Moderátoři: martin_100, Olda, Chomuťák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Miquell
Příspěvky: 65
Registrován: čtv čer 13, 2013 9:25 pm
Bydliště: Jaroměř

Příspěvek

jsou fy, kde se čekání neplatí vůbec, např. icom :)
úte črc 09, 2013 12:19 am

Uživatelský avatar
dawid
Příspěvky: 414
Registrován: ned črc 01, 2007 9:19 pm

Příspěvek

..jake si to udelate takove to mate.... ale v poho,každeho vec.... :savle:
úte črc 09, 2013 4:53 am

Uživatelský avatar
Miquell
Příspěvky: 65
Registrován: čtv čer 13, 2013 9:25 pm
Bydliště: Jaroměř

Příspěvek

Nezávidim, nemám důvod :)
úte črc 09, 2013 2:25 pm

Uživatelský avatar
TATRATRUCKER
autobusák
Příspěvky: 586
Registrován: čtv pro 16, 2010 10:57 pm
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek

Já si na tu práci taky nestěžuju,baví mě to.Mám starou sedmistovku karosu,vozím školáky,dopoledne ztvrdnu ve stínu na parkáči u místní sámošky,vychrápu se,umyju vnitřek busu a jedu zas pro haranty do školy odvézt je domů. Kopr jak svina,nikdo mě nehoní,nikdo mi nevyvolává,s kým nechci být s tím nejsem a každý den končím v 16:00 8)..žádné šoky jako dřív například v neděli v deset večer telefon - at jsi ráno ve tři na firmě,s osmsetpatnáctkou pojedeš do prahy na otočku :D :roll: .Akorát ted o prázdninách jezdím se vším možným protože linku mám zrušenou,už at je zas září :roll: :D .
Vše co má kola..momentálně autobus.
---------------------------------------------------------------------
Dříve LIAZ TATRA AVIA a všechno možné
Škoda 100L - veteránek
Škoda Fabia 1.4MPi
stř črc 10, 2013 9:36 am

Uživatelský avatar
dawid
Příspěvky: 414
Registrován: ned črc 01, 2007 9:19 pm

Příspěvek

tak zaleží jestli mas kopr zadara..za 50.- nebo za 150..... ja mam kopr za plnou a nevidim duvod chrapat nekde v prdeli zadara.... ale muj kopr trva max.25minut..MHD je trochu jinak
stř črc 10, 2013 10:43 am

Uživatelský avatar
TATRATRUCKER
autobusák
Příspěvky: 586
Registrován: čtv pro 16, 2010 10:57 pm
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek

Tak zadara..jak se to vezme :lol: ..
Vše co má kola..momentálně autobus.
---------------------------------------------------------------------
Dříve LIAZ TATRA AVIA a všechno možné
Škoda 100L - veteránek
Škoda Fabia 1.4MPi
stř črc 10, 2013 11:50 am

Uživatelský avatar
petersen
Příspěvky: 942
Registrován: stř bře 15, 2006 6:44 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

Mačkání tlačítka STOP .. tak tohle je neskutečný zlozvik cestujících ... který si přitáhli z tramvají kde se naučily mačkat tlačítka na otevírání dveří ( samoobslužný režim ) ... Nikdo jim neřekl že v autobusech taková tlačítka nejsou ( kromě autobusů značky Serese-to Opravdu Rychle ) a tak v domění že si otevřou dveře mačkají Stopku ... Nejlepší je když Vám babka venku na Citybusu mačká sklíčko na kterém je napsáno " Nouzové otevírání dveří - rozbijte sklo stiskněte tlačítko a zatlačte na dveře " tak dlouho až to sklo promáčkne v ideálním případě si pořeže prsty. Jim je uplně jedno co mačkají hlavně že to mačkají . To si pak vzpomenete na ten vtip jak si slepice nejvíc natluče zobák ? Když jí dáte zrní pod sklo .
A uplně nejlepší je když se Vám večer po odjezdu ze stanice rozsvítí stopka a vy si říkáte áááá zase nějakej blbeček si chce otevřít dveře .. tak jedete dál . na konečné zjistíte že on si nechtěl otevřít dveře ale že potřeboval zastavit protože se mu chtělo blejt ... :twisted:

Zrovna dneska jsem měl ve voze vozíčkáře přijíždím do stanice rozblikalo se mi znamení o výstupu invalidního vozíku .. zastavím ve stanici jdu dozadu dát plošinu a pá mi říká " já ještě vystupovat nebudu , já to nemačkal to ta paní co ted vystoupila ... Já měl v tu chvíli chuť jí doběhnout a .... :roll: Prostě jim je uplně ukradený na co matlaj ...
a že jsem po 15 letech za volantem autobusu zvyklej na ledasco .... a myslel jsem si že už mě nemůže nic rozhodit :lol:
sob srp 17, 2013 1:46 am

petanekoli
Příspěvky: 58
Registrován: sob led 07, 2012 8:10 pm
Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvek

Hihihi znám velice dobře,když nemaj mačkat tak mačkaj a když maj zmačknout na výstup na znamení tak nic a pak přijdou brečet dopředu proč jsem nezastavil :roll: No a stim blitim,to byl slušnák,že si zazvonil,mě se ještě nestalo,že by někdo zazvonil,nebo zařval JE MI BLBĚ BUDU BLEJT,mě to vždycky rovnou poblijou :savle: A protože jezdim u soukromníka tak když ho nechytim tak to musim uklidit,humus.Ale klepu na dřevo poslední 2 blití jsem odchytil,tak frajeři uklízeli,jinak bych je asi zabil.A když už tady rozebírám tenhle humus tak to ještě není vrchol,ten byl když mi nějakej krypl nebo kdo zesral na fungl novym crosweji vzadu na 5tce sedačku,to jsem chtěl skončit na hodinu,až hodinovej pohovor se šéfem to rozhodnutí zvrátil.No jo no.ale at tu nejsou jenom negativa,taky to má hezký stránky,třebas ted přes léto kozí dny,já jezdim v PID na 300stovkách,tak když holky hledaj ty openkarty v batohu,jak se ohnou jéje :woot:
ned srp 18, 2013 9:28 pm

myky
Příspěvky: 75
Registrován: pon pro 22, 2008 5:53 pm
Bydliště: ČB

Příspěvek

Tak je něco novýho? Hoďte ještě nějaký zážitky.
ned úno 02, 2014 7:28 pm

petanekoli
Příspěvky: 58
Registrován: sob led 07, 2012 8:10 pm
Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvek

Zážitku je mraky,to by vydalo na knížku,za chvíli jdu na noční,tak jsem zvědavej co mě čeká,ty bejvaj obzvlášt výživný,ale je neděle tak snad bude klid.
ned úno 02, 2014 9:10 pm

myky
Příspěvky: 75
Registrován: pon pro 22, 2008 5:53 pm
Bydliště: ČB

Příspěvek

Jezdíte někdo, nebo jste jezdily, v D, A?
stř úno 05, 2014 10:20 pm

Demolition Man
fandík
Příspěvky: 1067
Registrován: pát led 09, 2009 4:22 pm
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek

Vedel by nekdo jak plati icom?
Pánbůh! Doprovázej mě na cestách a já ti budu vdečný.
pon bře 10, 2014 11:02 am

Áca
Příspěvky: 33
Registrován: sob dub 03, 2010 12:11 am
Bydliště: Mělník

Příspěvek

Icom platí pravidelně. 14. v měsící.
stř bře 19, 2014 11:17 pm

maschin
Příspěvky: 17
Registrován: úte bře 25, 2014 4:13 pm
Bydliště: Humpolec

Příspěvek

Zdravím vás všechny.
Chtěl bych být řidičem autobusu. Pokud je někdo z vás autobusákem a chtěl by mi ohledně té práce poradit, pokecat a odpovědět na pár dotazů, tak se ozvěte na mail: Petr.Da@email.cz Nebo sem dejte svůj mail a já napíšu vám. Jestli se někdo takový najde, budu rád :)
čtv bře 27, 2014 8:24 pm

maschin
Příspěvky: 17
Registrován: úte bře 25, 2014 4:13 pm
Bydliště: Humpolec

Příspěvek

Nevíte někdo, jak je to se zdravotní prohlídkou pro budoucího řidiče ohledně krákozrakosti? Nevidím na dálku a mám opravdu hodně dioptrií - 8 a 9. Asi nemám šanci projít viďtě? Můžu nosit konktaktní čočky, případně jít na laserovou operaci. Vyřešila by to ta operace? Brýle bych sice nepotřeboval, ale nevim, jestli by to prošlo, když bych dříve býval krátkozraký...
stř dub 02, 2014 2:41 pm

Odpovědět

Zpět na „AUTOBUSY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host