Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Hynek, mc.cvok

PAVEL
Příspěvky: 479
Registrován: sob pro 09, 2006 4:29 pm
Bydliště: Dolní Lutyně

odp

Příspěvek

No tak to si hoď mašli :wink: -mám stejné auto a při renovaci jsem se zastavil taky na kabině-volal jsem do firmy, co dělá výdřevy na kdejaký veterán a za pár dní se ozvali ,že na erenu kabina by stála 50 tis.Kč ,gumy kolem oken se nedají sehnat jen dopasovat z něčeho,tak jsem koupil druhou a je to to stejné.....další bych koupil leda s dobrým dřevem ,ale to už asi dnes nejde....když tak mě někdo opravte
úte dub 17, 2007 6:50 pm

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Tos mne teda fakt moooc potešil....taky mám dvě........shnilé :cry:
Zabijte je všechny.....Bůh si ty svý pozná .
úte dub 17, 2007 7:49 pm

Uživatelský avatar
Hagen
Příspěvky: 140
Registrován: čtv říj 19, 2006 8:11 pm

Příspěvek

Tak si budete muset postavit boudičku na erenku sami.
A nevymlouvejte se, že to nejde :D Doporučuji přečíst knížku A přece se točí od Jana Králíka a zjistíte, že postavit si sám dřevěnou karoserii je vlastně úplně hračka.

Veteráni jsou chyb bezchybní
Nejvíc mě baví dělat ze starejch vraků nový nezničitelný stroje.
úte dub 17, 2007 8:27 pm

stoky
Příspěvky: 47
Registrován: úte dub 10, 2007 7:39 pm

Příspěvek

tak papíry si nechám ,protože u tohole roku můžu platit 1/12 což je asi 1200kč za rok.Nemáte aspoň někdo nějakou dokumentaci k tý kabině?
úte dub 17, 2007 8:31 pm

Jenda
Příspěvky: 339
Registrován: pon dub 16, 2007 1:30 pm
Bydliště: Česká Lípa a Praha

Příspěvek

Moje erena má shnilej akorát jeden sloupek dveří, takže si můžu relativně pískat, ale zase mi chybí chladič, takže pokud máte někdo navíc, tak mi dejte vědět, mám také dost dílů
(hlavně na benzín + nějaká plechařina), takže pokud potřebujete napište, rád vyměním.
ObrázekObrázek
úte dub 17, 2007 8:39 pm

Uživatelský avatar
Koudy
Příspěvky: 5
Registrován: ned úno 11, 2007 10:11 am
Bydliště: Záhornice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

prosím o infu na díly na erenu mám hasičský furgon sháním podlahu plynový pedál táhlo plynu a boční kryty motoru.nebo celý vrak .nabídnetou cenu respektuju možná výměna za díly na w3s nebo tatra 148
stř dub 18, 2007 7:18 am

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Ty fotky LC je určitě na offroad foru žejo? je mi dost povědomý :lol:

A tu výdřevu by moh podle plánů nebo dochovaných ostatků zhotovit šikovnej truhlář/tesař :wink:
stř dub 18, 2007 8:44 pm

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Myslíš že takovej ještě někde žije????Tomu moc nevěřím,ale vím,že pro mne to bude to nejdůležitější,železa se nebojím,ale se dřevem si netykám......
Zabijte je všechny.....Bůh si ty svý pozná .
stř dub 18, 2007 8:58 pm

Jenda
Příspěvky: 339
Registrován: pon dub 16, 2007 1:30 pm
Bydliště: Česká Lípa a Praha

Příspěvek

Tak pánové, máme přeci ruce ne :wink: U ereny a erendéčka(je to přeci stejný) je ta výhoda, že je výdřeva relativně jednoduchá a vyřezávaná, takže nepotřebujete si teda nic nechávat ohýbat. Každopádně doporučuji nechávat co nejvíc původní výdřevy a vyřezat jenom schnilotiny(někdy toho moc nezbyde) a nastavovat a nastavovat...
Pěkné obrázky jsou a www.kvhpardubice.com v galerii-technika
stř dub 18, 2007 9:04 pm

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

:lol: :lol: Já teda nevím,jak ostatní,ale já ji mám tak shnilou,že není co k čemu nastavit....... :oops: :cry:
Zabijte je všechny.....Bůh si ty svý pozná .
stř dub 18, 2007 9:05 pm

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Tyhle stránky znám,tak nějak jsem si představoval,že se o to pokusím,ale ne že bych se toho bál,to zas ne,ale jsem zámečník,to dřevo mi prostě k srdci moc nepřirostlo.Ale jednou se s ním skamarádit musím,to je fakt.
Zabijte je všechny.....Bůh si ty svý pozná .
stř dub 18, 2007 9:08 pm

Stryko
Příspěvky: 578
Registrován: čtv led 25, 2007 11:18 am
Bydliště: Poděbrady Kluk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

mc.cvok píše:Tyhle stránky znám,tak nějak jsem si představoval,že se o to pokusím,ale ne že bych se toho bál,to zas ne,ale jsem zámečník,to dřevo mi prostě k srdci moc nepřirostlo.Ale jednou se s ním skamarádit musím,to je fakt.
Také jsem zámečník :lol: a se dřevem dělám (zpravidla nábytek) je to podobné jako železo dvákrát měř a jednou řež jen dřevo se nedá svařit. na všecko ekzistují fídle na které bud přijdeš nebo je obejdeš. Troufám si říct že pokud jsi šikovný se železem že ti to se dřevem půjde. Budu ti držet palce a pokud budeš chtít tak jsem k dispozici :wink:
čtv dub 19, 2007 10:33 am

Jenda
Příspěvky: 339
Registrován: pon dub 16, 2007 1:30 pm
Bydliště: Česká Lípa a Praha

Příspěvek

No tak jsem se dneska odhodlal a odmontil jsem přístrojovku. Po 2 hodinovém zápasení se 4 šroubky :roll: jsem sundal plech a zděsil jsem se, že také jako všichni ostatní musím vyměnit příčník pod oknem, rostou mi tam houby :)
Palubka má po odmontování všemožnejch spínačů a kontrolek na bůhví co asi milion děr navíc a jenom 2 orig přístroje, ale teploměr se dá použít ze starší V3Sesky.
Obrázek
pát dub 20, 2007 5:48 pm

stoky
Příspěvky: 47
Registrován: úte dub 10, 2007 7:39 pm

Příspěvek

martin_100 píše:Ty fotky LC je určitě na offroad foru žejo? je mi dost povědomý :lol:

A tu výdřevu by moh podle plánů nebo dochovaných ostatků zhotovit šikovnej truhlář/tesař :wink:
Jo fotky jsou z offfora ,já bych sem nahrál další ,ale mám všechny větší než 2mb a neumim je zmenšit ,fotek z Rumunska a podobnejch akci mam dost.
sob dub 21, 2007 8:37 pm

Jenda
Příspěvky: 339
Registrován: pon dub 16, 2007 1:30 pm
Bydliště: Česká Lípa a Praha

Příspěvek

Měl bych možnost nechat udělat několik dílů výdřevy navíc, konkrétně prahy dveří, sloupky dveří a příčník pod oknem. Pokud by měl někdo zájem tak napište, cena se bude u profi truhláře odvíjet podle počtu kusů( takže zatím cenu nevím).
úte dub 24, 2007 7:56 pm

Odpovědět

Zpět na „PRAGA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů