Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Scháním práci na frigo

Příspěvek

" contino " je bomba :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon led 28, 2019 12:37 am

tomis
Příspěvky: 57
Registrován: ned črc 27, 2008 9:14 am

Re: Scháním práci na frigo

Příspěvek

martin440: Nejsem jednička, ale neříkej, že jde jezdit turnus za 21 tisíc..když k tomu chce ještě cca 1000 eur diety..a třeba chce těch 21 tisíc čistýho už po zdanění..tak tady nedělěj ze sebe důležitýho, když víš kulový..To víš, borcům, jako jsi ty, se my rovnat nemůžem..hlavně, ať máš tolik pěněz, až přijde zase nějaká krize.. :D
pon led 28, 2019 7:04 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Scháním práci na frigo

Příspěvek

Krize je jen otazka casu.cele automotive se sesype jako dum z karet,a hned bude tisic truckeru jezdici stabilky,tudiz naprosto nepouzitelnych na neco jineho,bez prace.
úte led 29, 2019 6:40 am

jezevec2
Příspěvky: 68
Registrován: sob led 04, 2014 12:23 pm
Bydliště: Zlín

Re: Scháním práci na frigo

Příspěvek

Martin 440 : absolutně nechápu co tady máš za kecy a proč máš potřebu někomu radit když ani nepochopíš příspěvek.to byl slušně konkrétně napsaný požadavek.
úte led 29, 2019 2:40 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Scháním práci na frigo

Příspěvek

jezevec2... TWL mě jste uplně u prdele , dělejte třeba za suchý z nosu , kurvítka vymrdaný , kurvíte to všem ostatním ,,,, vy dementní debilové , jak by se vám líbilo když zejtra za váma přijde majitel a řekne víš ...přišel sem takovej debil a řekl, že mu stačí 19 a diety ...to já ti to musim sundat, páč víííš krizéééé volééé , a neplatiči , a já nemám , neměl bych na bahamy :wall: :wall: :wall: :wall: nééé vy čuráci !!!!! nejsem borec , ale nikdy mě osobně ani za vymyšlený krize prachy neklesli , je mi z debilů jako vy , co neznaj svojí cenu ( no znají, asi páč jsou to domrdávači všeho že .... aut , gum i vejplat) na blití ..... hovada :think: :savle: :savle: :savle: :savle: :savle:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
úte led 29, 2019 11:42 pm

Stenli
Příspěvky: 19
Registrován: pon říj 20, 2008 9:57 pm

Re: Scháním práci na frigo

Příspěvek

Pro martin440.To tě rodiče naučily tak sprostě mluvit ????Nebo si myslíš že když takhle sprostě mluvíš a urážíš ostatní .že si in.Ne!!!!! Dokazuje to jen jaký si ubožák,Nejvíce zajímavé je to, že chci tak málo a že se ještě nikdo neozval????? A to že chci jezdit 3 na 1 tak to je moje věc. Mně to prostě tak vyhovuje.
stř led 30, 2019 7:46 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Scháním práci na frigo

Příspěvek

Stenli...tak mě nahlaš :lol: :lol: někdo mluví od plic upřímně , někdo je křivák od narození.... kam se zařadíš Ty ?.... je to obecná nasranost, kam až muže řidič klesnout, a vůbec není podstatný, že jsi sem dal takovej inzerát zrovna TY !!!! ale to nikdo z Vás nepochopil, bohužel ( a nikoho jsem nejmenoval), v dnešní době , kdy všude vezmou doslova každýho trotla , dávat podobnej inzerát je minimálně "hodně podivný" v každý Fa. kam zaklepeš a řekneš jim tohle, že jim budeš dělat vola, tak Tě drapnou za ruku a už nepustí ....... že sis to vzal osobně je jen Tvůj problém a podobných .......za tím, co sem napsal si stojím ..a opakuji obecně !!! pro nechápavý ...... ti, kdo mě znají osobně , a pár jich tu ještě zůstalo (někteří znechucení odešli-ani se nedivím) můžou potvrdit, že si z huby sráč nedělám .....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř led 30, 2019 8:15 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Scháním práci na frigo

Příspěvek

To ze chce 3+1 je pro me osobne pochopitelne a nemam stim zadny problem.jak jsem psal uz davno,za ten tyden doma udelas podstatne vice veci doma,od stavby treba,pak urady pres tyden,doktory atd.ja znam lidi co jsou vikendy doma,v patek se vylejou total,sobota taktez,nedele strizlivy aby do toho skoci v deset
stř led 30, 2019 9:45 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Scháním práci na frigo

Příspěvek

jose rabano.... ale tak jistě každej to má jinak .... tady jde o uplně neco jinýho ...ne o 3+1 i když pokud máš rodinu , máš bejt v pátek doma ......
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř led 30, 2019 11:09 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Scháním práci na frigo

Příspěvek

Treba ji nema.nebo uz vsichni odrostli.to je jedno jen nemuzes soudit podle sebe vse.ja se taky nemusim divat na svou babu od patku,a obracene,ona na me.jinak v rakousku tak to jezdi plno firem,treba augustin byvaly,ted Quehenberger,jen musis dojizdet k Salzburg a za cely mesic mas 2000e cca.at zkusi tam
stř led 30, 2019 12:19 pm

Sails
Příspěvky: 267
Registrován: sob lis 27, 2010 11:43 pm

Re: Scháním práci na frigo

Příspěvek

Souhlasím ve všem s Martin440. Řidiči řeší základy atd, tady frajer napíše že jezdí od km a jak se dá u něj na firmě vybrat jak budeš placenej, no určitě od km je to nejlepší co tě kdy potkalo, ještě že svý vůle :clap: ale tak důležitý že jsi smířenej každej měsíc s jinou vejplatou :lol: Nedivím se Martinovi že už je sprostej, koukat se za co jsou lidi schopný jezdit, to je k :savle: každej má svojí cenu, ale ne každej si za ní stojí.
stř led 30, 2019 11:47 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Scháním práci na frigo

Příspěvek

Nez neco napises zkus pouzit sedou kuru co mas v lebce.pokud to mam ja osobne na Rozvadov 550km z domu,mam na care uz litr v kapse.pokud pojedu na dietu mam jen tu ceskou.tak se uklidni a nedelej machra kdyz mas hajzky na chodbe.ne kazdy v cz bydli v Boru u Tachova aby to tam mel 20minut.kazdy se mu smejete ze chce 3+1 a je pritom chytrejsi nez ty s Tokem dohromady
čtv led 31, 2019 8:39 am

Mickl
Příspěvky: 255
Registrován: stř led 30, 2013 6:11 pm
Bydliště: Česká Třebová

Re: Scháním práci na frigo

Příspěvek

Osobně jsem jezdil taky 3+1 a je to určitě lepší než víkendy doma, nedej bože jeden víkend venku. Jinak k tomu platu 21 za 3 týdny tj 28 za celý měsíc, pokud by to bylo v čistým, tak to tak hrůzostrašný není. Asi tak by to byla moje spodní hranice od který bych se chtěl odrážet. + Jak píše diety
čtv led 31, 2019 2:10 pm

Sails
Příspěvky: 267
Registrován: sob lis 27, 2010 11:43 pm

Re: Scháním práci na frigo

Příspěvek

Budeš čekat na nakládce, zůstaneš stát kvůli koloně, atd. děláš love potom? Ne, čekáš kdy vůbec pojedeš a s každým km si počítáš výplatu, ale já zapomněl člověk nemůže mít názor kterej se do “společnosti” nehodí :D
čtv led 31, 2019 2:37 pm

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Sajls

Příspěvek

Jóóó, ještě se polituj :valetsesmihy: :valetsesmihy:
A jinak k tomu počítání; měsíc má skoro čtyři a půl týdne. Tzn. 30.000Kč/měsíc. To mi vy, urážeči normálních lidí napište, kde jste přišli k tomu, že vám to takováhle poptávka kurvíš...
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
čtv led 31, 2019 5:36 pm

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů