Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Hynek, mc.cvok

Odpovědět
peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: V3S

Příspěvek

ok,toz budem malovat🙈😁 v originale boli cele packy cervenobiele,ci len boky koncov jak je tam tem snek na vytocenie na papucu? A este dotaz. Chcel by som na predok dat zlte hmlovky,ale,ake tam dat? kulate su vrchne,idu nejak otocit,aby som ich mohol dat od spodku narazniku,uz tam mam nachystane diery😅😅 a natiahnutu elektriku😅😁🙈 ,ci dat obdlznikove ktore sa montovali na spodok narazniku?? a dalsi dotaz - zadna biela kulata spatecka a cervena hmlovka? kde ich tam dat? nenasiel som ziadne drziaky. a kde potom namontovat cidlo na spiatocku? niekde na prevodovke???🤔

a trochu som s tym zahybal,buksa - mam povodne policky drevene na nahr diely,tske supliky,ktore do tpho patria,mozě ich nechat povodne,co urobit repliky? a zavazie konecne zalozene,elektrika skoro fertig, ale,prosim prosim potrebujem sterace,ramienka a gumy co k tomu patria. zohnal som este ceskoslovenske nove paraboli a blinkre,zajtra dam foto,dnes som zabudol cvaknut. a prosim prosim,zadne cervene odrazky s drziakmi na 2sroby ale aby som ich mohol dat po vyske,aby po zalozeni odraziek bol napis TOP hore a nie na boku. nevala sa to niekomu doma,ci kde to hladat?
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
úte dub 24, 2018 11:19 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Re: V3S

Příspěvek

Mlhovky určitě žluté, skla by měly jít otočit. A mlhovku a couvačku určitě také kulaté, asi bych je dal zespodu pod rám nebo shora pod rám na ten bazmek co jsou v něm opěry. Čidlo na zpátečku asi nejspíš někam na řadičku, k ventře se teď nedostanu abych se podíval jak to je vyřešené u aut co jí maj.
stř dub 25, 2018 9:30 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: V3S

Příspěvek

Hynek - ok diky,kukni na to prosim.
Dnes zase postup,ono sa kazdy den urobí kopa prace,ale neni to vidno,uz aj mlada kouka ze co robim,ale tie drobnosti hold vidno nieje🙈🤷🏻‍♂️😁

a dnesok-dorobene svetla-u tych som sa nahresil jak bohan,bo v prednych svetlach su take dratene spinky a dostat to tam aby bola parabola rovno chce cit chirurga,vymena prednych valcov,dorobenie pristrojovky...

zaktra by som sa pustil do vzduchu,niekde v zadu fuci,pak gumy kolo dvery,a mozno nejake kolo zlozim.

Prosim,nemate niekto doma predne zasterky na blatnik? tu maju len velke😏

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
stř dub 25, 2018 10:11 pm

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Re: V3S

Příspěvek

Ahoj Peter, hezká práce a gratuluji opět. Ty původní červený odrazky ČSSR by mohly být ve vojenském výprodeji, tam jsem je dříve viděl - třeba v Hass Hroby u Tábora.
Volvo FL 614.
čtv dub 26, 2018 12:46 pm

mara1113
Příspěvky: 278
Registrován: pon srp 25, 2008 9:35 pm

Re: V3S

Příspěvek

peter gasparovic : odrazky průměr 85mm (2 otvory) všechny 3 barvy(v odd.ostatní díly) a stírátka (odd.V3S)jsou na Auto-star.cz ,projdi si to celý,už jsem to tu jednou zminoval,jsou to skladový nepoužitý věci,na tak pěkně renovovaný auto se tam najde fůra věcí .... (kontrolky,šlapky na pedály atd.,detail za pár Kč,ale efekt vozu z linky:-) )stěrače jsem měl od nich komplet,ale mizerně stírají za deště,tak jsem je vyměnil za původní modernější co tam byli - půl roku zpět jsem je už někomu dal ... + pár blbostí se mi válí doma co už asi nepoužiju - nový sametky pro sklo do rámu dveří kabiny,kliky,dorazy dveří+gumy k nim atd ..nový,kdybys něco potřeboval mrknu o víkendu co přebývá ...
čtv dub 26, 2018 7:31 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: V3S

Příspěvek

Jirka- diky,tebe to s Ifou tiez moc pekne odsejpa ;-)
Mara - jj tam som furt,ale jak sa hovori koruuns ku korune a je z toho riadny peniaz :-D a hlavne hafooo veci tam maju,to preliezt vsetko,tak u toho stravim tyzden a az by my to doslo domov,zena by asi koukala na tu cifru :-D Ale preleziem to tam a pohladam.
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
čtv dub 26, 2018 10:04 pm

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Re: V3S

Příspěvek

Na Auto star jsem nyní koukal a taky mám vybráno pár věcí. Mít Pragu tak bych byl jak Alenka v říši divů.
Volvo FL 614.
čtv dub 26, 2018 11:03 pm

mara1113
Příspěvky: 278
Registrován: pon srp 25, 2008 9:35 pm

Re: V3S

Příspěvek

peter gasparovič - musíš na víckrát,pak to doma snadněji projde:-) .... dělal jsem rekonstrukci po skupinách,tak jsem objednával podle rozsahu prací ( podvozek,kabina atd..) ... některý věci jsem bral rovnou 2x do zásoby ( krytky blinkrů,světel,gum.drobnosti ...)....na některých hlavně gumových drobnostech se už projevuje zub času - jsou sice skladové,jakoby nové,ale rok výroby daleko zpátky,takže gum.dorazy kapoty po 2 letech výměna,krytky kontaktů zásuvky pomocného startu výměna,lemy plechových zákrytů oken skřínové nástavby po sezoně rozpad atd.. něco vydrží něco odejde rychle.... lemy těsnění kabiny u dveří jsem použil nové v metráži z Avie (jsou stejné)....jinak na plechařinu a těžší věci jsou jiné zdroje ... a i ty vysychají... rozdělávals nápravy?gufera?převodovky přetěsnoval?nový kříže u kardanů? .... mechanik ke kterýmu jezím se složitějšími operacemi říkal,že z V3Sky ze které neteče olej,tak tam není:-))...samo vtip,ale 1 gufero na zadní nápravě se bude muset opět tedka dělat znovu .... jinak zatím upraveno do sucha..

jirka novák : ...škoda,že neděláš do V3Sek,myslím,že by pak bylo na co koukat :-)...
pát dub 27, 2018 7:54 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: V3S

Příspěvek

Mara - napravy pred 2rokmi,niekde tu su foto,kardany a krize teraz,motor zlozeny na novo,nova spojka, v prevodovkach iba novy olej,nic im nebolo,inak brzdy,bubny,valce.... vse nove, vsetko co slo sa but vymenilo,alebo opravilo.

A čiastočne,joooo to by slo,ale ked ja pak nemam brzdu :-) :-) :-) :-) to bych chcel pak to a este to a potom je toho hodne nooo :-D
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pon dub 30, 2018 7:52 pm

Arocs478
Příspěvky: 76
Registrován: pát říj 16, 2015 8:02 pm
Bydliště: Náchod

Re: V3S

Příspěvek

ahoj, kolega z práce shání baterky pod sedačku ale není schopen to změřit, nevíte jaký rozměr a kapacitu vybrat?
MB Arocs 6x4 HAD, 350kW
pát kvě 04, 2018 7:58 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: V3S

Příspěvek

Ahoj - mam ram tusim 125.
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát kvě 04, 2018 8:12 pm

Arocs478
Příspěvky: 76
Registrován: pát říj 16, 2015 8:02 pm
Bydliště: Náchod

Re: V3S

Příspěvek

jj to jsem taky našel ale nevím rozměry.
bude pasovat?
https://www.varta-automotive.cz/cs-cz/v ... 25-012-072
MB Arocs 6x4 HAD, 350kW
ned kvě 06, 2018 6:49 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: V3S

Příspěvek

Vydrzis do soboty? Zmeriam a pisnu.:-)
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
ned kvě 06, 2018 11:07 pm

Arocs478
Příspěvky: 76
Registrován: pát říj 16, 2015 8:02 pm
Bydliště: Náchod

Re: V3S

Příspěvek

to budeš hodnej
MB Arocs 6x4 HAD, 350kW
úte kvě 08, 2018 6:54 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: V3S

Příspěvek

Jasneee no problem. Kuknem ake tam mam a pisnem,rozmerovo su stejne, napr 125 varty je stejne velka ako od Banner. A to plati aj u baterii s inymi kapacitnymi hodnotami.


Inak klucuiii dotaz:Ako to je s tymitym packami? Budem ich teda malovat,ale ako? Stacia len konce,ci musia byt cele packy cervenobiele? Nejak som nikde nenasiel kloudny obrazok. Toz poradte,v sobotu sa chcem do toho pustit.
A dotaz,ci skor prosba ca.2:
Zostala mi kopa nahr.dielov,3kabiny, predna a zadna naprava,pera predne+zadne,valce,kardany,krize,trubky, nadrze na naftu a olej hydrailicky, 2x rameno ma ad060... Proste hromada veci. Tak do soboty povedzte kto co by chcel,ceny rozumne,inak to prelitne hutamy,pretoze sa stahujem a v novych garazach nemam na to miesto,takze bohuzel :-(
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
úte kvě 08, 2018 11:53 pm

Odpovědět

Zpět na „PRAGA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti