Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

Zamčeno
henicek
Příspěvky: 70
Registrován: stř lis 02, 2011 11:20 pm
Bydliště: Plzeň

Scháním za sebe náhradu - Plzeňsko - pravidelná práce ČR-UK

Příspěvek

Scháním za sebe náhradu na točky do Anglie a zpět(plachta). Nejedná se o automobilku. Do Anglie pravidelná práce(nekurtuje se), zpět z části pravidelný náklad. Auto je průjezdnej tandem, funglovka nová Scanie R450(mam jí cca 1 měsíc). Vyrážím každou sobotu cca ve 13:00, zpět jsem ve středu. Parkuje se v Plzni ale bylo mi nabídnuto, že když budu mít kde parkovat můžu i v místě bydliště(bydlim vedle Plzně). 1x za 14 dní jedu ve čtvrtek naložit já, druhý týden mi nakládá pan majitel. Je to malá rodinná firma. Super jednání, nic není problém. Peníze chodí i dřív než mam ve smlouvě. Nejsem placenej od kilometru. Více info o penězích rád poskytnu osobně ale je to lepší průměr. Důvod odchodu je jiná atraktivní, "nejezdící" pracovní nabídka. Počítam, že dostanu 2 měsíční výpovědní lhůtu, když nenajdem nikoho dřív takže nástup bude možný v dubnu 2017. Kdo by měl zájem napište mi SZ nebo klidně cinkněte a rád Vám všechno povim. 728 266 191. Mějte se fajn. Milan Plzeň
čtv led 26, 2017 7:35 pm

henicek
Příspěvky: 70
Registrován: stř lis 02, 2011 11:20 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Scháním za sebe náhradu - Plzeňsko - pravidelná práce ČR-UK

Příspěvek

Místo je stlále volné kdyby někdo měl zájem. Pár zájemců se mi již ozvalo ale zatím to s nikým nedopadlo...
pát úno 17, 2017 10:44 am

Zamčeno

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů