Moderátoři: martin_100, Olda, Chomuťák

Odpovědět
Uživatelský avatar
dawid
Příspěvky: 414
Registrován: ned črc 01, 2007 9:19 pm

Práce autobusáka v zemích EU

Příspěvek

Zkušenosti a postřehy s prací na západ od CZ?
úte led 17, 2012 1:04 pm

Uživatelský avatar
dawid
Příspěvky: 414
Registrován: ned črc 01, 2007 9:19 pm

Příspěvek

sob led 28, 2012 7:14 pm

Krocan
Příspěvky: 844
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Noční BUS v Paříži

Příspěvek

Nedávno jsem jel noční linkou z centra Paříže do Corbeil. Řídil velmi mladý černoch, u dveří seděl další mlaďas černoch ve funkci jakéhosi průvodčího, či statistika (zapisoval si kde kdo vystoupil a nastoupil). Kluci měli čtvrt hodiny zpoždění. V autobusu hrál na plno Hip-Hop ve francouzštině, autobus byl plný mladých bubáků (!nejsem rasista!, jen se mi tohle pojmenování líbí), řidič tomu s vykulenýma očima šlapal na krk, pořád šteloval topení, kruháky najížděl jako kamikadze, oranžová na vzdáleném semaforu ho inspirovala ke Kick-down na plynu. Průvodčímu z náprsní kapsičky u trika koukal umotaný špek velikosti trumpety Louise Armstronga. Z toho je krásně poznat, že dělat autobusáka v Paříži musí "bejt těžkej ZÁHUL"
pon led 30, 2012 10:00 am

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

:shock: :lol: No to je síla,nastopit tam,tak bych asi rychle vystoupil a zbytek došel pěšky,nebo nevím,s nima bych se bál jet :wink:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
pon led 30, 2012 12:20 pm

Krocan
Příspěvky: 844
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Příspěvek

No zaprvé jsem měl náklaďák až ve Villabé a to bych se docela prošel i tak jsem to měl z Corbeil šest kilometrů pěškobusem a zadruhé to jsou normální lidé, akorát že to vypadalo jako z Hollywoodského béčkového thrilleru :mrgreen:
pon led 30, 2012 12:49 pm

Uživatelský avatar
dawid
Příspěvky: 414
Registrován: ned črc 01, 2007 9:19 pm

Příspěvek

KROCAN:akorat ta recenze odemne je z LONDON a ty davaš Paříž...


Znamy dělal 5 let v Londyně a max.spokojenost,po 5letech ,ma človek narok na UK duchod a on ma za chvili duchod tak je v klidu...
V radiu mluvil nedavno typek že tam stale děla již 7let a plat bez přesčasu 1600 liber tak jen tak..
Kdyby měl nekdo zajem mam kontakt na Polaka co hleda další řidiče do Londyna...jak je psane v příspěvku vyše,tebe to nestoji nic,on ma provizi...
pon led 30, 2012 1:03 pm

Krocan
Příspěvky: 844
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Dawid

Příspěvek

Jj. tu recenzi jsem přečetl celou i s diskusí. Jinak nadpis je "Práce autobusáka v EU", tak jsem myslel, že se to sem hodí i když to je z Paříže, ne z Londýna a pohledem passanta a ne autobusáka. Jinak dneska by mne šestnátset liber měsíčně nenavnadilo k tomu, abych dělal nějaké změny ve svém životě.
Pro JiRaY: Ještě na vysvětlenou k tomu ne-bání se. Dělal jsem kdysi vyhazovače v cikánským báru. A ono když jsi uvnitř jakékoliv komunity "vzbuzující obavy", zjistíš, že to není tak horké, jak se to tváří.
pon led 30, 2012 1:18 pm

Uživatelský avatar
dawid
Příspěvky: 414
Registrován: ned črc 01, 2007 9:19 pm

Příspěvek

V pohodě,ja jen že nejaky hiphop naplno v Londyne nehrozí... 1600 bez přesčasu,myslim k 2000 se mužeš dostat s nejkou službou navíc x25kč libra a maš své...
pon led 30, 2012 4:08 pm

Uživatelský avatar
dawid
Příspěvky: 414
Registrován: ned črc 01, 2007 9:19 pm

Příspěvek

Kolega dělal 5let v Anglii a nebyt stare tak tam zustane....cca.1800-2000 liber v klidu ušetřil...a to byl kurz 45kč za libru..ted jsi na 30kč...silně uvažuji,žadna jebarna jak tady,řikal to co zažíva tady si tam zaměstnavatel nedovolil.Tady jsi největší kurva do ktere rypou cestující,zaměstnavatel atd... tam jsou silne odbory a zamestnavatel si da bacha....pokud nejsi totalní pako a nemaš strach jdi do toho.
Ja do toho zkusím jít...na guglu spoustu odkazu mmj. http://www.prace-v-anglii.cz/nabidka-pr ... u-v-anglii
pon bře 05, 2012 2:10 pm

Krocan
Příspěvky: 844
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Příspěvek

Ale jóóó Dawide, to že já napíšu, že to pro mne není zajímavá nabídka, neznamená, že by to někomu jinému nezkvalitnilo život a nakonec ani ta cifra není jediná hodnota, jestli by se ti líbilo prostě jen tak žít třeba v Londýně a chodit s kámošema do pubu, randit s tetkama pod Big-Benem a víš jak na to, tak by bylo škoda to nezkusit.
pon bře 05, 2012 4:43 pm

Uživatelský avatar
HOUZAR
BAN
Příspěvky: 755
Registrován: čtv pro 10, 2009 6:40 pm
Bydliště: Třešť

Příspěvek

autobusový terminál-Kvéta : odhaduji,že je to někde v Asii
Obrázek
pon bře 12, 2012 10:55 am

Uživatelský avatar
FR1GTX
účastník zájezdu
Příspěvky: 1272
Registrován: stř pro 29, 2010 6:50 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

Takto podobně to vypadá i v Brně u Ústředního hřbitova každej pátek odpoledne od června do září..
čtv bře 15, 2012 10:45 pm

Odpovědět

Zpět na „AUTOBUSY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti