Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

Odpovědět
Forare
Příspěvky: 4
Registrován: pon bře 11, 2013 1:17 pm
Bydliště: Mnichov

Svoz mléka ve Wasserburgu (u Mnichova)

Příspěvek

Ahoj, hledám kolegu nebo i kolegy na svoz mléka pro mlékarnu Meggle ve Wasserburgu (cca 180 km od Strážného). Točka trvá 11 hodim (6 45 - 17 30), 14.5 euro na hodinu, 12e dieta. Dny si lze domluvit podle vlastní situace (což je asi největší výhoda), já jezdím dvakrát měsíčne po šesti dnech. Je možné třeba i deset dní v kuse a pak dva tydny volna. Ubytování na přespání bude zajištěno. Nejlépe někdo, kdo už svoz v Bavorsku jezdil - ví přesně do čeho jde. Pište na email: forare@seznam.cz, napíšu nebo zavolám zpět. Můžete psát i dlouho po uzavření - možná bude koupovat další auto.
Jedná se o malou rodinnou firmu. Šéf je pohodář, zatím jsem jej neviděl nadávát mě nebo někomu jinému. Platí velmi spolehlivě a vždy včas - vlastně ještě dřív. Obvykle mám celou výplatu pár dní před koncem aktuálního měsíce na českém účtu, to znamená v době, kdy jsem ji ještě ani neodpracoval. Jen jednou za sedm let se stalo, že přišla až třetího následujícího měsíce. Možná to zní někomu moc pěkně, ale nepíšu to jako někaké sliby, píšu jen to, co jsem jako zaměstnanec zažil. Jinou firmu už asi hledat nikdy nebudu :). Hodně šťasných kilometrů, Michal.
Michal
ned dub 07, 2019 12:49 pm

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů