Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

kelisova
Příspěvky: 20
Registrován: ned pro 01, 2013 11:16 am
Bydliště: Oldřišov

Mukačevo (UA) - Domažlice stabilka

Příspěvek

Plat 36000 (15000 páska+21000),ideální pro střední moravu,většina víkendových pauz by měla vycházet doma.Voz.park Daf,Mercedes,jízda dle AETR.Začínáme,neživí nás doprava.Požadavek zákazníka je na 1,5 točky týdně,co nejdříve by se mělo jezdit jen východní SK-Domažlice,z Mukačeva na vychodní SK by měla navážet návěsy slovenská pobočka firmy,tam přepřah.Je to celé postavené na složitějším systému,zavolejte a nebojte se zeptat.Kontakt 602169769.P.S.: chytrolíni,kteří ve všem hledáte problém,velmi Vás prosím,nezahlťte mi téma chytrostma,nejsem na ně zvědavý.Nejsem moc na netu,zařizujem na UA vše potřebné,ať to všechno funguje,tak s odpovědí vydržte
Pro Mixíka - dejte mu vědět,ať se mi ozve,podle nicku bude vědět,o koho jde.
úte kvě 13, 2014 6:25 pm

čert
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 150
Registrován: pát čer 21, 2013 11:56 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Toto vypadá dobře, kdybych nebyl v práci spokojený...
stř kvě 14, 2014 10:59 pm

ozre
Příspěvky: 12
Registrován: ned říj 06, 2013 8:01 pm
Bydliště: su moravak :-)

Příspěvek

Stále aktualní?
čtv kvě 15, 2014 2:41 pm

Martyn
Příspěvky: 39
Registrován: ned kvě 15, 2011 1:19 am
Bydliště: Ústecký kraj

Ozre

Příspěvek

Co takhle vzít do ruky telefon a zavolat tam?
čtv kvě 15, 2014 3:50 pm

kelisova
Příspěvky: 20
Registrován: ned pro 01, 2013 11:16 am
Bydliště: Oldřišov

Příspěvek

Pánové,potencionálních zájemců volá dost,pokud neberu telefon,budu se snažit všem volat zpět,tak vydržte.
P.S.: jako bývalý řidič jsem se snažil tuto přepravu vymyslet tak,aby byli řidiči co nejvíce spokojeni,majitelé měli splněné své závazky vůči odběratelům a vše klapalo.Je to ale vše ve fázi rozjezdu a HLAVNĚ !!! je to pořád jen doprava.Narážím na to,že mě spousta lidí bombarduje otázkami typu - co když nestihnu dojet na víkend domů?? Každý řidič by si to měl umět zhruba spočítat,ať vyjíždí tak,aby prostě na konci týdne jel kolem místa bydliště. Za nás můžu slíbit,že budeme neustále pracovat na tom,ať se minimalizujou prostoje(je to i v našem zájmu) a pak by už ty počty neměli být tak složité.Myslím,že majitelé byli svolni k poměrně slušné mzdě,tak by na oplátku nemuseli řidiči dělat tragédii z toho,že přijedou domů sem tam v sobotu
pát kvě 16, 2014 10:37 am

delivio

Příspěvek

chytrolíni,kteří ve všem hledáte problém,velmi Vás prosím,nezahlťte mi téma chytrostma,nejsem na ně zvědavý
jako bývalý řidič jsem se snažil tuto přepravu vymyslet tak,aby byli řidiči co nejvíce spokojeni,majitelé měli splněné své závazky vůči odběratelům a vše klapalo.Je to ale vše ve fázi rozjezdu a HLAVNĚ !!! je to pořád jen doprava.Narážím na to,že mě spousta lidí bombarduje otázkami typu - co když nestihnu dojet na víkend domů?? Každý řidič by si to měl umět zhruba spočítat,ať vyjíždí tak,aby prostě na konci týdne jel kolem místa bydliště. Za nás můžu slíbit,že budeme neustále pracovat na tom,ať se minimalizujou prostoje(je to i v našem zájmu) a pak by už ty počty neměli být tak složité.Myslím,že majitelé byli svolni k poměrně slušné mzdě,tak by na oplátku nemuseli řidiči dělat tragédii z toho,že přijedou domů sem tam v sobotu
SWOT : Strengths -Weaknesses -Opportunities
pát kvě 16, 2014 7:45 pm

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

hlavne aby nejaky mukacevo vubec bylo putin tleskne a bude SSSR
M-B Atego 1218 frigo
pát kvě 16, 2014 7:56 pm

kelisova
Příspěvky: 20
Registrován: ned pro 01, 2013 11:16 am
Bydliště: Oldřišov

Příspěvek

Děkuji všem volajícím za zájem,momentálně jsou již místa obsazena. Budou se ale do budoucna přijímat další řidiči,tak potom tenhle inzerát obnovím.
úte kvě 20, 2014 10:56 am

kelisova
Příspěvky: 20
Registrován: ned pro 01, 2013 11:16 am
Bydliště: Oldřišov

Příspěvek

Poprosím všechny,s kterýma jsem byl domluvený na telefonátu okolo 20.6,aby napsali sms a já se po návratu ozvu.Díky
ned čer 22, 2014 4:29 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Zdravim,je to jeste aktual?Muzete SZ,Jsem od Ostravy(vikendy moc neresim)
Neřeším...
pon čer 23, 2014 4:52 pm

Emaen
Příspěvky: 29
Registrován: ned srp 25, 2013 9:12 am
Bydliště: Plzeňský kraj

Příspěvek

Jožine,proč hned píšeš,že víkendy neřešíš??? To je chceš automaticky? Nemělo by se být o víkendech doma,to budeš kempovat v Trenčíně??? Stejně ti za ně nic nedají(a jestli dají,nepředají se). Podle mne to stejně bude vycházet špatně a 1,5 otočky se neudělá. Jedině že by byla nonstop nakl/vykl i таможна. Zapomněl jsem,jakmile si demokraté z USA,udělají z UA předruskou zahrádku a ti z té zahrádky dostanou EU licenci,tak se tam nikdo už nepodíváme. Nebudu pesimista a snad se na Ukrajině břidlicový plyn těžit nebude.
úte čer 24, 2014 3:26 pm

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Příspěvek

A ty si s někým z firmy mluvil, že víš jaký mají systém přeprav a jak to vychází?
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
úte čer 24, 2014 5:35 pm

Emaen
Příspěvky: 29
Registrován: ned srp 25, 2013 9:12 am
Bydliště: Plzeňský kraj

Příspěvek

Jo,ale nevěřím mu. A v kuloárech říká každý něco jiného. Jinak neměj strach,já tam jezdit nechci. Slyšel jsem o tom,aniž bych chtěl,dál nepátrám.Jen my to sdělili,protože jsem tam dřív jezdil.
úte čer 24, 2014 6:06 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

emaen-protoze nezacinam kazdou vetu,,vikend v prdeli,,nebo,,to se neda zajet,,Kazdy jsme jiny neznas me tak me neber do huby ja tebe taky neznam tak te neresim.
Neřeším...
úte čer 24, 2014 6:26 pm

Emaen
Příspěvky: 29
Registrován: ned srp 25, 2013 9:12 am
Bydliště: Plzeňský kraj

Příspěvek

Tak promiň za optání,pane chytrý,snad jsi se neurazil.
úte čer 24, 2014 6:39 pm

Zamčeno

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů