Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

Odpovědět
tomis
Příspěvky: 57
Registrován: ned črc 27, 2008 9:14 am

Příspěvek

Miquell natáčí pokračování Trhala fialky dynamitem II. :lol: :valetsesmihy:
stř črc 10, 2013 12:41 pm

Uživatelský avatar
Miquell
Příspěvky: 65
Registrován: čtv čer 13, 2013 9:25 pm
Bydliště: Jaroměř

Příspěvek

-smazáno-
Naposledy upravil(a) Miquell dne pát črc 19, 2013 3:18 am, celkem upraveno 1 x.
stř črc 10, 2013 2:16 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

:lol: :lol: jasný, nemusíš...... :lol: :lol:
stř črc 10, 2013 3:32 pm

Václav AZ
Příspěvky: 96
Registrován: pát kvě 03, 2013 7:53 pm
Bydliště: Most, Ustecky

práce

Příspěvek

já se také klidně upíši i na víc let.
stř črc 10, 2013 9:01 pm

Uživatelský avatar
Miquell
Příspěvky: 65
Registrován: čtv čer 13, 2013 9:25 pm
Bydliště: Jaroměř

Příspěvek

-smazáno-
Naposledy upravil(a) Miquell dne pát črc 19, 2013 3:18 am, celkem upraveno 1 x.
čtv črc 11, 2013 2:08 pm

delivio

Příspěvek

Miquell
Něco podobného je dávno prováděné a u sousedů tomu říkají duální vzdělávací systém. V tomto směru je to pěkný a funkční systém i u tebe, když vynechám pár detailů.
Výchova budoucích zaměstnanců se vyplácí na západě kde mají jiný přístup. pro řadu současných firem působících v dopravě nereálné a nedovedu si to u nich představit.
Jsi nezatížený v tomto směru a každá nová firma( nový lidé a ne staří co udělali nové s.r.o) ,co s tím přijde bude na míle o krok před ostatními.
Podpora takového systému zatím stojí ne na vlastním kapitálu firem, ale na dotačních programech a daňových úlevách. Jen pár světových extratříd to financuje z vlastních financ-zdrojů.
Kvalitně propracovaný vzdělávací systém zaměstnanců už se blíží k citlivým údajům firmy(know how) a to sem rozhodně nepatří to rozebírat.
myšlenka rozhodně zajímavá.
čtv črc 11, 2013 2:58 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

Jé tady je veselo :lol:

positivní myšlení je ti nakrásně úplně k prdu, když nemáš ani vorla. Zkus zajít do kšeftu se zeptat jestli ti dají na leasing bus, jakejkoliv. Daj, když zaplatíš třeba polovinu, tak věřim, že možná daj. Když nemáš účetní historii, je problém naleasovat auto za 200 natož novej stroj...
Nevidím do cen / km autobusu, ale hádali jsme se tu o tom tak dlouho až jsme to vydindali z bejvalýho autobusáka. Za 28 kč/km už je problém ten zájezďák udat. Jsem si taky myslel, že když ta mašina stojí leckdy i 8 mega tak že jezděj tak za 40 korun. Velký sloní hovno.

Otázka: Cestovka A. má zájezd do dolomit za cca 4500 kč s dopravou.
Cestovka B. má ten samej zájezd do stejnýho města a stejnýho penzionu za 7000, ale povezou mě luxusním autokarem. Proč dát víc, když: celou cestu přez noc beztak prochlastám nebo prochrápu, nepohodlný je to úplně stejně, riziko nehody je stejný.

AD regionálky. Myslím, že o něco o čem ty sníš se kdysi pokoušel Audis, nakoupili malý sorky, dodávky atd. No nepřijde mi, že by ta firma zrovna kvetla, pokud už nezanikla, protože když jsem jel v pondělí z chalupy jel tam Icom. že se s linkama šmelí je jasný jak facka, jak chceš mezi ně proniknout?
V paralelním vesmíru je to hezká vize to je pravda, leč realita je velmi krutá věc...
čtv črc 11, 2013 4:33 pm

Uživatelský avatar
Miquell
Příspěvky: 65
Registrován: čtv čer 13, 2013 9:25 pm
Bydliště: Jaroměř

Příspěvek

-smazáno-
Naposledy upravil(a) Miquell dne pát črc 19, 2013 3:19 am, celkem upraveno 1 x.
čtv črc 11, 2013 11:13 pm

Žorž.FH12
Příspěvky: 1054
Registrován: stř črc 01, 2009 12:53 am

Příspěvek

Jestli máš prachy na rozjezd něčeho takového, tak bych buďa tebou kaufl místo toho pár luxusních bytů popř. hotel v centru Práglu k pronájmu zazobancům a odebral se vegetovat s čistou hlavou někam do Karibiku a o dopravě bych přemýšlel jenom ve chvíli, až bych si chtěl odvézt zadek domů po prohýřené noci v bambusovém baru :twisted:

To by bylo rozumnější a příjemnější využití kapitálu :D
čtv črc 11, 2013 11:44 pm

delivio

Příspěvek

Nevypadá to tak
hltal sem informace ve velkým, dělal sem si kvůli tomu i maturitu v oboru provoz a ekonomika dopravy.
a proč?
čteš se..
firma vyjedná se školou partnerství a každej kdo nemá si ve firmě dodělá maturitu a studium se bude započítávat do fondu pracovní doby?
na stálo pár zaměstnanců, jinak důchodci a brigádníci i z jinejch firem
Pravidla kabotáže nezaměňuj s veřejnou službou. V řadě zemí EU jezdí (bus) taky na základě zákona o veřejné službě. Licencovaná doprava a že by jsi si spojil přepravu lidí s přepravou zboží tak to si na omylu.
kabotovat, kabotovat a zase kabotovat po celý EU
Není to dlouho, co dofičel Bus na nakládku v NL a chtěl naložit palety.Sice nechápali na recepci, ale povolili vjezd do areálu.Jen ty lidi museli vystoupit a dovnitř jen řidič. Smůla v tom, že se nějak více zdržel a cestující vyžadovali své nároky ( toaleta,vodu atd) po kanceláři podniku s kterým neměli nic společného.Tak si dovedeš představit co to bylo za chaos.
Podobně na tebe budou lidi sedící na kufrech před hotelem čekat, až ty se vymotáš odněkud z firmy kde ti šouply dvě palety.A jen mírně jsi se zdržel,poté bude heslo cestujících nikdy více a jelikož máme ty sociální sítě tak budeš pochválen všude a končíš. Nezapomeň tam svést Nippon klientelu ať mají co fotit.
zbožím z itálie, pak ušetřim na kamionech, když za autobus zapřáhnu tandemovej chlaďák
Máš pravdu. Za peníze rozum nekoupíš. Dej si tu školu ještě jednou a možná pořádně.

Globe a další mají pravdu
nevíš nic o reálným stavu a fungování v autodopravě, potažmo ekonomice s tím související
Ale jinak to máš zmáknutý
pát črc 12, 2013 12:50 am

Uživatelský avatar
Miquell
Příspěvky: 65
Registrován: čtv čer 13, 2013 9:25 pm
Bydliště: Jaroměř

Příspěvek

-smazáno-
Naposledy upravil(a) Miquell dne pát črc 19, 2013 3:19 am, celkem upraveno 1 x.
pát črc 12, 2013 1:49 am

Uživatelský avatar
Sovouš
Bedřich Liška
Příspěvky: 2026
Registrován: stř dub 23, 2008 4:16 pm
Bydliště: ... u Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

:wall:
Hamty hamty, ať mám víc než tamty ... :hvizd:
pát črc 12, 2013 11:12 am

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

přijde mi že si tady někdo z lidí dělá srandu.....čím víc budete odpovídat tím víc nápadu a kravin.... :lol: to je jako když dítě si vymýšlí svoji firmu :roll:
pát črc 12, 2013 11:52 am

Uživatelský avatar
-Ondra-
Příspěvky: 2039
Registrován: ned bře 08, 2009 11:11 pm
Bydliště: Křižanov

Příspěvek

Už mám jasno.

rukovina...
...Moje práce je mým domovem...
pát črc 12, 2013 1:49 pm

Uživatelský avatar
Miquell
Příspěvky: 65
Registrován: čtv čer 13, 2013 9:25 pm
Bydliště: Jaroměř

Příspěvek

-smazáno-
Naposledy upravil(a) Miquell dne pát črc 19, 2013 3:20 am, celkem upraveno 1 x.
pát črc 12, 2013 2:08 pm

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů