Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jo jsou zezhora pod hlavama.
pát led 02, 2015 9:38 pm

Uživatelský avatar
FR1GTX
účastník zájezdu
Příspěvky: 1272
Registrován: stř pro 29, 2010 6:50 pm
Bydliště: Brno

Ivan Hofman

Příspěvek

Tak jsem dle tvé rady našel oba snímače.To,z čeho jsem měl největší strach-že zatrhnu oba šroubky co je drží-se nakonec nevyplnilo.Šroubky šly v pohodě.

Co je ale velkej problém:ani za prase,ani za zlatý prase nemůžu hnout v bloku ani jedním snímačem.Ten spodní pomocnej už jsem olámal ze všech stran-WDéčko,brzdovka,sprej na zarezlý šrouby,nahřívání,kroucení,páčení,podpichování,i přípravek podobnej tomu co je na vytlučení vstřiku jsem si zrobil....NIC!Výsledek je,že snímač se hne cca o 1mm na krut.jinak ani prd.To vše dnes za celej den...začínám to vidět,zle-nedobře :cry:

Nebudeš mít nějakej nápad co s tím?Vše je navíc komplikovaný tím,že to je autobus a přístup je tam jak k penězům....žádný sklopit boudu.

A ještě jedna otázka?Máš zkušenost,jestli to chytne a pojede jen na jeden snímač,ten hlavní?Do toho jsem se ještě nepustil,tak kdybych potřeboval přepojet někam do servisu třeba.

Díky za jakoukoliv radu...už teď si nadávám,že jsem se do toho vůbec pouštěl samo-domo :roll:
MAN=(M)ínusy (A) (N)egativa
pát dub 03, 2015 8:30 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Rád bych ti poradil ale zas takovou skušenost s tím nemám. To víš to je v hliníku a jak je to zaoxidovaný tak to de blbě. No držím ti palce a dej vědět.
pát dub 03, 2015 8:45 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Poklepat... malý kladívko a dávat mu rány po ose jak je nasunutý... a zkoušet s ním kroutit. To mi vždy pomohlo i v téměř beznadějných případech :-)

Taky ho můžeš zkusit nahřát,aspoň zapalovačem,ideál je malej plynovej hořáček... Akorát ho zas musíš nechat zchladnout než ho budeš tahat ven,jinak se rozletí hned.

Musí nakonec povolit i kdyby se měl rozštípat :wink: Kdyby se rozštípnul a zůstal ho tam kus,tak bych ho zkusil provrtat vrtákem,a našroubovat tam nějakej velikej tlustej samořeznej šroub a za něj to vytáhnout :wink: Vždycky se dá při nejhorším vysekat,akorát není dobré to,že pak něco napadá do motoru...
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
sob dub 04, 2015 9:58 am

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To napadá ke spojce tam je placu dost .
sob dub 04, 2015 10:09 am

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Docela mě naposled pomohl novej povolovací sprej od Würtu.Maj teď nějakej novej a maká super.
Už ho nohy nezebou MAGNUM E-TECH 440
sob dub 04, 2015 10:13 am

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Teď se mi dostal do ruky sprej od wurta kaučukovej sprej na podvozky a vypadá to dobře .
sob dub 04, 2015 10:42 am

Uživatelský avatar
FR1GTX
účastník zájezdu
Příspěvky: 1272
Registrován: stř pro 29, 2010 6:50 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

podle mě ten sprej se tam nedostane jak bych potřeboval,tak je to natěsno

jako krajní varianta kdyby se mi střihnul mě taky napadlo rozvrtat a rozbít ho na kousky,ale právě jsem měl obavu jestli toho místa mezi koncem snímače a setrvákem je dost a propadne to až dolu k okýnku a tím ven..elektrikář mi taky radil při ulomení zbytek natvrdo zarazit dovnitř

zítra budu pokračovat,ještě zkusím trochu vylepšit ten přípravek a uvidím
MAN=(M)ínusy (A) (N)egativa
sob dub 04, 2015 11:08 am

Uživatelský avatar
FR1GTX
účastník zájezdu
Příspěvky: 1272
Registrován: stř pro 29, 2010 6:50 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

Tak hotovo.Včera po celodenním mordování mám vyměněno a už to hrčí.Nezbylo než oba rozlámat,rozvrtat,rozštípat a po kouscích vytahat.Dostat je ven vcelku je nemožný.
MAN=(M)ínusy (A) (N)egativa
pon dub 06, 2015 9:48 am

pon dub 06, 2015 11:10 am

Odpovědět

Zpět na „MAN“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů