Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine

Odpovědět
MLADY
Příspěvky: 4
Registrován: čtv led 26, 2017 7:13 pm
Bydliště: Nitra

Iveco Daily 35s17, rv. 2016.

Příspěvek

Ahoj, potrebujem poradiť.
Na tomto type vozidla mám spací box PONY FANTASY. V tejto spacej búde mi po odpalení poistky nejde svetlo ani zapalovač.
Vie mi prosím niekto poradiť kde nájdem od týchto veci v aute poistky?Na koľko iveco to papieroch nemá napísané a pozrel som či nejaká nieje navyše ale márne. Kontaktoval som firmu ale samozrejme povedali že poistka je tam a tam a je červená.
ďakujem.
pát led 27, 2017 8:45 am

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

A ona "tam a tam" není???
Zkus se zeptat u Iveca, kde je konektor pro nástavbaře, možná to táhli z něj. U předchozího modelu byl za kastlíkem před spolujezdcem, u nového nevím...
pát led 27, 2017 9:07 am

MLADY
Příspěvky: 4
Registrován: čtv led 26, 2017 7:13 pm
Bydliště: Nitra

Příspěvek

Už som sa s nimi spojil. Povedal mi že by to malo byť pod šoférovou sedačkou, tak ak príde šofér s jazdy sa nato pozriem a dám info.
pát led 27, 2017 9:18 am

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak to zřejmě táhli rovnou od baterie, ta je tam někde za schůdkem dost nešťastně umístěná...
pát led 27, 2017 9:37 am

MLADY
Příspěvky: 4
Registrován: čtv led 26, 2017 7:13 pm
Bydliště: Nitra

Příspěvek

Takze dnes som ten kryt otvoril, poistky boli hneď ako je na obrázku vidieť. Bola tam 1A a 20A. Poistky poškodené neboli ale vymenil som ich no nepomohlo Sad na koľko auto jazdi nonstop (okrem víkendov) neni čas ísť kedy do servis v BA. Nevie mi niekto poradiť včom teda moze byt problém na koľko do týchto elk. vecí moc nerozumiem. Elektrikára by som si zohnal uz.



Obrázek
sob led 28, 2017 12:30 pm

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ta dvojice pojistek s průhlednými víčky bude nejspíš k nezávislému topení (máš ho tam?). Co ta třetí pod gumovou krytkou před nimi ? A když nadzvedneš víčko nad + pólem baterie, jsou tam další pojistky. Pokud je to připojeno u baterky tak musí být poznat, které kabely jsou originál a které tam přidávali...
sob led 28, 2017 7:34 pm

MLADY
Příspěvky: 4
Registrován: čtv led 26, 2017 7:13 pm
Bydliště: Nitra

Příspěvek

Zabudli sme pozrieť ešte tretiu poistku, ako vidiš na obrázku túto som zabudol otvoriť a bola prepalená. Vymenil som a všetko hore ide.
Ale aj tak, DAKUJEM ZA POMOC!


Obrázek
ned led 29, 2017 10:57 am

Odpovědět

Zpět na „Užitkové vozy do 3,5 tuny - dodávky, offroady,...“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů