mimo závod by rozhodně byla škoda a to nemluvím o vynaložených financích... Mohla by figurovat v závodě? S ohledem na přihlášení, typ vozidla atd...? Asi nereálné. Včera jsem uvažoval nad takovým hodně sci-fi scénářem a malou hádankou: za volant by mohl usednout člověk, který Tatru dobře zná, letos se závodu kamionů nezúčastní a ve žluté Tatře si před pár lety chvilku hověl... Kdo je to? :lol:
ned lis 11, 2012 2:06 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

V. Stajf :) nebo snad LEO Lop.., Milan Loprais ale to asi jsem vedle jak ta jedle
ned lis 11, 2012 2:15 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

Nene, byl to André de Azevedo, že jo? :wink:
ned lis 11, 2012 2:25 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

Jinak tady je výsledek z první jízdy kamionů ve Valkenswaardu:
http://www.rtl.nl/(/sport/rtl_gp/rtlgp/ ... heat_1.xml
(odkaz si asi budete muset zkopírovat)
Náhodou nemáte někdo tip, kde by se to dalo sledovat on-line?
ned lis 11, 2012 2:28 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

No to by nebylo vůbec marné jezdit umí .... :driver:
A on jezdil se žlutou tatrou ?? :roll:
ned lis 11, 2012 2:31 pm

Uživatelský avatar
Fino
Příspěvky: 929
Registrován: stř říj 17, 2012 2:24 pm
Bydliště: Bechyně

Příspěvek

No..., já bych to tipnul na Tomečka... 8)
ned lis 11, 2012 2:36 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Vypadá to, že Marcel Schoo v první jízdě pojezdil všechny, které pojezdit měl, krom dvou DAFů před ním. Ovšem když si člověk uvědomí, jaká jména jsou u těch DAFů napsaná, tak si myslím, zatím dobrý!!! Verohoeven i Timmermans už přeci jen taky mají dost nalítáno :lol:
Naposledy upravil(a) Tomáš Matyska dne ned lis 11, 2012 2:44 pm, celkem upraveno 1 x.
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
ned lis 11, 2012 2:44 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

Herrywood: Nejezdil, jenom seděl za volantem a prohlížel si Alešovu Tatru. Myslím, že to bylo po nějaké (možná vítězné) Alešově etapě během ročníku 2011. Tu fotku už jsem ale nenašel, možná tady ale bude někde na fóru.
ned lis 11, 2012 2:44 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

Tomáš Matyska: Nevím, kdo všechno bude ještě startovat v druhém kole, ale mohl by si tam ten čas ještě vylepšit, poté co se seznámil s tratí a zjistil, jak se na takovém okruhu Tatra chová. :wink:
ned lis 11, 2012 2:49 pm

Martin-Happy
Příspěvky: 1506
Registrován: stř bře 01, 2006 10:48 am
Bydliště: Starý Plzenec-Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

bylo by moc pěkné, když už tatra bude v JA a bude jistota, že jede Jamal, vzít tam sebou šoféra, kterej na dakaru nejede. Bud Andreho (ten mne nenapadl) nebo Svobodu (ladil by barevně) at se Tatra neválí nazdařbůh doma

Jo, prosím, dokázal by mi někdo jako neznalému vysvětlit, proč je Vrátný v CDT a nejede s Bonverkou za LTT jako loni? Ne že by mi to vadilo, jen zvědavost
ned lis 11, 2012 3:37 pm

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

Příspěvek

Tady se to ale rozjelo :shock: Start Aldovy čumákovky, při veškeré úctě, patří do sci-fi. Je to nesmysl nejen ekonomický (přepravovat letecky 8 tun v době kdy je méně financí než dříve), ale vytratila by se jakákoliv šance tlačit na přední příčky. Proč? Vítezství není jenom o rychlém voze. Startovat se zcela nevyzkoušenou koncepcí poté, co v týmu chybí zkušený konstruktér a zbývající mechanici musí objevovat objevené, by bylo dobrodružství, do kterého se žádný rozumný závodník nepustí, tím spíše, když má pomyslný "nůž na krku" v podobě čtyřech nedojetých ročníků. Nedojet popáté, to ve vztahu k ortodoxním fanouškům a hlavně sponzorům nechci raději ani domýšlet. S André de Azevedo jsem poslední dobou v čilém písemném kontaktu a rozhodně Dakar 2013 nepojede. Motivem je ztráta generálního sponzora. To, že jsem v roce 2011 Andrého natočil v kabině Aldova auta byla jen perlička, za kterou nehledejte hlubší význam. Pokud jde o barvy, André skutečně léta jezdil s tatrovkou, která byla do značné míry žlutá (a zelená). Tomáš Tomeček v Aldově týmu? To už vůbec ne. Vztahy frenštátského týmu vůči všem českým konkurentům jsou špatné. Stačí se podívat na týmové stránky a zjistíte, že drtivá většina uvedených klíčových členů týmu zakotvilo jinde. To ale neznamená, že Alda není skvělý pilot a že nemůže tlačit na přední příčky. Dokonce mu to přeju. Ale vítězství s o dvě gererace starším autem, nesehranou posádkou a s úvazkem "musím dojet" - to vše, kdy na startu stojí silná skvadra z Holandska, Ruska a Kolomajz taky není žádná bábovka - no myslím si, že je to optimistická vize až příliš. Navíc už je 11 dnů po uzávěrce přihlášek. :wink:
Naposledy upravil(a) J.Jindra dne pon lis 12, 2012 6:40 am, celkem upraveno 2 x.
ned lis 11, 2012 4:08 pm

Uživatelský avatar
drezy
Příspěvky: 311
Registrován: sob bře 17, 2007 4:24 pm
Bydliště: Rožmitál

Příspěvek

kdyz uz se tu vzpomínalo na červenou tatru http://www.youtube.com/watch?v=mLwS-mIHUgM
ned lis 11, 2012 4:11 pm

Zamčeno

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 46 hostů