Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-

Uživatelský avatar
oro
Příspěvky: 339
Registrován: čtv pro 27, 2007 7:29 pm

Příspěvek

Bych chtěl mít tolik optimismu jak Ty.....Ztrácím naděje , že to bude bez problému...pořád něco...nic zasadního ,ale pořád něco...v Pondělí jsem jezdil pod bagrem a v Uterý byla ráno zavzdušněná spojka...já vím , jen vlezeš pod auto povolíš a utáhneš odvzdušnovák a je to ,ale do prd..... co je z PL to je na hov..o...... :( Zatím nechci říkat ,že to jsou staré K...,protože kámoš má nové a motor na TGA co měl 320000km co mu dělali v servisu vydržel rok a je po něm.Ted má hlavu jak vagon a uvažuje o prodeji. Druhý má TGA nové a žere mu olej,gumy,naftu jak Tatra a měnil turbo a spousty jiných věcí,,,,a říká Mana ani náhodou.....Já už nevím co je dobře :cry: nevím
Naposledy upravil(a) oro dne ned pro 07, 2014 9:17 pm, celkem upraveno 1 x.
Ani nevím,jestli ty prachy mají cenu,za kterou to všichni děláme
stř dub 09, 2014 8:44 pm

aldapredac
Příspěvky: 35
Registrován: čtv led 14, 2010 8:26 am
Bydliště: Předonín

přední péra

Příspěvek

neválí se náhodou někomu doma přední péra na f2000 pokud ano a chtěli by jste je prodat dejte vědět a nebo alespon nějakou radu dík Aleš. tel. 724873953
úte zář 23, 2014 10:06 am

JanMANF200
Příspěvky: 2
Registrován: pon úno 16, 2015 7:08 pm
Bydliště: tabor

Příspěvek

Zdrávím. Chtěl jsem se zeptat, jesli měl někdo problémi ze vstřikovacím čerpadle u Manu Tga, FE 410, Euro3

Začalo mě zlobit, že občas za studena i tepla, nechce chytnout, přestanu točit a na podruhý chytne hned. před i občas svítí

kontrolka EDC. Jinak to jezdí normálně, v Manu to napíchli a řekli vadný čerpadlo???
úte úno 17, 2015 5:54 pm

Der Sankte
Příspěvky: 767
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Přátelé, kolegové elektrikáři nebo znalí těchto starých MANů...oni mají dva přerušovače na blinkry? Blinkry doleva blikají, varovky blikají, ale blinkry doprava svítí. Všechny žárovky a kontakty jsem prošel a zdají se být ok. Vážně tam jsou dva přerušovače? Kde je hledat a jak to vypadá?
ned dub 05, 2015 11:18 am

Odpovědět

Zpět na „MAN“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů