Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

Odpovědět
delivio

Miquell

Příspěvek

Věř že mně neznáš a neotypuješ. Velmi dobře rozlišuji racionalitu,realitu,fikci,Hloupost a podobně.
když něco nevim tak se zeptám a pak vim, jenže znám takový typy jako seš ty - za každou cenu musíš shazovat a poukazovat na chyby ostatních možná proto abysis vykompenzoval svý vlastní
Představil jsi projekt- (dnes se tomu tak honosně říká). Běžně se používá nápad, ale to je fuk. Představil jsi jej a tak musíš snést kritiku ať pozitivní, nebo negativní.Nic tě neposune dále než ta kritika které se ti v současnosti nelíbí tak jak jsem ti napsal.
Nerad se při cestě nudím a nečumím za jízdy na pc, ale přemýšlel jsem pár dnů nad tím, co zde sdílíš.
Nereaguji na každé tvoje fakta, ale jen na některé. To co jsem tušil tak to z části napsal mmartinzjm a ty jsi to jen potvrdil.
Vy na základě Vašich reakcí buď řeknete že to je blbost, nebo že to je dobrý a mohlo by to fungovat a já si pak otevřu zápisník a buď si u položky s rozmyslem udělám fajifku, nebo křížek
Že to zde bereš jako oponenturu mně došlo před pár dny. Je na tobě jaké smysluplné návrhy zde napíšeš.Pak je zcela fuk jestli vnuk,ty,nebo rodina realizuje tvé kroky.Fakta a ne fikci :wink:
pát črc 12, 2013 7:09 pm

Uživatelský avatar
Miquell
Příspěvky: 65
Registrován: čtv čer 13, 2013 9:25 pm
Bydliště: Jaroměř

Příspěvek

-smazáno-
Naposledy upravil(a) Miquell dne pát črc 19, 2013 3:17 am, celkem upraveno 1 x.
pát črc 12, 2013 11:59 pm

delivio

Příspěvek

Znám ten dokument-video
Otázkou zůstává, proč zde testovat formou křížek, nebo fajfka a neřešit to třeba takto http://www.myslenkove-mapy.cz/
Jinak to budeš mít na měsíce než u všeho uděláš fajfku nebo kříž. Ztratíš tak oponenturu kterou zde chceš
Vynech psychoanalýzu a nebo si nás rovnou rozhoď podle DISC od R.Rohma sám :wink:
sob črc 13, 2013 2:27 am

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

Miquell: sorry, ale jsi fakt totálně mimo realitu... doprava absolutně není o žádnejch dobrejch pocitech, myšlenkovejch mapách, dobrejch úmyslech nebo podobnejch nadpřirozenejch kravinách, na kterejch tady ulítáváš.

Je to absolutně nekompromisní a tvrdej byznys, kterej neni o ničem jiným, než jednoduchým prozaickým věčným poměřováním "finance plus vs. finance mínus"

takže do doby, než vezmeš dvacet míčů a půjdeš do Scanie pro dva autobusy jsou tyhle tvoje spiritistický seance jen směšnej výplod choré mysli.

Nicméně, dokud neuděláš něco konkrétního, stejně tohle nikdy nepochopíš a budeš si dál žít ve své zlaté kleci s pocitem, že je na světě spousta sluníčkových lidí, kteří jenom čekají, aby ti nacpali stamiliony do kapsy a pak se těšili, až přijede tvůj sluníčkový řidič, naloží na každou druhou sedačku paletu chemikálií, na zbytek cesťáky a vyrazí s nimi na sluníčkovou cestu s cílem zničit Student Agency, kterou mimochodem vede jeden z nejschopnějších podnikatelů v zemi. Podnikatelů, ne filosofů.
sob črc 13, 2013 7:40 am

Uživatelský avatar
Papouch
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 345
Registrován: sob úno 23, 2013 9:25 am
Bydliště: Pardubice u vody

Příspěvek

Mně nikdo nevymluví že nejlepší zaměstnání je u silnic,akorát že se tam běžnej smrtelník jen tak nedostane.
sob črc 13, 2013 11:26 am

Uživatelský avatar
Depešák
Příspěvky: 209
Registrován: ned led 13, 2013 4:54 am
Bydliště: Basildon

Příspěvek

mIQuell:
když můj otec selhal.
to je první reálná a pravdivá věc, kterou jsi zde napsal :D
BTW Džambulka už je opět se svým Pepkem Vyskoč :dance:

Papouch: ale dostane, musíš splňovat jen 3 podmínky:

1. mít vagínu
2. mít rád(a) sex
3. nesmí ti vadit, když s tebou obcuje každý,co zaplatí (tlustý,spocený,smradlavý a pod...) :D
Mně nikdo nevymluví že nejlepší zaměstnání je u silnic,akorát že se tam běžnej smrtelník jen tak nedostane.
řidič kamionu je jako pes, spí v boudě,žere z misky a chčije na kolo...
sob črc 13, 2013 11:58 am

Uživatelský avatar
Papouch
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 345
Registrován: sob úno 23, 2013 9:25 am
Bydliště: Pardubice u vody

Příspěvek

Já ale myslel jako SÚS,jakože správu a údržbu silnic. :?
sob črc 13, 2013 12:13 pm

Uživatelský avatar
Miquell
Příspěvky: 65
Registrován: čtv čer 13, 2013 9:25 pm
Bydliště: Jaroměř

Příspěvek

-smazáno-
Naposledy upravil(a) Miquell dne pát črc 19, 2013 3:16 am, celkem upraveno 1 x.
sob črc 13, 2013 4:46 pm

Uživatelský avatar
Papouch
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 345
Registrován: sob úno 23, 2013 9:25 am
Bydliště: Pardubice u vody

Příspěvek

A já myslel že jseš pan Hájek když tak dobře znáš Audis :D :D :D :D :D
sob črc 13, 2013 6:52 pm

Uživatelský avatar
Papouch
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 345
Registrován: sob úno 23, 2013 9:25 am
Bydliště: Pardubice u vody

Příspěvek

ŘIDIČ vnitrostátní dopravy (možno i zahraniční) Požadujeme: řidičský průkaz C+E, profesní průkaz Nabízíme: mzdu za odvedenou práci.

To se jen tak nevidí :valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy: mám dost,dokonce nabízí mzdu za odvedenou práci,je to od něj hezké!!!
pon črc 15, 2013 1:13 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Papouch

Příspěvek

když děláš , dám Ti kilo na hodinu, když neděláš .... dáš ho Ty mě.... a to se vyplatí... :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon črc 15, 2013 3:12 am

Uživatelský avatar
Papouch
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 345
Registrován: sob úno 23, 2013 9:25 am
Bydliště: Pardubice u vody

Příspěvek

Ale je to krásnej inzerát,já na něj narazil čistě náhodou,no lépe bych to jako majitel nenapsal. :valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy: :wave: :wave: :wave: :wave:
pon črc 15, 2013 9:48 am

Uživatelský avatar
Miquell
Příspěvky: 65
Registrován: čtv čer 13, 2013 9:25 pm
Bydliště: Jaroměř

Příspěvek

Papouch:
jo, vim kde audis je - to je celý :) jezdim jinde, na něčem jiným než v autobuse a co tu zaznělo byla zkouška, jaký obecenstvo tu máme - v jakým rozsahu se tu dá hovořit, co ještě pro vás je a není normální. Sory audis že mi přišel na ránu, ale asi to tam není špatný. šoféři vypadali docela v klidu když sem tam kontroloval minulej rok.

Jinak co tu bylo napsaný, není - nic takovýho neexistuje a nikdy existovat nebude - ani nemůže a už vůbec ne ve zdejších končinách, dokonce by se mi to hnusilo to tu zavádět, podívejte svině si svý koryta rozdělily - na to jedno místečko u jakýhokoliv penězovodu v jakýkoliv podobě a na jakýkoliv rovině čeká v zástupech tolik lidí, že to není možné a je dost pravděpodobné že to tak už zůstane - lidi budou ovcemi čímdál tupějšími, mít pro ty vytištěný papírky lokty čimdál ostřejší a řikám si - na co bejt stejnej jako ostatní, nebo horší? Jakej tu potom máme smysl života? Ráno vstát dopráce - odpoledne domů, utahanej zahučet do postele, manželka nasraná že celej tejden (teď už měsíc) nic, děcka zlobivý že ani pomalu nemaj tátu jak furt dře od rána pozdě do večera.
Naposledy upravil(a) Miquell dne pát črc 19, 2013 4:14 pm, celkem upraveno 1 x.
pát črc 19, 2013 5:04 am

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

Svět je plný divnejch lidí..... :roll:
pát črc 19, 2013 8:49 am

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1566
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Příspěvek

MIQUELI uz tolik nehul a treba to casem prejde :roll:
Zijte dlouho a blaze.
pát črc 19, 2013 9:24 am

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů