Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

marrtin
Příspěvky: 221
Registrován: stř pro 28, 2011 12:06 am
Bydliště: ostrava

Příspěvek

já jsem to říkal, že na severní moravě není práce :D . truckjobs nic moc teda...
TGX 18.500 EF3
pon úno 18, 2013 5:51 am

Truckjobs
Příspěvky: 25
Registrován: úte úno 12, 2013 10:27 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Dobrý den, dva týdny po spuštění tohoto portálu nelze jistě očekávat, že databáze bude plná inzerátů. I dnes již renomované pracovní portály (např. dnes největší jobs.cz) se na českém trhu usazovaly několik let, než si vybudovaly své místo. Bez této sklutečnosti se domníváme, že 920 uchazečů o práci a 4 dopravní společnosti nejsou špatným začátkem. Co se ceníku týče, veškeré ceny jsou nižší než-li u obdobných větších pracovních portálů, které ovšem nejsou specializované pouze pro oblast dopravy (Sprace, prace.cz, job.cz, monster)
Nicméně i tak děkujeme za příspěvek
Tým Truckjobs.cz
První pracovní portál pro řidiče
Uchazeči mohou zdarma na portálu zdarma vyhledávatpracovní nabídky spravovat a pravidelně aktualizovat svůj profesní profil.
pon úno 18, 2013 11:14 am

marrtin
Příspěvky: 221
Registrován: stř pro 28, 2011 12:06 am
Bydliště: ostrava

Příspěvek

tak to nemáte vůbec za co, jinak to bylo myšleno jako vtip. vaše služby bohužel nebudu potřebovat, bohudík práci mám dobrou a jestli budu měnit - a budu - tak to určitě nebude dopravní oblast...
TGX 18.500 EF3
pon úno 18, 2013 11:26 am

Bach
Příspěvky: 56
Registrován: pát bře 25, 2011 4:44 pm
Bydliště: Podještědí

Příspěvek

2 Truckjobs.cz : Nejsem žádný odbnorník na personalistiku a chápu Vás v tom, že každý začátek je těžký, zvláště na netu, kde se vyhledaváče "aktualizijí" v řádech měsíců. Můj selský rozum mi ale říká, že tady není něco dobře nastaveno..a jde především o ten poměr 230 řidičů ku 4 firmám

Jistě máte zvolenou svoji strategii nejen na tvorbu cen za Vaše služby, ale dle mého názoru se Vám nepovedla a jste partnery pouze pro velmi úzkou skupinu dopravních společností.
Tyto společnosti, co do počtu zaměstnanců /řidičů/, jistě budou na trhu práce tvořit procentuálně nezanedbatelný podíl, ale..

..ALE JSOU VŠECHNY STEJNÉ !!!

Myslím tím parametry jednotlivých nabídek..Taková pracovní nabídka vypadá zhruba takto : Potřebujeme vola co bude lítat několik týdnů po unii, ani toho nemusí moc umět /když bude je to výhoda jen pro něj, bude to mít lehčí, ale mi to stejně nijak finančně nezohledníme/. Plat nízký základ + diety /někde více, někde méně ořezané, někde vůbec neořezané/, ale hlavně VŽDY několik týdnů vkuse na unii..

Tím se nechci nijak dotknout kluků co u takových firem jezdí, ale takové nabídky se trefují jen do určété části ridičů..Jak velké nechci spekulovat, ale moc bych tomu nedával..

Zkrátka pro velkou část řidičů, pro které je tento portál zdarma, jsou tyto nabídky zcela neakceptovatelné a tím pádem Váš portál k ničemu.

Myslím, že by jste si mohli připustit myšlenku, že dobrava obecně nemá peněz nazbyt, ale na druhou stranu je spousta malých a menších firem, jež by třeba prostřednictvím Vašeho SPECIALIZOVANÉHO portálu ráda oslovila nového zaměstnance.
S větším počtem menších firem by se zvětšila různorodost pracovních nabídek a tím i atraktivita Vašeho portálu.

Těžko ale bude firma s pěti autama dávat takový velký peníz za inzerci, když hledá pouze jednoho spolehlivýho kluka.

Takže sumasumárum, pokud neslevíte ze svých /finančních/ nároků, budete partnery jen pro maxispolečnosti typu C.S.CARGO, ŠMÍDL, časem určitě HOPI a jiné podobné a tím pádem atraktivní pro malé procento uchazečů o práci.

Prostě nebuďte NENAŽRANI´..to je celé
úte úno 19, 2013 9:03 am

Truckjobs
Příspěvky: 25
Registrován: úte úno 12, 2013 10:27 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Dobrý den, nejprve bychom velmi rádi opravili Vaše počty. Registrovaných řidičů není na portálu Truckjobs v současné době 230, ale 922 a registrovaných společností je nyní 25, které v současné době uveřejnily 4 pracovní nabídky. Pracovní nabídky může uveřejňovat jakákoli registrovaná společnost a nabízet může jakékoli pracovní podmínky, které nabízí a nikdo (ani my) jí nemůžeme tyto podmínky měnit nebo filtrovat - pouze VY je můžete nebo nemusíte akceptovat. Počet inzerátů je závislý pouze na tom, kolik firem zaměstnance hledá a rozhodne se nabídku umístit na internet.
Nacenění jednotlivých inzerátů je v naprostém pořádku. Náš pohled na věc je takový, že pro firmu nemůže být nic důležitějšího než-li spokojený a dobře pracující zaměstnanec. Čili nalezení takového zaměstnance je pro firmu velmi důležité. Jak si nastaví mzdy a ujednání se zaměstnanci je poté jen na ní a na Vás - do toho nemáme právo zasahovat - jsme "pouze" pracovní portál, který vyvěšuje nabídky a poptávky a vytváří nástroje pro oblast dopravy. Jeden inzerát je aktivní 1 celý měsíc a může se na něj během té doby přihlásit velké množství řidičů. Cena 3000,- Kč za tento inzerát, (na jehož základě vybíráte to nejdůležitější, co ve firmě máte) je ekvivalentním +/- vyjádřením ceny 1 poloviny pneumatiky na kamion - jinými slovy, za výběr vhodného řidiče (člověka) zaplatíte tolik, že si za to vlastně nekoupíte ani jednu pneumatiku. Z tohoto pohledu se nedomníváme, že bychom byli, jak píšete "nenažraní". Druhou věcí je poté standardní kalkulace obchodního plánu, kdy jednoduše musíte vědět, kolik musí služba stát, aby se Vám pokryly náklady, které do ní vložíte. S pozdravem. Truckjobs.cz
První pracovní portál pro řidiče
Uchazeči mohou zdarma na portálu zdarma vyhledávatpracovní nabídky spravovat a pravidelně aktualizovat svůj profesní profil.
úte úno 19, 2013 9:30 am

Bach
Příspěvky: 56
Registrován: pát bře 25, 2011 4:44 pm
Bydliště: Podještědí

Příspěvek

2 Truckjobs.cz : omlouvám se za chybné vyjádření, měl jsem namysli 230 řidičů na jednu pracovní nabídku..

Nemyslel jsem rovněž, že by jste snad měli jakýmkoli způsobem "filtrovat" obsah pracovních nabídek, pouze jsem chtěl poukázal na fakt, že za tyto peníze budou inzerovat společnosti, jejímž společným jmenovatelem je "snaha sehnat řidiče za každou cenu"
To zda-li je dobrý či špatný, spokojený,nebo nikoli není až tak důležité..primární snaha těchto společností je mít obsazené všechny vozové jednotky, neboť rozdíl si případně postrhávají z platu zaměstnanců..to je prostě realita

Proto opět opakuji, že pro velkou část řidičů, jsou tyto nabídky zcela neakceptovatelné a tím pádem Váš portál k ničemu stejně, jako celý ČESMAD :down:
úte úno 19, 2013 10:31 am

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů