Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine

Odpovědět
-zs-
Příspěvky: 185
Registrován: ned bře 05, 2006 8:26 pm
Bydliště: Město piva
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Který prase nástavbářský to dělalo? Osona holdin a.s., Slovanská alej Plzeň. Dle přání zákazníka :D
pon říj 09, 2006 8:49 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nevite někdo kde se da sehnat Olejova vana? rok výroby 2000 a je to 2.8TD
čtv kvě 31, 2007 10:05 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

Mack píše:Nevite někdo kde se da sehnat Olejova vana? rok výroby 2000 a je to 2.8TD
Ve Slušticích u Prahy jim stojí jeden pobóchanej Master.... ale když koukám, odkud jsi...jinak můžeš shánět i na Opel Movano a Nissan Interstar - jsou to bráchové :lol: 8)
úte čer 05, 2007 9:36 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ve Slušticích u Prahy jim stojí jeden pobóchanej Master.... ale když koukám, odkud jsi...jinak můžeš shánět i na Opel Movano a Nissan Interstar - jsou to bráchové :lol: 8)
No tědka jezdím pro HOPI v Jažlovicích tak bych se po tom mohl tam juknout, ale jesli dobře chápu tak to MOVANO a INTERSTAR tam budou asi stejne motory že?
sob čer 16, 2007 11:24 am

Axer
Příspěvky: 30
Registrován: čtv kvě 24, 2007 7:28 pm

Příspěvek

-zs- píše:Tohodle rendu jsem potkal dneska a pořád se nemůžu zbavit dojmu že kdyby se to pořádně naložilo tak jdou přední kola do luftu :D

http://slama.czechian.net/imgal/rencek.jpg
Jo Renault Mascott to jsou super auta...S jedním jezdíme...motor 150DCI je super...ale s tím převisem je to fakt bída :( jediná vada tohodle auta
Obrázek
Karosa řady 950 forever!!
Karosa žije dál!!
úte čer 19, 2007 6:49 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

Mack píše:
Ve Slušticích u Prahy jim stojí jeden pobóchanej Master.... ale když koukám, odkud jsi...jinak můžeš shánět i na Opel Movano a Nissan Interstar - jsou to bráchové :lol: 8)
No tědka jezdím pro HOPI v Jažlovicích tak bych se po tom mohl tam juknout, ale jesli dobře chápu tak to MOVANO a INTERSTAR tam budou asi stejne motory že?
Jo, i od pohledu to jsou sourozenci :lol: jinak u staršího typu by mooooožná byla shoda i s ivecem a mascottem, ale nemůžu to říct stoprocentně :? Ve Slušticích měli 2,8dTi typově výroba 98-2003
úte čer 19, 2007 8:04 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

jj to jsou super auta, nemame tu srin ale jakoby picka-pa nevim jak se tomu rika, a je to poklad to auto uveze uplne vsechno, je to proste dric
úte čer 19, 2007 8:38 pm

Helena

Příspěvek

Mě připadá, že naše vozítko rok výroby 97 a má najeto 380 tis. nafťák, nějak moc podezřele žere. Když doprovázíme, t.zn. při rychlosti 90 k/h, si to bere okolo 10 litrů. To je docela moc, ne? Nevíte někdo, čím by to mohlo bejt? Ještě jsem si všimla, že když ho nechám jet na neutrál z mírnýho kopečku, tak nejede a druhej Master, kterej máme, frčí ze stejnýho kopečku na neutrál dál. Nechce se mi věřit, že by to bylo starým motorem.
sob kvě 03, 2008 9:14 am

Vojta
Příspěvky: 524
Registrován: ned črc 16, 2006 10:37 am
Bydliště: Třebíč

Příspěvek

Co strarej olej v převodovce? Ale to by nebylo tak znatelný. Osobně bych určitě zkontroloval brzdy co když některý váznou to vysvětlu je to že to auto z kopce pořádně na netrál nejede a druhý jo. Pozná se to když se po jízdě zastaví že několik kol je hodně teplejch a jiný sou znatelně studěnější. Nebo měkký gumy a neseřízená geometrie.
Jinak vysoká spotřeba obecně: vzduchovej filtr, nekvalitní nafta, špatný styl jízdy, měkký gumy, neseřízená geometrie, špatně seřízený čerpadlo (pokud se seřizuje), opotřebovaný trysky, atd. atd.
TATRA The off-road king!
sob kvě 03, 2008 9:35 am

Helena

Příspěvek

Špatný styl jízdy bych hned jako možnou příčinu škrtla :D Teď vážně, s oběma autama jezdím já. Ale to s těma brzdama jsem si už taky myslela, jenže v servisu řekli, že je všechno v pořádku. Jenže já už žádnýmu servisu nevěřím po těch zkušenostech, co jsem do teď nasbírala. Takže když donutím manžela, aby se se mnou na to podíval, jak to poznám? Stejně musíme konečně přezout na letní, tak na co se máme podívat?
sob kvě 03, 2008 9:44 am

Uživatelský avatar
Mykesh
Příspěvky: 1259
Registrován: stř zář 19, 2007 12:40 pm
Bydliště: Praha/Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Mirne Off-toppic: Teda kdybych ja se svoji Dailynou dosahnul 10l/100km tak si piskam :twisted:
AIRBAG NEPOTŘEBUJI, UMÍRÁM JAKO CHLAP !!!
sob kvě 03, 2008 10:04 am

Helena

Příspěvek

Tak možná, že bych to asi s tím druhým Masterem neměla srovnávat, ten žere při stejný rychlosti 6,5, ale je to rok výroby myslím že 2003, teď se bohužel nemůžu podívat do papírů. A i když je plně naloženej, tak tolik nežere.
sob kvě 03, 2008 10:17 am

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Hele master jwe docela hovado 10 litříků je ještě dobrá spotřeba.
To že nejede může bej vše co už tu je napsaný a já dodávam že můžou bejt v hajzlu ložista.
sob kvě 03, 2008 4:59 pm

K.Paiskr@atlas.cz
Příspěvky: 74
Registrován: čtv úno 07, 2008 9:37 pm
Bydliště: Revnicov

Příspěvek

mame v praci mastera 9 mistneho.ma najeto 80 tisic praska v kolech,bouchaj tlumice,praskaj zarovky atd.to je1.5 roku stary.nic horsiho jsem nevidel.zlata S 120.
sob kvě 03, 2008 9:07 pm

Vojta
Příspěvky: 524
Registrován: ned črc 16, 2006 10:37 am
Bydliště: Třebíč

Příspěvek

No nejlepší jak zjistit jestli neváznou (pořád nepřibržďujou) brzdy je jet pák km a pak nelíp zastavit bez brzd na nějakým místě kde se to dá a šáhnout si na kola. Když budou některý znatelně teplý tak je to jasný. Ložisko by to taky zahřívalo ale to by bylo asi určitě i slyšet. Jinak kdyby přibržďovalo kolo na jedný straně jenom a geometrie by byla v pořádku možná že by to táhlo trošičku ke straně.
TATRA The off-road king!
sob kvě 03, 2008 9:27 pm

Odpovědět

Zpět na „Užitkové vozy do 3,5 tuny - dodávky, offroady,...“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů