Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Hyundai, Kia a spol.

Příspěvek

Jak si tohle může někdo koupit? Je mi jasný, že to stojí málo...ale já mám k levným věcem asi hodně velkou nedůvěru.

Hyundai H1 valník:
ObrázekObrázekObrázek
čtv kvě 18, 2006 6:34 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

no já více méně proti tomu nic nemám až na ty dvě rezervy :roll:
čtv kvě 18, 2006 8:37 pm

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To se mě taky nelíbí tohle auto. :mad: :mad: Co kdyby vyrobil někdo českou dodávku!!!!!
čtv kvě 18, 2006 8:41 pm

Lubo
Příspěvky: 1336
Registrován: ned srp 06, 2006 4:09 pm
Bydliště: Košice - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

david toho auta sa nemusis vobec bat co sa tyka spolahlivosti je to nezmar presne ako KIA Besta len jazdis a :driver:
pon srp 21, 2006 3:09 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Lubo píše:david toho auta sa nemusis vobec bat co sa tyka spolahlivosti je to nezmar presne ako KIA Besta len jazdis a :driver:
No...tos dal dobrej příklad. Mluvil jsem s jedním člověkem, co měl Kiu K1200 dvojkabinu s valníčkem jako rodinný vozidlo. A ten si to nemohl vynachválit (na to člověk ale musí být trochu cvok. Ale pak jsem mluvil asi s dalšíma 4 lidma, co to buď rovnou odsuzujou, nebo....kritizujou (s tím, že to ale stálo málo).
Nevím....nechci, abyste mě pověsili, svý místo na trhu levný auta maj....ale já k tomu zatím nezískal důvěru. A to jsem v jednom valníčku Kia i jel (Asi dva roky starej...a měl jsem pocit, že jedu s 1203jkou.)
No...takže asi tak....
...a teď mě Lubo, Cuisine a další ukamenujou :-D
pon srp 21, 2006 5:08 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

david píše:
Lubo píše:david toho auta sa nemusis vobec bat co sa tyka spolahlivosti je to nezmar presne ako KIA Besta len jazdis a :driver:
No...tos dal dobrej příklad. Mluvil jsem s jedním člověkem, co měl Kiu ....... pověsili, svý místo na trhu levný auta maj....ale já k tomu zatím nezískal důvěru. A to jsem v jednom valníčku Kia i jel (Asi dva roky starej...a měl jsem pocit, že jedu s 1203jkou.)
No...takže asi tak....
...a teď mě Lubo, Cuisine a další ukamenujou :-D
můj názor znáš i víš jaká auta prefuruji nebo se mi líbí ... uznávám že třeba již mnohokrát zmíněná gazella není závodník a že jsou i lepší auta na silnici. ale pokud vezmu v úvahu verzi 4x4 kerou se importér sem hlavně snaží tlačit tak si myslím že prostě nemá konkurenci - měl jsem čest s nejmenovanou dodávkou u které zvedli podovzek dodatečně o 40 cm a cena byla navíc 180 000, auto nemělo redukci, závěrku nic ...... u tohohle hyundaije a i u kii mě dost rozesmívají ty dvě rezervy ... ale kousek od nás jí tu jedna firma má a furt s ní lítak tak si myslím že to asi až tak špatné auto není ...
ale máme tu možnost si každej vybrat co se mu líbí na co má a co mu vyhovuje takže na nějaké kamenování z mé strany nedojde neboj .... :wink:
pon srp 21, 2006 5:31 pm

Lubo
Příspěvky: 1336
Registrován: ned srp 06, 2006 4:09 pm
Bydliště: Košice - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

kazdy ma svoj nazor ja len vravim ze z korejskych aut netreba mat strach mame doma Hyundai Accent a je to super auto ktore jazdi bez problemov uz 90 000 km ale je pravda ze plasty a dielenske spracovanie je horsie a z dodavkami ja osobne nemam skusenosti ale sused chodi na KII BESTA a neda nanu dopustit ma nalietane uz 270 000 km a bez vecich problemov dalej jednu H 1 este ten starsi typ s gylatymi svetlami a hroznou fialovou farbou ma jeden sklenar a tiez je spokojny cize su to podla mna vyborne auta a za skvelu cenu :wink: aj ked skvor fandim GAZelke
pon srp 21, 2006 7:38 pm

Lubo
Příspěvky: 1336
Registrován: ned srp 06, 2006 4:09 pm
Bydliště: Košice - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No po 7 rokoch si zaslúži aj to vlákno prevetrať :-D Mimochodom ten Hyundai H1 ten sklenár ma ešte stále :-D . Susedova Kia Besta je už niekde u 4 majiteľa od vtedy ak ešte vôbec je :-D

Chcel by som sa opýtať na skúsenosť s touto mašinkou ( KIA K2700 ) motor hladký 2,7 D . Viem že napr. KIA BESTA ma motor Mazda 2,2 D . Hyundai H1 / 100 ma motor 2,5 D Mitsubishi ale čo napr. Pregio / K 2700 motor 2,7 D .


ObrázekObrázek
ned říj 13, 2013 5:07 pm

Jabberwocky
Příspěvky: 1
Registrován: sob říj 31, 2015 10:58 pm
Bydliště: Caput Regni

Příspěvek

Využiju toho, že jsou Dušičky, a po dvou letech vlákno vzkřísím a odpovím. Mám Kiu Pregio s hladkým dieselem 2.7 D. Na svůj věk nemá ani moc najeto, cca 112 tis. Koupil jsem ji letos před létem a předělal ji na spaní. Najel jsem zatím pouhých 7500 km. Rozhodně to není závodník. Rozjíždí se pomalu, v 60 km/h dávám pětku. Když se rozjede, tak už docela dobré, po dálnici tachometrových 110 km/h v pohodě. Jede i víc, ale pak už řve. V kopcích jí rychle dojde dech a začne zpomalovat; když je stoupání ostřejší, tak za dvě a třicet - ve dvou lidech s postelí a bagáží. Na druhou stranu, v pěti lidech s bagáží jede úplně stejně. Líp se jede se zatíženou než s prázdnou, zadek tolik neskáče. Spotřeba dlouhodobě kolem 8,5 l nafty na 100 km. Závada byla zatím jediná - zůstal viset lanovod a hřálo zadní kolo. Jinak, zaplať Pánbůh, cajk. Lehký hnaný zadek na mokru klouže, sníh jsem nezkoušel a vzhledem k režimu provozu na to asi ani nedojde. Sem tam rezne, ale jde to, jediné vyloženě blbé místo jsou nosníky zadní nápravy. To budu muset v dohledné době řešit. Auto je to spartánské, nijak extra pohodlné, převážně bez kurvítek. Nám vyhovuje :-)
pon lis 02, 2015 10:10 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek
BES - běs
ned lis 15, 2015 3:27 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ten nový Hjondé nevypadá zle, byl jsi vlezený i uvnitř?
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
ned lis 15, 2015 4:32 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Bylo to zamčený, tak jsem koukal přes okno, ale na oko podle mě lepší, než new transit.

Jako pěkný celý, motor 2.5, což už kromě IVECA taky nemá nikdo, takovej obsah.
BES - běs
ned lis 15, 2015 4:37 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tohle by se mohlo prodávat slušně, první kurejská (i japonská) dodávka, co za něco stojí.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
ned lis 15, 2015 4:42 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Pokud to neschnije jako M-B/VW a FORD, mohlo by to bejt hodně slušný. O pohon strach nemám, tam to bude lepší než Renault, M-B a VW
BES - běs
ned lis 15, 2015 6:25 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

jeste tak delsi ten podvozek, takhle je to zas na kratkou korbu
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
ned lis 15, 2015 7:45 pm

Odpovědět

Zpět na „Užitkové vozy do 3,5 tuny - dodávky, offroady,...“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 10 hostů