Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

Důša Fh

davadrak

Příspěvek

Díky kámo tak třeba se potkáme až AH na Tescu nebude a budeš u jiného dopravce nebo třeba unás :thumbud:
pát črc 26, 2013 6:12 pm

Důša Fh

delivio

Příspěvek

Na jejich stránkách nic neni myslím tím inzerát,byl v Annonci a je na Bazoši...Je evidentní,že o práci Ti nejde tak nevim proč se ktomu vyjadřuješ...Kdo chce tak se ozve a rejpalů a chytráků je tu hafo :!: :!:
pát črc 26, 2013 9:17 pm

davadrak
Příspěvky: 1119
Registrován: čtv črc 15, 2010 7:51 pm
Bydliště: domov nebo letná

Příspěvek

Dušo to si zapoměl jak je někdo spokojen je hned linčován :lol: Když k AH tak né na tesco :wink:
pát črc 26, 2013 9:58 pm

delivio

Příspěvek

Jde o nepochopení stavu.Napsal jsi že hledáte tak pořád nechápu, proč by se nemohli psát ucelené nabídky.To by jsi se mohl taky držet celou dobu jen telefon a tím že to plně popíšeš taky se ozvou jen ti co mají opravdu zájem.
Hledáme partáka na zásobování hypermarketu tesco
?
Je evidentní,že o práci Ti nejde tak nevim proč se ktomu vyjadřuješ...Kdo chce tak se ozve a rejpalů a chytráků je tu hafo
a kdo psal tohle poznáš? a to samé jsem udělal já a odpovídáš mně, že jsem rejpal a chytrák???!!!!!!
jj ja tam našel ten info email ten asi nefunguje,a číslo na pevnou myslel jsem,že mi někdo zvás dá aspon nějaký základní info abych věděl co a jak než tam budu volat je lepší to vědět od zaměstnanců než od vedoucích realita je realita tak kdybys mi mohl dát nějaké infíčko tak bych ti byl vděčnej díky
pát črc 26, 2013 10:06 pm

Důša Fh

Příspěvek

v PRVNÍM ODSTAVCI O NABÍDCE JE MOBILNÍ TELEFON PŘÍMO NA ZAMĚSTNANCE....KLIDNĚ TOHO ZODPOVÍM VÍC....
sob črc 27, 2013 2:37 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

Dušo to si zapoměl jak je někdo spokojen je hned linčován
já bych to tak neviděl.... spíš jde o to, že mnoho z nás (zaplať buh :D ) začinají a očekávají relevantní informace....někteří se začínají konečně zajímat o férovost -korektnost a pod..... samozřejmě to musí platit na obou stranách , jinak je to vše na nic, tohle dokud nepochopí obě :!: :!: :!: strany, že na uspěchu, nebo aspoň přežití týhle zkurvený doby závisí od týmu jako celku ,ne jen jednotlivce jak je tomu zvykem....tak je veškerá snaha dřív, nebo později odsouzena k zániku....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob črc 27, 2013 8:00 pm

Důša Fh

Martin 440

Příspěvek

Máš pravdu je to tak,vtomhle případě co se týče firmy Volšatrans je jednání vpohodě jak ze strany vedení tak řidičů aspon těch se kterejma jsem zatim měl tu možnost mluvit. Funguje to na takové kamarádské ůrovni...
ned črc 28, 2013 11:42 am

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů