Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: -Ondra-, martin_100, Leoš H, Olda, Pavel Bíteš, david, mili

Odpovědět
TruckJobs.cz
Příspěvky: 162
Registrován: úte kvě 02, 2017 6:39 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Řidič vnitrostátní kamionové dopravy

Příspěvek

Přepravy výměnných nástaveb (VN) z Českých Budějovic do Jažlovic u Prahy a zpět tandemovými nosičovými soupravami. Používáme vozidla EURO 6 a EURO 5, přepravy probíhají ve večerních a nočních hodinách asi mezi 18 hodinou večerní a 6 hodinou ranní. Řidič neprovádí žádné ložné manipulace, ne kurtuje, neplachtuje. Pouze najede pod VN, zvedne vozidlo na vzduchu, zajistí čtyři upínací prvky a složí nohy a zajistí je, vozidlo uvede do jízdní polohy, tím je hotovo k odjezdu. Při odstavování VN je opačný postup. Řidič je každý den doma. O víkendu končí v sobotu ráno v 6 hodin a začíná v pondělí v 18 hodin. Měsíční mzda 30.000,- CZK hrubého. Stravné 1.500,- měsíčně.

Kontakty na firmu: https://www.truckjobs.cz/pro-ridice/inz ... ve-dopravy

Nabízíme:

práci s moderními vozidly, v dopravní společnosti, která je na dopravním trhu více než 25 roků, provozuje 140 kamionových souprav, máme 180 zaměstnanců. Řidiči jsou vybavení firemními mobilními telefony. Pravidelný příjem, řádně s odvody dle zákona.

Poznámka: Poskytujeme našim zaměstnancům i některé benefity, organizujeme a platíme povinná roční školení řidičů, na dovolenou a před vánoci dostávají naši zaměstnanci finanční odměny v celkové výši 10.000,- CZK, část se zdaňuje a část ne (co zákon dovolí), dále si naši zaměstnanci mohou vypůjčit firemní obytné auto na dovolenou, nebo na víkendy za velmi výhodnou cenu. Obytné auto je dlouhé 7,5 m, typované pro 4 osoby, je vybaveno teplovzdušným topením, s vlastní nádrží vody užitkové i odpadní, vlastní chemickou toaletou, sprchou, tedy i teplou vodou, lednici s mrazákem, sporákem a plynovou troubou, satelitní televizí, rádiem atd.
stř zář 27, 2017 9:15 am

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti