Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine

Odpovědět
Amadeus
Příspěvky: 3
Registrován: pát pro 04, 2015 8:54 am
Bydliště: jižní Morava

Nové LT a MAN TGE

Příspěvek

Tak jedna zajímavost na téma VW LT. Příští rok by měl být představen nástupce Crafteru, ale jmenovat by se měl znovu LT, název Crafter by měl skončit. Na téže lince v Polsku bude vyráběn souběžně se sesterským modelem MAN TGE. Vůz by měl mít možnost předního i zadního náhonu, jako transit nebo master. Nabídka variant bude asi jako dosud u Crafteru. Ohledně motoru toho zatím není moc známo, ale údajně to vypadá zase jen na dvoulitr. Testování už běží a finální podoba už je údajně známá, ale raději berme s rezervou.
Obrázek

Obrázek
pon pro 07, 2015 8:21 pm

Uživatelský avatar
nicanikdo
Příspěvky: 23
Registrován: ned pro 13, 2015 10:37 pm
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

zapalovač

Příspěvek

Zdar páni:)

od ledna bych měl dostat místo starého dobrého Ducata Craftra. V hlavě mi leží jedna věc, kolik je v kabině zásuvek do zapalovače? Nemůžu se nikde dohledat reálný odpovědi.
Nejím, nespím, nepíchám... na vykládku pospíchám
pon pro 14, 2015 7:04 pm

Uživatelský avatar
Voody79
Příspěvky: 324
Registrován: pon led 04, 2010 5:52 pm
Bydliště: Olomouc

To nicanikdo:

Příspěvek

Je to různé, dle specifikace prvního majitele..ale minimálně jedna tam bude, neboj (co vím, tak se dá navolit na několika místech za nějaký příplatek - no a nebo případně dodělat svépomocí) :)

Třeba já mám v autě aktuálně dvě - jednu klasicky dole na středovém panelu (dávám tam rozdvojku) a další je v šuplíku vedle popelníku - tzv. na zapalovač). Takže aktuálně mám k dispozici 3 zásuvky (mobil-navi, kamera, skener)..
Renault Master '07 2,5 dCi 120k - bejvávalo
Teď Sprinter 2013 313 a vše co je zrovna na dvoře k dispozici

..čím větší auto, tím víc práce je po vás vyžadováno.. (takže u mě spokojenost) :D

#JáTaky
ned pro 27, 2015 6:20 pm

Uživatelský avatar
nicanikdo
Příspěvky: 23
Registrován: ned pro 13, 2015 10:37 pm
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nakonec to bude překvápko. Jelikož ani boss neví, co tam při objednávce navolil :) Tak uvidíme. Potřebuju pohánět dva telefony (jeden navi, druhej sledovací systém a elektronická stazka, kameru...) Vypadá to, že vysílačka a konvice půjde přímo na baterku přes nějaký bastl samo domo :)
Nejím, nespím, nepíchám... na vykládku pospíchám
ned pro 27, 2015 7:36 pm

Uživatelský avatar
Voody79
Příspěvky: 324
Registrován: pon led 04, 2010 5:52 pm
Bydliště: Olomouc

Rozbočka to vyřeší :)

Příspěvek

..aneb kolega dnes pořídil z podobného důvodu do Sprintera roz-trojku (= z jedné zásuvky bude napájet až 3 zařízení - mobil, skener a kameru)..

Jo a jinak dnes ráno jsem nenastartoval (baterka), moc nechybělo, ale nepodařilo se..tak musel přijet kolega na pomoc. Njn, auto mezi svátkama nejelo a asi se nestihlo vše dobít tím předvánočním popojížděním po městě (a častým startováním)..
Renault Master '07 2,5 dCi 120k - bejvávalo
Teď Sprinter 2013 313 a vše co je zrovna na dvoře k dispozici

..čím větší auto, tím víc práce je po vás vyžadováno.. (takže u mě spokojenost) :D

#JáTaky
úte led 05, 2016 2:08 am

Uživatelský avatar
nicanikdo
Příspěvky: 23
Registrován: ned pro 13, 2015 10:37 pm
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Já mám výhodu v tom, že vždycky razím 100 a více kiláků dom. Takže se to stihne domlátit:) Já sem to vymyslil, vytáhnu si elektřinu od baterky, dám tam pojistky a yebat fauvé s jednou zásuvkou:)
Nejím, nespím, nepíchám... na vykládku pospíchám
úte led 05, 2016 9:17 pm

Uživatelský avatar
nicanikdo
Příspěvky: 23
Registrován: ned pro 13, 2015 10:37 pm
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak nakonec mám zásuvky dvě.. ale to je skoro všechno co o autě vím, stojí na firmě a čeká na razítko od veterináře, aby mohlo do provozu...
Nejím, nespím, nepíchám... na vykládku pospíchám
ned led 17, 2016 2:12 pm

Uživatelský avatar
nicanikdo
Příspěvky: 23
Registrován: ned pro 13, 2015 10:37 pm
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

spotřeba

Příspěvek

klukové, jestli někdo máte dvoulitra, za kolik s tím lítáte? mě se zdá, že to je jaksi nenažrané
Nejím, nespím, nepíchám... na vykládku pospíchám
stř bře 02, 2016 7:31 pm

Lubo
Příspěvky: 1336
Registrován: ned srp 06, 2006 4:09 pm
Bydliště: Košice - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ja som sa o ten 2.0 TDi zaujímal ale nakoniec práve kvôli spotrebe NIE . Proste 2.0 TDi 100-kw 8 paleta + ZAKO spanie rozmer korby 4,2x2,2x2,3 a spotreba za 80 000-km 12,7 L/100-km to nie ďakujem ....
pon bře 07, 2016 11:30 pm

Uživatelský avatar
nicanikdo
Příspěvky: 23
Registrován: ned pro 13, 2015 10:37 pm
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

O kurwa

Příspěvek

Ty kráso a mě se zdá, že mě to žere moc, když jedu za 9,4... faktem je, že na Ducatu jsem jezdil za méně a byla to stará vykopávka...
Nejím, nespím, nepíchám... na vykládku pospíchám
ned bře 13, 2016 9:54 pm

Uživatelský avatar
nicanikdo
Příspěvky: 23
Registrován: ned pro 13, 2015 10:37 pm
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No celkově... to není auto, ale polotovar... Ostřikovač stříká všude jen ne na čelní sklo (takže to musíš seřídit), dálkové světlo svítí jedno do nebe a druhé do cesty ( ale ani píču to nejde seřídit), žere to volej více než stará šáde 120... to je masakr. A to to bylo funglovčička. Hnus fialovej koncernovej. To, že nemáš popis pojistek a soupis žárovek... nebo že v návodu je to namalováno jinak než jak to vypadá....
Nejím, nespím, nepíchám... na vykládku pospíchám
stř bře 23, 2016 8:43 pm

Klaat
Příspěvky: 1
Registrován: ned kvě 26, 2013 12:09 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Ahoj, sháním na nejnovějšího craftra schéma pojistek, nebo alespoň kde se nachází pojistka na zadní pravý světla? Google mi nepomoh. Díky za pomoc
pát kvě 13, 2016 12:05 am

Uživatelský avatar
nicanikdo
Příspěvky: 23
Registrován: ned pro 13, 2015 10:37 pm
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

schéma

Příspěvek

rychlejší to je změřit.
Kostru vezmeš na šroubu u dveří. Ve všech pojistkách sáhneš na kontakty. Pokud svítí zkoušečka nahoře i dole je pojistka OK. Pokud jen dole, je kaput. Schéma nemám, nemá ho nikdo. A zasranej VW ho nedodá
Nejím, nespím, nepíchám... na vykládku pospíchám
sob kvě 14, 2016 9:25 pm

Uživatelský avatar
Voody79
Příspěvky: 324
Registrován: pon led 04, 2010 5:52 pm
Bydliště: Olomouc

2.0 TDi

Příspěvek

..si tak nějak nevybavuju, kdo je s tímhle motorem spokojenej. My ho (naštěstí?) nemáme, u nás už se teď kupujou jen Citroeny.. Ale co jsem slyšel (u konkurence), tak jim to žere i trávu kolem cesty a taky je to pěkná olejnička.. (jak už někdo psal - asi jako Š 120)..

No já doufám, že výrobci už brzo pochopí (i u osobáků), že u motoru objem ničím nenahradíš a začnou tam dávat zase něco normálního a ne ty šicí stroje..
Renault Master '07 2,5 dCi 120k - bejvávalo
Teď Sprinter 2013 313 a vše co je zrovna na dvoře k dispozici

..čím větší auto, tím víc práce je po vás vyžadováno.. (takže u mě spokojenost) :D

#JáTaky
čtv lis 10, 2016 7:11 pm

Amadeus
Příspěvky: 3
Registrován: pát pro 04, 2015 8:54 am
Bydliště: jižní Morava

2.0 TDI

Příspěvek

Tak aktuálně už nelze ani ten Citroen (Jumper) objednat s jiným motorem než 2.0 HDI... A Ford jakbysmet. Jen ten dvoulitr Fordu už nemá s PSA nic společného.
úte lis 15, 2016 8:47 am

Odpovědět

Zpět na „Užitkové vozy do 3,5 tuny - dodávky, offroady,...“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů