Moderátoři: Olda, martin_100, cuisine

Odpovědět
Mireck

VW Crafter 2017

Příspěvek

Čau bando, prej má jít do prodeje novej craftr.
Co si o tom myslíte? Chci jít už do něčeho pořádnýho, ale slyšel sem že posledni byl docela šunka.
pát úno 24, 2017 5:42 pm

nicanikdo
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Crafter 2017

Příspěvek

Já bych po roce a 190 000 kilákách na tom starším neřekl, že to je šunka. Sice teda, přechod z duchcáta nebyl úplně cool, ale zatímco s duchcátem jsem byl během roku šestkrát v servisu, Crafter měl dvě vady a vobě byly vodstraněný v garanci. Jednou kleklo nějaký pomocný čerpadlo a podruhé tekl olej pod kladkou u kliky. Ale jelikož tam byla kladka měněná za jinou, aby šel namontovat kompresor na frigo, ani bych z toho nevinil VW.
Duchcáto když mělo naloženou tunu, tak bylo na dorazech, všechno mlátilo, třískalo. Craftík má naloženou tunu a furt páruje, trlumí. Jízda je pohodlná. Jediný zlo byl a je motor 2,5. Ten se jako kurevsky nepovedl. Spotřeba: při věčně naložený tuně nebo tuně a půl jezdím v klidu za 9,36, v duchcátu sem jezdil za 9,9. Olej asi tak 0,6 litru na 10 000, v duchcátu 0,3 na 1000!.
Tím novým jsem jel, a úplně nadšený nejsem. Ale to je tím, že já mám vysokou kabinu a na zkoušku jsem měl nízkou.
Jinak jich máme ve firmě 5, všechny cca stejej kilometrovej proběh a závady nula.
Slýchal jsem o něm taky mraky řečí, ale nic se neukázalo jako pravda...
Nejím, nespím, nepíchám... na vykládku pospíchám
ned kvě 07, 2017 11:31 pm

nicanikdo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jěště dodám, že než si to auto sedlo, žralo trávu kolem silnice, průser byl vytáhnout z debilů ve VW popis pojistek a ostřikovač mi začal stříkat na skloo až když jsem jim v servisu řekl několik vřelých lidských slov...
Nejím, nespím, nepíchám... na vykládku pospíchám
ned kvě 07, 2017 11:34 pm

Pavel Šebek
intercool

Příspěvek

Tak jsem to o víkendu prohlížel a musím říct, že je to pěknej hnus, jak zvenku, tak uvnitř...

Obrázek
BES - běs
pon čer 19, 2017 3:55 pm

GALGAN

Příspěvek

Ahoj. Jezdí už na tom někdo a popíše jaký je to stroj? Dík
stř srp 02, 2017 2:47 pm

Odpovědět

Zpět na „Užitkové vozy do 3,5 tuny - dodávky, offroady,...“