Srazy,závody,výstavy...

Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

aha :oops: a já si říkal jak někdo může mít takový pech že vyfotí zrovna dycky ženskou jak něco zahrabala :oops:
pon bře 27, 2006 10:31 am

-zs-
Příspěvky: 185
Registrován: ned bře 05, 2006 8:26 pm
Bydliště: Město piva
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

A ještě jsem zapoměl na neděli, balení a odjezd

Obrázek

Věřte nevěřte, jsem to já :D
pon bře 27, 2006 2:17 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

martin_100 píše:To se stydět nemusíš páč takový obrázky a videa na tich stánklách sou dělaný na to aby si při tom úchylný skopčáci honi.... prostě dělali dobře :?
Obrázek Naštěstí mi to došlo, že to bude nahrané... ale nikdy jsem nějak nepochopila, co na bahně a ženskejch je tak...to...no.. No já to asi ani nemůžu pochopit 8)
pon bře 27, 2006 9:10 pm

úte bře 28, 2006 9:46 pm

-zs-
Příspěvky: 185
Registrován: ned bře 05, 2006 8:26 pm
Bydliště: Město piva
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pěknej herain dává skotíkovi :D. Pokud se nepletu tak v týdle díře nebo někde blízko okolo jsme před dvouma rokama celkem pěkně zapadli s AREm.
stř bře 29, 2006 9:20 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

kousek vpravo na fotce byla zapadlá ot65 ale brutálně .. chudák skotík měl také namále, ale sledovat jak dostával plnej knedlík a dopředu - dozadu a furt šel víc na bok bylo úplně supr .. škoda že to nemám na kameře to by bylo luxusní ... největší zážitek loňských bahen pro mě
stř bře 29, 2006 9:47 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

-zs- podej svědectní o pikapu co sem si s nim hrál na Bahna ridera :lol: :lol: :lol:
stř bře 29, 2006 10:45 pm

Karel 334

Příspěvek

david píše:Bahna bahna....známá akce....ale pořád si neumím pořádně představit o čem to vlastně je...? Závody v terénu, nebo něco jako trial, nebo jen setkání vojenský techniky? Nebo...co? Pouč mě :wink:
Loni jsem je absolvoval.Když to tam koupeš celej výkend tak doma to musíš celé rozhodit.Brzdy jsou ko ,chladič beton.nástřik.umeješ to vapem a hned to můžeš nalakovat.To bahno je tam fakt hnus.Jako divák si zamažeš pouze hadry.jak tam vemeš auto máš pak co měsíc dělat.Taky se tam znova chystám.Loni mi už v sobotu ráno kleknul zad.difr.Jezdil jsem i tak až se to celé vylámalo. To ti prostě nedá když to tam pozoruješ.Alternátor jsem z lízy montoval tak 5x vymáchal jsem to v potoce a zase to fungovalo.Taky to proložíž pár pivkama a super den.Škoda že takových akcí neni více.
pon kvě 08, 2006 11:38 pm

-zs-
Příspěvky: 185
Registrován: ned bře 05, 2006 8:26 pm
Bydliště: Město piva
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Na Bahnech či spíše při soutěži voj. vozidel jde spíš o to projet tra? co nejčistěji tj. bez zapadnutí atd. dále v případě zapadnutí hodnotí to jestli se posádka vyhrabe sama nebo si nechá od někoho pomoct. Ale je to spíš "srandamač" :D

Loni se Líza nedala přehlídnout, jenom škoda že jsem prošel jenom část trati.

Obrázek

Obrázek
úte kvě 09, 2006 6:55 pm

Karel 334

Příspěvek

-zs- píše:Na Bahnech či spíše při soutěži voj. vozidel jde spíš o to projet tra? co nejčistěji tj. bez zapadnutí atd. dále v případě zapadnutí hodnotí to jestli se posádka vyhrabe sama nebo si nechá od někoho pomoct. Ale je to spíš "srandamač" :D

Loni se Líza nedala přehlídnout, jenom škoda že jsem prošel jenom část trati.

http://slama.czechian.net/imgal/334_1.jpg

http://slama.czechian.net/imgal/334_2.jpg
Moc díky za foto žádnou z té akce nemám.Vzpomínky jsou někdy taky dobrý.


Upravil-martin_100 (příspěvek porušoval pravidla) :naughty:
úte kvě 09, 2006 9:42 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

jo to si vzpomínám .. měl jsem s několika lidma docela dobrý místo a pak přijela líza a suveréně zamířila tam kde sjme stáli ... nejdřív jsem myslel že bude tahat zapadlou ot 65 ale po vypnutí motoru jsem byl vyveden z omylu :roll: jen byla postavena tak aby se z mohla posádka kochat
úte kvě 09, 2006 9:56 pm

Karel 334

Příspěvek

cuisine píše:jo to si vzpomínám .. měl jsem s několika lidma docela dobrý místo a pak přijela líza a suveréně zamířila tam kde sjme stáli ... nejdřív jsem myslel že bude tahat zapadlou ot 65 ale po vypnutí motoru jsem byl vyveden z omylu :roll: jen byla postavena tak aby se z mohla posádka kochat
Už to nešlo zadní difr.byl KO.Furt to vařilo chladič byl jako sádrokarton.Auto bylo fakt vyřízený.
úte kvě 09, 2006 11:00 pm

Kabi
Příspěvky: 51
Registrován: pát bře 03, 2006 12:20 pm
Bydliště: Mnichovo Hradiště / Liberec

Příspěvek

Ahoj lidi, nemeli by jste nekdo misto v aute na Bahna 2006 pro jednoho clovicka? :wink: Jsem z Mnichova Hradiste, dopravit se pripadne do Prahy by pro me nebyl problem.. Prispevek na "palivo" povazuji za samozrejmost :).

Predem dik. Kdyztak se mi ozvete na a.kabatek@seznam.cz

:driver:
čtv čer 22, 2006 10:50 am

Kabi
Příspěvky: 51
Registrován: pát bře 03, 2006 12:20 pm
Bydliště: Mnichovo Hradiště / Liberec

Příspěvek

jeste me tak napada..Bahna jsou na cely vikend, nebo pouze v sobotu.. Oficialni program mluvi pouze o sobote...? :think:
čtv čer 22, 2006 10:52 am

-zs-
Příspěvky: 185
Registrován: ned bře 05, 2006 8:26 pm
Bydliště: Město piva
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Oficiální program je v sobotu, ale je lepší tam bejt vod pátku člověk se v klidu ( když si vodmyslim rachot motorů) vyspí, dá nějakej ten žejdlík apod.
čtv čer 22, 2006 6:39 pm

Odpovědět

Zpět na „Jiné akce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů