Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine

Odpovědět
vyzda
Příspěvky: 2
Registrován: ned kvě 04, 2014 10:20 pm
Bydliště: Varvažov

Pneu do lesa

Příspěvek

Zdravím všechny potřebuju poradit sháním lepší pneu na zadek do lesa na M25 viděl jsem zde zadní disk z kombajnu obutej šípákem.Nezbavuje se někdo něčeho takového?? Děkuji za info.
čtv črc 31, 2014 12:56 pm

Uživatelský avatar
Ťiger
Příspěvky: 254
Registrován: čtv led 13, 2011 9:28 pm
Bydliště: Drienov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Disk z kombajnu E512 (pripadne z vleku pod stol, mačkača E303, lisu . . .staršie mašiny ktrore maju 5 dierove kolesa) dozadu najlepšie zváraný lebo sa dá prerobiť tak že moc nevyčnieva a dal by sa namontovať zvnútra lebo neupravený alebo šrubovací sa dá namontovať len zvonka a to vyjde rovno na hranu blatníka ktorý musí tým pádom ísť preč. Ja to plánujem dať len s diskami je problem podarilo sa mi zohnať jeden šrubovaci. Ono kto tie kolesa mal tak to vyhodil do šrotu bo to na nič nepasovalo a kto tie disky ešte má tak mu ich treba :D Inak multikára na takých kolesách vyzerá dosť drsne. A gumy su lacnejšie ako tie 6-70 13C

Ja som tu take koleso z kombajna skúšal ale vpredu lebo sa mi nechcelo rozoberať celu zadnu dvojmontáž.
Obrázek
Aktuálny problém vyžaduje aktuálne riešenie . . .
Všetko je možné. Dosiahnuť "nemožné" trvá len o čosi dlhšie.
Inteligentný človek je nútený občas sa opiť, aby mohol komunikovať s idiotmi naokolo
čtv črc 31, 2014 4:50 pm

notrh
Příspěvky: 9
Registrován: pon bře 31, 2014 9:06 am
Bydliště: Liberec

problém s multicarou

Příspěvek

Ahoj,
prosím o radu. S větší zátěží okolo 1800 kg (třeba písku), se mi přehřívá motor. Myslel jsem si, že to bude jako u většiny aut termostat a tak jsem ho vyndal v domění, že to bude již v poho. Ale bohužel to nepomohlo. Stále se mi auto přehřívá. Motor je rozpálený, ale voda v expanzní nádobce je studená. Pak se jako kdyby někde něco uvolní a je horká (voda v expanzní nádobě), teplota na chvíli poklesne, ale pak se zase přehřívá...moc si nevím rady . Děkuji za komentáře. F.
úte zář 16, 2014 8:58 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

notrh

Ake su hadice na chladici? Mozno by bolo dobre prekontrolovat, popripade vymenit hadice a vycistit chladic. Jak je zaneseni, tak spatne prepusta vodu a chladi tak jak bordel prave povoli. To by si mal urobit ako prve. Bo uz ked nechladi bez termostatu tak si na dobrej ceste motor zadret. Toz opatrne. Vodu ti z expanzky nevyhadzuje, alebo ti netlakuje system po otvoreni expanzky?
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
čtv zář 18, 2014 9:42 pm

notrh
Příspěvky: 9
Registrován: pon bře 31, 2014 9:06 am
Bydliště: Liberec

problém s multicarou

Příspěvek

Expanska vůbec není pod tlakem a někdy je v ní voda i studená, jak jsem psal v předchozím příspěvku. Musím přiznat, že hadice na vodu jsou už docela dost popraskané, mohlo by se mi to tedy díky nim zavzdušňovat ? CHladič bych mohl také zkusit vyčistit, stačí pouze sundat a vypláchnout ? Děkuji.
sob zář 20, 2014 7:12 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Zdravim ta.

Tak to je skor plny chladic bordelu a voda necirkuluje. Az ked uz je vysoky tlak tak to na chvilu pretlaci, nez tlak klesne a zase sa to upcha boredelom. Odporucam chladic a hadice vymenit alebo vyskusat cez jednu dlhsiu hadicu spojit to na tvrdo bez chladica a kukan co to s teplotou bude robit. Samozrejme tam bude menej vody ale ide skor o to ci to ako okruh bude cirkulovat. Pokial ano, je nutna vymena chladica.
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
sob zář 20, 2014 11:07 pm

notrh
Příspěvky: 9
Registrován: pon bře 31, 2014 9:06 am
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Díky za radu, ale moc mě to nepotěšilo :-(. Hadice se chystám měnit, ale s chladičem jsem nepočítal Nešel by ten bordel z chladiče nějak odstranit?
ned zář 21, 2014 8:53 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

určitě šla, zkus kyselinu solnou :)
ned zář 21, 2014 9:01 pm

Rady
Příspěvky: 3
Registrován: úte zář 30, 2014 7:12 pm
Bydliště: Debrník

Příspěvek

Zdravim, přidávám foto na pokochání mojí multikáry
Obrázek
stř říj 01, 2014 9:40 pm

Rady
Příspěvky: 3
Registrován: úte zář 30, 2014 7:12 pm
Bydliště: Debrník

Příspěvek

A další :D

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Obrázek
stř říj 01, 2014 9:48 pm

Uživatelský avatar
Jarda Š.
Příspěvky: 237
Registrován: úte úno 27, 2007 12:47 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek

Rady ,moc pěkná :D
čtv říj 02, 2014 2:59 pm

Uživatelský avatar
Jarda Š.
Příspěvky: 237
Registrován: úte úno 27, 2007 12:47 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek

Obrázek Obrázek
čtv říj 02, 2014 9:44 pm

Rady
Příspěvky: 3
Registrován: úte zář 30, 2014 7:12 pm
Bydliště: Debrník

Příspěvek

Obrázek
Druhá, kterou jsme repasovali. Není naše, jezdí na technických službách v Jincích :D
čtv říj 02, 2014 10:57 pm

Uživatelský avatar
Ťiger
Příspěvky: 254
Registrován: čtv led 13, 2011 9:28 pm
Bydliště: Drienov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Moja Mulča :)
Obrázek Obrázek
Aktuálny problém vyžaduje aktuálne riešenie . . .
Všetko je možné. Dosiahnuť "nemožné" trvá len o čosi dlhšie.
Inteligentný človek je nútený občas sa opiť, aby mohol komunikovať s idiotmi naokolo
pát říj 10, 2014 2:12 pm

Uživatelský avatar
Ťiger
Příspěvky: 254
Registrován: čtv led 13, 2011 9:28 pm
Bydliště: Drienov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Brigada v lese
Obrázek Obrázek
Aktuálny problém vyžaduje aktuálne riešenie . . .
Všetko je možné. Dosiahnuť "nemožné" trvá len o čosi dlhšie.
Inteligentný človek je nútený občas sa opiť, aby mohol komunikovať s idiotmi naokolo
pon lis 10, 2014 11:09 pm

Odpovědět

Zpět na „Užitkové vozy do 3,5 tuny - dodávky, offroady,...“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů