Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

Odpovědět
mili
Příspěvky: 319
Registrován: sob bře 02, 2013 4:57 pm
Bydliště: Plzensko

Hledám práci na Bus

Příspěvek

Hledám práci na bus.na busu nemám praxi,ale na kamionu 8 let,vše potřebné mám.Plzenský kraj.Kdyby někdo o něčem solidním věděl,byl bych vděčný.
pát bře 29, 2013 5:53 pm

BUBENIK
Příspěvky: 532
Registrován: čtv dub 29, 2010 5:34 pm
Bydliště: doma

Příspěvek

Ahoj,neporadím Ti konkrétně,ale jenom pár postřehů z mého okolí,takže:nevím jestli chceš jezdit doma,tuzemsko nebo někam ven ale na začátek asi bude lepší začít u nějakýho místního dopravce(MHD,bývalý ČSAD) atak podobně,protože tady u nás na Brněnsku co znám pár kluků tak to zkoušeli u dopravce pro CK a přes sezonu honˇka a v zimě nic moc,málo peněz a tak.V bejvalým ČSAD je to jak kde a na MHD tady v Brněto celkem jde-jistá práce celej rok,peníze kolem 20k+-,pravidelný výplatní termín bez zpoždění,soc.zázemí,výhody na jízdném,oblečení,ale zase tam mají různý režim práce(ranní,odpolední,noční,střídač,nepravidelná prac doba), ale ,když píchneš nebo porucha tak zavoláš-dovezou Ti druhej bus a pokračuješ dál.Nevím jestli sem Ti pomohl,ale snad trochu jo,měj se a atˇ brzo najdeš něco co Ti bude vyhovovat.
Pane Tohle není vobyčejnej nákladák To je TATRA

A teď šroubovákem tady to udělátko takhle pošoupneš...no....takhle...no a je to v prdeli
pát bře 29, 2013 11:08 pm

petrik2610
Příspěvky: 4
Registrován: pon bře 11, 2013 5:27 pm
Bydliště: Tábor

bus

Příspěvek

čau,
zkus dopravní podnik v Plzni, prý je OK. Jinak já jezdim v Praze u DP a v současné době není nic lepšího.
Myslím platově. V Praze berou furt i bez praxe. V Plzni nevím.
Petr
sob bře 30, 2013 11:31 am

iconek
Příspěvky: 524
Registrován: sob kvě 29, 2010 10:48 pm
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

Na kterých garážích jezdíš?Já před osmi lety nastupoval na Klíčov a podmínka byla minimálně dva roky praxe na buse.Kamarád měl rok na náklaďáku a nevzali ho.To tam musí bejt momentálně opravdu nouze, když DP bere bez praxe.

A nevypadá to, že by brali http://www.dpp.cz/pracovni-prilezitosti/
Momentálně hledám job.
sob bře 30, 2013 2:56 pm

Jirkaa
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 4:52 pm

Příspěvek

Ono jak která garáž má řidiče. Já nastupoval do DP na klíčov před cca 6 lety tak se možná od vidění známe. Jak dlouho jsi tam jezdil?
sob bře 30, 2013 5:56 pm

iconek
Příspěvky: 524
Registrován: sob kvě 29, 2010 10:48 pm
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

Jak to tak počítám, bylo to před devíti lety.Byl jsem tam tři roky, pak sem čuchnul ke kamionu.To se ale jezdilo za mnohem lepších podmínek a platů.
Jezdil jsem příměstskou do Neratovic a 365ku do Kostelce.
Momentálně hledám job.
sob bře 30, 2013 9:20 pm

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 hostů