Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Zamčeno
J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

Příspěvek

To by neměl být problém. Zrovna Marek patří k nejvstřícnějším lidem v oboru.
ned lis 11, 2012 6:20 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

100 koní a jeden OSEL :lol: :lol: dobrý no
Takové lidi ja obvivuji stejně jako ty zavodníky a ostatní co se okolo zavodu motají .
Na co bychom bez takových jako J.Jindra koukali když v te televizi toho moc neukážou ..
A jinak Spáčil bude stavět novýho phoenixe nebo postaví klasiku jak mají teď ?
To co napsal Martin Happy je asi u všech nebo u mě určitě taky tak ten kdo má českou či slovenskou vlaječku tomu je třeba fandit ...
A co se týče queen 69 jak už jsem psal jednou nechat ji na SW rally ať tam zase ukáže svojí sílu a na dakaru jet stým co je určitě je to konkurence schopné vozidlo ...ale hlavní .. hlavní je už konečně DOJET do toho CÍLE !!!!!!!!! :!: :!: :lol:
ned lis 11, 2012 7:06 pm

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

herrywood

Příspěvek

I bez Jarouše by tady Dakar taky byl, jen v monopolní režii pana Zíty. A fotky by byly hold až po závodě od Luskouna nebo šlohnuté z oficiálních stránek. Případně z mobilních telefonů mechaniků, jak prohlásil jeden vypečený PR manager nejmenovaného týmu :lol: Já se jen snažím odvést řemeslo za podmínek, které se nabízí. Jestli se to povede, bůh suď. Zda a co bude Marek Spáčil stavět je otázka na něj, ale v tuhle chvíli to nehraje roli. Omezené prostředky vrátily do hry Liazku, a i když už něco pamatuje, pořád je to štramanda s jiskrou. No a škarohlídi, co hážou klacky pod nohy, mi můžou políbit záda tam, kde přestávají mít slušné pojmenování. Hodlám si závod jako všichni zúčastnění užít. Vynasnažím se nezklamat vás fanoušky, Máru, Kolomajze, Honzu Veselého, slovenské motorkáře, ani pány z firmy Ivar. Čestné jednání za čestné jednání.
Naposledy upravil(a) J.Jindra dne ned lis 11, 2012 8:02 pm, celkem upraveno 1 x.
ned lis 11, 2012 7:43 pm

Uživatelský avatar
zdenousak
Příspěvky: 127
Registrován: úte čer 21, 2011 12:56 pm
Bydliště: Ruprechtice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Z FB : Testujeme naš malý-velký stroj!
Obrázek
"V12 je jedinej dospělej motor"
http://svobodatatrateam.cz/
ned lis 11, 2012 7:55 pm

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

Příspěvek

Je hezké, že Alda vleče druhého a ne naopak :lol: To auto fakt prokouklo, moc hezký design :D
ned lis 11, 2012 8:01 pm

ned lis 11, 2012 9:17 pm

Uživatelský avatar
Puťo
Příspěvky: 1111
Registrován: stř lis 23, 2011 11:10 am

Příspěvek

Ambiciozny Loprais team si isiel na kazdy Dakar pre vytazstvo.Tento rok by mali byť väčši realisti a posnazit sa byt aspon naj kamionovou posadkou na tohtorocnom Dakare.Na druhu stranu Kolomy bude druhy takze viac ci menej je to jedno.
Martin Puťo Puterka
ned lis 11, 2012 9:18 pm

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

Příspěvek

To by byla moc hezká podívaná vidět Aldu na prvním a Kolomajze na druhém místě :wink: No hlavně aby všichni bez rozdílu barev dojeli do Santiaga.
ned lis 11, 2012 9:34 pm

Jiří Vintr
Příspěvky: 2347
Registrován: čtv srp 27, 2009 10:44 am

Příspěvek

Dobrou noc, tak jsme se vrátili z Valkenswaardu, letos to bylo lepší cestování než loni, kdy se celý program sklouzl. letošní show byla po organizační stránce nejlepší z těch, co jsem navštívil, bylo daleko nejlepší počasí (polojasno, 14 st.), bylo daleko nejvíc modelů a dakarských předmětů, lidí stejně jako loni, zkrátka paráda. ALE: překvapení bylo po málu, alespoň pro nás, co to sledujeme. Pokud byl nějaký stroj opravdu obletován, a byl hlavní hvězdou, měl oranžovou barvu a pocházel z Kopřivnice :-) Opravdu! Holanďanům se Phoenix moc líbil a už teď jsem slyšel o některých menších týmech, které o něm hodně přemýšlejí... Report napíšu až v pondělí, stejně tak nahraju na Motormix fotogalerii - foťák jsem rozchodil, ale nejde mi monitor, tak nemám zpětnou vazbu, co na kartě ulpělo.

Ale abych se přece jen pochlubil... Na fotce vidíte hromádku dakar collectbles, kterou jsem na akci nakoupil. Dalo se mnohem více, ale pro mne naštěstí jim spadly veškeré online terminály a nedalo se platit kartou, jinak bych toho dovezl ještě víc. V detailu se ke collectibles, hlavně knížky a modely,vyjádřím též v samostatném vlákně... Fotky též stáhnu až v pondělí, nyní tedy končím tak, jak jsem začal, tedy dobrou noc :-)

P.S.1: Poslední motor ve Versluisově MANu táhne neuvěřitelně! I o těch nejprudších výjezdech, kams e ostatní drápali, jako by ani nevěděl!Už subjektivně líp než v Ivecách! Kdyby ho tak obsluhoval Aleš, to by panečku byla jízda...
P.S.2: Z fotečky vidím, že Alešova tatra vypadá bááááječně! Snad bude i dobře vidět vepředu! Konečně design, který dává smysl, dobře spravuje loga a je i estetický a fotogenický.


Obrázek
pon lis 12, 2012 1:36 am

pon lis 12, 2012 6:12 am

rebel8
Příspěvky: 106
Registrován: sob říj 08, 2011 3:36 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Team de Rooy na Dakar pre-proloog, Hans Stacey a Gerard de Rooy v akci:

http://www.youtube.com/watch?v=AXUqcuKEkcc
http://www.youtube.com/watch?v=jA_TeI1PouQ
pon lis 12, 2012 6:26 am

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

Příspěvek

To musela být skvělá akce :) Škoda že se ničeho podobného u nás nikdy nedočkáme. Na Holanďanech je vidět, že to jde, když se chce. Dokonce i někdejší velcí rivalové dokážou být spolu v jednom týmu, pokud je to ku prospěchu věci.
pon lis 12, 2012 6:50 am

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Příspěvek

S křížkem po funuse jdu s poznámkou k ev. účasti Tomečka za ILT. Jeho vztahy s nimi jsou prý ještě chladnější než mezi ILT a CTD. Navíc bude navěky věrný své 'stoprocentní' tatře. Plus účast na Dakaru by pro něj patrně neměla smysl ekonomicky.

A o Staňkovi na El Chott bylo už taky asi řečeno všechno. Na přespříští Dakar prý plánují vyslat minimálně své dvě tatry plus začlenit do týmu tu jeho.
Naposledy upravil(a) laik dne pon lis 12, 2012 3:42 pm, celkem upraveno 1 x.
pon lis 12, 2012 7:27 am

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

Příspěvek

Pokud máte na mysli "plánovanou" účast Staňka na Dakaru v barvách CDT, pak El Chott ukázal, že taková cesta smysl nemá. Tak, jako skvělý hokejista nemusí být ani průměrným fotbalistou, i Adamovi budou více slušet úspěchy v trialu.
pon lis 12, 2012 7:37 am

Martin-Happy
Příspěvky: 1506
Registrován: stř bře 01, 2006 10:48 am
Bydliště: Starý Plzenec-Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

JV: sem jen na mobilu na WiFi ale vidím dobře model Torpéda? Šlo by udělat pár fotek?
pon lis 12, 2012 7:52 am

Zamčeno

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 hostů