Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

Odpovědět
Halsman
Příspěvky: 10
Registrován: pon lis 05, 2012 10:39 pm
Bydliště: Šternberk

Pomůže někdo získat praxi ?

Příspěvek

Zdravím, hledám zkušeného řidiče z Olomoucka, kdo jezdí i přes víkendy, jako je zavážení supremarketů a podobně a byl by ochotný mě vzít občas s sebou a zaučit mě ? Potřeboval bych ziskat praxi, trochu se vyjezdit, a naučit. A tu není možny jak a kde ziskat a na menší auta je nemožné se dostat. Tak bych se rád zeptal, jestli by se někdo našel a zda-li by to bylo prakticky vůbec možny. Věk 37 let a vše potřebné k řízení. Ale ony potřebné zkušenosti na velkém autě žádné.
úte dub 16, 2013 8:58 pm

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

to podle me hledas spatne u ridicu todle moc necekej a kor ze by ti pujcili auto a ty nemel s firmou nic spolecneho ten pruser kdyby neco to bych nechtel videt a hlavne zrovna zasobovani obchodaku to je nekdy vysoka skola protoze ty s...l co vymysli rampy nejsou nekdy asi normalni a to uz chce trosku grif treba takovy penny v prelouci to je pakarna :?
M-B Atego 1218 frigo
úte dub 16, 2013 9:33 pm

Giggsy
Příspěvky: 154
Registrován: ned pro 23, 2012 8:56 pm
Bydliště: Ostrava

RE

Příspěvek

Jak říká Ladix zkus třeba spočátku menší auta třeba nějáké pekárny rozvážky po okolí nebo nějákou stavební firmu třeba na šestikolu nebo cokoli to by si nikdo nelajzluj ten průser kdyby se něco stalo aby to vzal na sebe.
Když mi bylo pět, maminka mi řekla, že klíčem k životu je štěstí. Když jsem přišel do školy, zeptali se mě, co chci být, až vyrostu. Napsal jsem "šťastný". Řekli mi, že nerozumím zadání. Já jim řekl, že oni nerozumí životu.
stř dub 17, 2013 12:59 pm

Halsman
Příspěvky: 10
Registrován: pon lis 05, 2012 10:39 pm
Bydliště: Šternberk

Příspěvek

Je mi to jasny, jen jsem zkusil. Strýc jezdí a zrovna zaváží obchoďáky, tak se to samozřejmě zkoušelo domluvit u jejich šefa, ale mají přísný zakaz vůbec s sebou někoho brát.
Pochopitelně bych prvně raději na menší auto, ale sehnat volné misto je, alespoň zde na olomoucku snad nemožny. Pouze velká auta a tam to vždy skončí u nedostatečné praxe. Práci zatím mám. Přesto hledám, zkouším a ptám se.

Díky za odpovědi.
stř dub 17, 2013 8:56 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

kamoš teďkom nastupuje do Adam velkoobchod, zkoušels? máš to docela blízko ;)
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
stř dub 17, 2013 11:02 pm

Halsman
Příspěvky: 10
Registrován: pon lis 05, 2012 10:39 pm
Bydliště: Šternberk

Příspěvek

Ano, Adam velkoobchod znám. Shodou okolností jsem u nich jezdil v rámci výuky když jsem si dělal E. Inzeráty má neustále a pořád hledá nové lidi, protože tam nikdo nevydrží snad dýl než dva měsíce. Tam opravdu ne.
čtv dub 18, 2013 3:44 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

a co tam je tak špatného, že se to nedá vydržet pár měsíců kvůli praxi?
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
čtv dub 18, 2013 4:12 pm

Halsman
Příspěvky: 10
Registrován: pon lis 05, 2012 10:39 pm
Bydliště: Šternberk

Příspěvek

Řekl bych to asi tak, v současné době mám dobrou a pohodovou práci v místě bydliště a smlouvu na dobu neurčitou. Ale ne moc dobře placenou. Pokud pominu plat, tak jsem spokojený. Ale stále mě to táhne za volant. Zkoušel jsem to u firem jako je Trimex, Kulhaj, Feico, Nagel-Group a další. Nikde neberou, jedině na velky auta. Tím myslím na soupravu a potřebují už hotového vyježděného chlapa. A neuspěl jsem ani u DHL když měli výběrové řízení na řidiče. V mojich letech jsem už pro ně starý a preferují spíše mladší uchazeče.
Vzhledem k tomu, že je opravdu problém sehnat volné místo na pozici řidiče, tím myslím na menší auto, tak jsem rád že mám práci takovou, jakou mám.
Ano, mohl bych jít k Adamovi a získat tu nějakou praxi. Ale jiné volné a lepší misto bych jen tak nenašel, to je opravdu na dlouhou trať a o dobrých kontaktech. A dělat do té doby otroka Adamovi to rozhodně ne. Jezdil jsem tam jen krátce, ale nebudu zde rozšiřovat fámy. Kamoš ti jistě řekne své. Jen to, že má neustale inzeráty a hledá nové zaměstnance, jistě o něčem vypovídá.
čtv dub 18, 2013 4:53 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

já to říkal taky, že není normální mít novej inzerát každej měsíc...

ale Tobě "radím" vydrž a hledej dál, však on se časem najde někdo solidní, kdo zaměstná raději rozumného chlapa, místo mladého frajera :wink:
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
pát dub 19, 2013 6:30 pm

Halsman
Příspěvky: 10
Registrován: pon lis 05, 2012 10:39 pm
Bydliště: Šternberk

Příspěvek

Přesně tak.

Díky
pát dub 19, 2013 7:48 pm

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů