Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

Zamčeno
TruckJobs.cz
Příspěvky: 2286
Registrován: úte kvě 02, 2017 6:39 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

CARGO HORTIM přijme řidiče regionální dopravy (Praha).

Příspěvek

Vaším úkolem bude rozvoz zboží do obchodních řetězců a obchodním partnerům po Praze. Odpovědnost za nakládku a vykládku zboží. Práce v 5–6denních cyklech v souladu s Nařízením EP č. 561/2006. praxe není podmínkou (při nástupu je řidič plně zaškolen zkušeným řidičem). Nabízíme čistý měsíční příjem 26.000 - 30.000 Kč, výplatní termín vždy k 15. v měsíci. Zázemí silné a stabilní společnosti. Seriózní jednání a pracovní smlouva na dobu neurčitou. Mobilní telefon s výhodným tarifem. Moderní vozový park (DAF, MERCEDES, VOLVO). Věrnostní dovolená navíc za odpracované roky. Profesní školení na náklady firmy. Příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu

Zavolejte a číslo: 602 424 201
pát lis 26, 2021 10:01 am

mr65
Příspěvky: 168
Registrován: pon kvě 27, 2013 5:15 pm

Re: CARGO HORTIM přijme řidiče regionální dopravy (Praha).

Příspěvek

Ano, vím, že sem nepatří diskuze, ale jelikož ADMIN zde pouze maže a zamyká toto fórum...
Když víš, že sem nepatří diskuze, tak se zdrž dalších projevů. Já to tu budu mazat a zamykat, jelikož k tomu mám oprávnění. Tato sekce je určena k nabídkám a poptávkám zaměstnání. Ano, je to tu už jako inzertní server jedné firmy, ale s tím já nic nenadělám. Pokud se zdá někomu nabídka urážející, tak si může najít jinou. Někdo za ty částky dělat půjde. To že jsi milionář a pod 100 tisíc nevstaneš z postele, to je Tvá věc. Tady nemáš co dělat!
sob lis 27, 2021 2:02 pm

Zamčeno

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů