Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

Odpovědět
Martin navara
Příspěvky: 4
Registrován: úte led 08, 2013 11:07 am
Bydliště: Liberec

Hledám práci Liberecko

Příspěvek

Zdavím,tak stále hledám práci Liberecku.Nějak se mi pořád nedaří nic sehnat.
Zajem bych měl od dodávky po kamion ale pouze vnitro.Pokud by se něco našlo na noční jízdy něco jako pošta,DHL,PPL,rozvoz tisku atd. Někdo mi psal že česká pošta,ale dostal jsem číslo na depo avolám a nemůžu se dovolat.
Chlapáci poradte jestli o něčem víte,ta noční není podmínka třeba sklopka vana,klidně tatra
stř led 16, 2013 12:19 pm

Uživatelský avatar
Pegos
Příspěvky: 950
Registrován: pát bře 14, 2008 9:21 pm
Bydliště: liberecko

Příspěvek

Nevím jestli teda ted zrovna bere ale zkus transkamionpytloun mají depo ve Stráži pod Ralskem a jezdí pro Lego trasa Kladno-Jírny a pořád dokola celej týden od po-pa. Uvidíš třeba bude mít volno. Ale pozor jezdí nástavby tudíž je potřeba umět zacouvat s vlekem pod bedny.
stř led 16, 2013 8:16 pm

pomaru
Příspěvky: 2
Registrován: stř úno 01, 2012 6:27 pm
Bydliště: Velký Grunov

Příspěvek

koukám taky po vnitru ale tohle mě docela odrazuje http://kamionaci.com/?forum=150
ned úno 03, 2013 9:42 pm

iconek
Příspěvky: 524
Registrován: sob kvě 29, 2010 10:48 pm
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

Zrovna řeším nabídku od týhle firmy, mám to kousek z Liberce.No ale jak pozoruji podle názorů, asi vezmu to jisté od nejmenovaného uživatele tohoto fóra.
Momentálně hledám job.
ned úno 03, 2013 10:19 pm

Uživatelský avatar
Pegos
Příspěvky: 950
Registrován: pát bře 14, 2008 9:21 pm
Bydliště: liberecko

Příspěvek

Nevím znám z tama dva kluky co u něj jezdí a nijak si nestěžovali a mají svojí dílnu s mechanikem co jim auta opravuje, ale asi když toho má moc tak se mu musí pomoc. A co se tejká mytí tak to jsme také dělal ve svém volnu a zadarmo ta hodka mě nazabije.
pon úno 04, 2013 7:03 pm

iconek
Příspěvky: 524
Registrován: sob kvě 29, 2010 10:48 pm
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

Kamarád, se kterým jsem jezdil u Dejmka v Praze, se přestěhoval za babou do Stráže a u Pytlouna jezdí.Nedávno se mi ozval a prej jestli ještě hledám práci, že by mě Pytloun vzal.Vozí se Lego z Jiren do maďarska, něco po vnitru, občas Dánsko.No s majitelem jsem mluvil, základ 10 tisíc, 3500 za otočku do maďar, vnitro nevím.Při dotazu na vyhlášku 561, prej se dodržuje, ale občas si šofér musí pomoct magnetem nebo papírem na dovolenou, hlavně když se jede nakládat do Kolína, to by pak prý nestíhali.
Auta vesměs Magnumy, spotřeba do 31 litrů prej vychází. :)
Šofci jezdí na magnety, on to ví a toleruje.Netvrdím že všichni, ale můj kamarád třeba jo.On pak kamion jede rychlejc a víc se toho stihne, ne? :D :D A čím víc se toho stihne, tím víc peněz, žejo?Kolečkový auto toho snese hodně.
A do toho jsem si přečetl odkaz na truckeři.cz a bylo rozhodnuto, že pro tuto firmu jezdit nebudu.Mám rád svoje papíry a své zdraví.A hlavně, jezdit po nocích mne moc nebaví, v noci se má spát a ve dne makat.
Momentálně hledám job.
úte úno 05, 2013 8:09 pm

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

iconek

Příspěvek

To máš jinak....v létě se má tančit a v zimě nepracovat....
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
úte úno 05, 2013 9:18 pm

iconek
Příspěvky: 524
Registrován: sob kvě 29, 2010 10:48 pm
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

A nebo....
Momentálně hledám job.
úte úno 05, 2013 9:58 pm

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 hostů