Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

Odpovědět
minnim
Příspěvky: 7
Registrován: pon bře 16, 2009 3:42 pm

praci jsem si uz nasel

Příspěvek

zdravim vsechny co hledaji praci
dobrou praci ridice je dneska obtizne sehnat hlavne abyste dostaly diety+zaklad hledal jsem 5 mesicu a nasel jsem praci na solovce sice mala kabina ale jdeto,jezdil jsem 6 let na navesu a uzbych setam nikdy nevratil same podvody placeni buhvi jak....kilometr,fakturace,zadny zaklad a zadna dovolena placena takove pripady se stavaji a proto je hodne inzeratu ale nikdo nechce dneska delat za par svestek ale chce dostat naco ma narok,nejlepsi firmy jsou ty ktere nemaji zadne inzeraty a dostanete se tam nejakou nahodou tak jako ja hledal jsem dopravce na internetu zavolal jsem a druhy den jsem hned jel diety po navratu na ruku coz jsem koukal,na zaver jen reknu hledejte chlapi lepsi praci a nedavejte moznost dopravcum vas okrast dik a atse kazdemu z vas dari
pon úno 04, 2013 10:11 am

Uživatelský avatar
T143
Příspěvky: 170
Registrován: ned dub 17, 2011 8:08 pm
Bydliště: Praha

...

Příspěvek

no hezký :-) tak ať Ti to maká :-) pravdu díš ale není to jen o dopravcích,oni maj taky kolikrát problémy.Prachy by dali ale to proplácení faktur je leckdy šílený.Jsem jezdil pro CS Cargo a ve smlouvě bylo do 90 dní a prakticky jsme vydyndali něco až po 115-120 dnech!!! No šílený :evil:
T143 Scania
úte úno 12, 2013 9:18 am

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

T143-C.S.Cargo

Příspěvek

Tak svou zkušenost s C.S.C napiš do "spedic"
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
úte úno 12, 2013 1:17 pm

Uživatelský avatar
T143
Příspěvky: 170
Registrován: ned dub 17, 2011 8:08 pm
Bydliště: Praha

krocan

Příspěvek

moje zkušenost....no kluci od nih nadávali a odcházeli,jiní spokojený(jak je to všude)...jeden (a to jsem žasl) jezdil ven za 24-25 měsíc a pochvaloval si to!!! To mi spadla čelist:-))) jezdil jsem pro staropramen u soukromníka,staráč prý platil svižně a nám( to jest já a ostatní najmutý)to proplácelo CS Cargo.....všichni nešťastný.Když jsem chtěl odejít na jinou práci tak se muj šéf bál že to CS nedoplatí to co je vyježděné-totéž ostatní dopravci! Možná se to změnilo,rok jsem tam nebyla s nikým nemluvil. Prostě jsi měl vyježdíno cca 400t a po 115 dnech přišlo na konto 120t....furt se to tam tlouklo....frajer k nim nastoupil na venek a jezdil měsíc přesuny(11km) tak se sbalil a zas odešel no. Mě si zavolali na výpomoc na 4 ráno na odvoz zboží do JN a vzali mě v osm abych otočil 2x Kaufland v Nymburce...brrr pak jsem šel na vanu pod Maixner-Hanuš a zlatý!!! Nedám na ně dopustit,prachy vždy a včas(Do 3týdnu) a to dokonce udělali akci že platili do týdne-v pivovaru mi to do dnes nevěří:-))) pak mi klekla Bára a vymalováno ale na M-H nedám dopustit!!!
T143 Scania
úte úno 12, 2013 8:55 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Za 3 nebo 5 procent z fakturace ti to do týdne pošlou ale že by to byla raketa za kilák to ti nevěřim. S nákladem za 27 odečteš mýto a jezdíš jak avie potom přejezd a je vymalováno.
úte úno 12, 2013 10:37 pm

Uživatelský avatar
T143
Příspěvky: 170
Registrován: ned dub 17, 2011 8:08 pm
Bydliště: Praha

Ivan

Příspěvek

myslíš na vaně?Tam je to většinou od tuny tak se dá něco :-) snad tak 5% kšeftu bylo za fixní částku ale přez 200 jsme fakturovali normálně a náklady tak 110-115t....jo Barunka baštila 50l :-) kolega měl Daf E5 a tvrdil mi že mu to ukazuje 34l...to jsem mu záviděl,moje Barča si vzala z Ledvic vrchem přez Bor a Jn do Rokytnice snad 60l tak to byla levnější dálnice:-))))apropo: to že to Cargo pošle dřív,vím,ale už tak to bylo za prd a 3% to vorvali uplně:-(
T143 Scania
stř úno 13, 2013 2:46 pm

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů