Moderátoři: martin_100, Olda, Chomuťák

Odpovědět
cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

Hynek píše:
tzv píše:Tak tomu říkám kvalitně odvedená práce :clap:

Ještě se zeptám, co je to za rok výroby. Jinak statistika autobusů OASA bude, už se na ní pracuje. Pokud někdo nějakou máte - stačí foto s čitelnou SPZ, tak sem s ní.
U nás je jedna u autodopravce SAD Tourist Ján Jakál v Klíčanech (byla vínová se zeleným nápisem, teď postupně mění barvu na modrou, zkusím jí někde ulovit, a jednu vlastní HZS hl.m.Prahy, akorát už je na ní cedule KAROSA, ale pokud vím, je to ještě OASA, chybí mi do galerie našich útvarovejch aut, talže ji taky budu fotit. Dám vědět.
fíha klíčany .. to mi něco připomíná .. to je nějaká pidi dědinka co :lol: :lol: :lol: :lol:
pon srp 28, 2006 11:00 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

cuisine píše:
Hynek píše:U nás je jedna u autodopravce SAD Tourist Ján Jakál v Klíčanech (byla vínová se zeleným nápisem, teď postupně mění barvu na modrou, zkusím jí někde ulovit, a jednu vlastní HZS hl.m.Prahy, akorát už je na ní cedule KAROSA, ale pokud vím, je to ještě OASA, chybí mi do galerie našich útvarovejch aut, talže ji taky budu fotit. Dám vědět.
fíha klíčany .. to mi něco připomíná .. to je nějaká pidi dědinka co :lol: :lol: :lol: :lol:
Takový předměstí Vodolky, stejně jako nějaký Panenský Břežany :lol: :lol:
pon srp 28, 2006 11:07 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tu SAD taky nekde mam blejsklou, fotil sem ji u nich na dvore ale byla tak nejak blbe postavena...
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
úte srp 29, 2006 1:56 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

cuisine píše:
Hynek píše: fíha klíčany .. to mi něco připomíná .. to je nějaká pidi dědinka co :lol: :lol: :lol: :lol:
Takový předměstí Vodolky, stejně jako nějaký Panenský Břežany :lol: :lol:
no to máš popletené .. vodolka je předměstí břežan :lol: :lol: :lol:
úte srp 29, 2006 2:37 pm

Tita

OAZA

Příspěvek

Jééééé,OAZOU jezdim každej tejden dvakrát,dopravce Otto Lehovec...Nevím,nevím moc dobrej mi nepříjde....Od začátku šk. roku už dvakrát zdechnul a dneska když jsem s ní jel,tak jí upadlo světlo v interieru....Ale např. sedačky jsou celkem dobrý 8)
pát zář 22, 2006 6:28 pm

Chomuťák
Příspěvky: 1216
Registrován: stř bře 01, 2006 2:25 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Taky je to autobus tuším z devadesátých let - 92, 93 či tak nějak (zkušenější opraví), takže už to má právo na stařecké vrtochy.

Jinak, včera v týdnu jsem viděl pro změnu vojenskou OASU, na to v jaké kvalitě vídávám jejich karosy, tak mě tohle přišlo nějaký opelešený, nevím.
ned zář 24, 2006 10:39 am

Chomuťák
Příspěvky: 1216
Registrován: stř bře 01, 2006 2:25 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Předběžné statistiky autobusů OASA, pokud někdo můžete něco doplnit budu rád. Prý se jich nevyrobilo moc, jenom něco kolem stodvaceti kousků, ale dát to dohromady už může být trochu problém.
ned zář 24, 2006 10:48 am

Návštěvník

Příspěvek

tzv píše:Předběžné statistiky autobusů OASA, pokud někdo můžete něco doplnit budu rád. Prý se jich nevyrobilo moc, jenom něco kolem stodvaceti kousků, ale dát to dohromady už může být trochu problém.
Hmmmmm,určitě se dneska podívám po tý Lehovcově.Snad s ní pojedu....
ned zář 24, 2006 1:58 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

já vim že u nás v práci taky nějaká oasa byla zkusím kouknout esi nejsou nějaké fotky ... až bude čas :oops:
ned zář 24, 2006 4:03 pm

Tita

Příspěvek

Tita,kterej se zapoměl podepsat :oops: píše:
tzv píše:Předběžné statistiky autobusů OASA, pokud někdo můžete něco doplnit budu rád. Prý se jich nevyrobilo moc, jenom něco kolem stodvaceti kousků, ale dát to dohromady už může být trochu problém.
Hmmmmm,určitě se dneska podívám po tý Lehovcově.Snad s ní pojedu....
Tak bohužel jsem v pondělí jel Tourismem a včera,když jsem se vracel,tak jsem s ní sice jel,ale podstatné údaje jsem si nezaznamenal :oops: .Vím,že je to typ HD 12 *****,má dveře vepředu a uprostřed,2x TV,klimu,Asi 5 stupňovou převodovku,upatlaný skla(řekl bych,že jí někdo tak minimálně půl roku nemyl :evil: ,a oboje dveře se většinou odmítají dovřít...Existenci WC jsem zatím neprověřoval,ale řekl bych že tam je.
čtv zář 28, 2006 10:32 am

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek
úte říj 17, 2006 7:57 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

se mi zdá....nebo ta převodovka nění zrovna v nejlepším stavu :lol: :?:
úte říj 17, 2006 1:47 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

no už asi dny své největší slávy už má za sebou :lol:
úte říj 17, 2006 2:23 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

jo párkrát jsem jel s jednou na hory, tušim že hrubý, a do hor to teda neni vůbec dobrej stroj, kombinace slabej liaz motor a převodovka s akorát půlenou jedničkou...
někde bych tu měl mít snad fotku
ned říj 22, 2006 7:48 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

jo autobusová dopravaa Hruby - Nový Jáchymov, značku bohužel nemám, ale je bílá... a snad jedna z posledních pokud se pamamtuju jak jsem se bavil s šoférem
ned říj 22, 2006 7:52 pm

Odpovědět

Zpět na „AUTOBUSY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů