Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

Odpovědět
Dawes
Příspěvky: 6
Registrován: úte lis 23, 2010 3:57 pm
Bydliště: Čejkovice

dotaz k CESMADU

Příspěvek

chtel bych se zeptat jake ma vyhody byt zapsany v cesmadu?? pro maleho dopravce?
pát pro 20, 2013 1:10 pm

roman kadaň
Příspěvky: 69
Registrován: ned dub 19, 2009 11:24 am
Bydliště: Kadaň

Příspěvek

budeš dostávat časopis s barevnými obrázky, dostaneš heslo do zabezpečených stránek kde jsou informace který najdeš na netu, dostaneš slevu v eshopu na věci který jinde koupíš levněji i bez slevy. Pro mě to byli vyhozený peníze.
pát pro 20, 2013 1:31 pm

xkubisekx
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 363
Registrován: ned lis 02, 2008 1:32 am
Bydliště: Zlín

Příspěvek

A třeba povolení do D na jízdu v neděli a státní svátek? Kvůli letištním přepravám, to jde taky přez ČESMAD? Nebo si to vyběhám sám někde jinde? A povolenky do zemí vzdáleného východu? Nemyslím to nijak špatně, opravdu se ptám.
Není umění jet na západ, ale na východ. Do portugalska dojede i chobot s osobákem, do Kazachstánu Pan řidič...
sob pro 21, 2013 4:57 am

lukasV

Příspěvek

xkubisekx píše:Není umění jet na západ, ale na východ. Do portugalska dojede i chobot s osobákem, do Kazachstánu Pan řidič...
Kam sa radis ty?
sob pro 21, 2013 1:28 pm

xkubisekx
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 363
Registrován: ned lis 02, 2008 1:32 am
Bydliště: Zlín

Příspěvek

LukasV: nechápu dotaz.

Mám nabídku nové práce, tak by mě to zajímalo, protože je podmínou mít auto s povolením na nedělní jízdy.
Není umění jet na západ, ale na východ. Do portugalska dojede i chobot s osobákem, do Kazachstánu Pan řidič...
pon pro 23, 2013 1:16 am

heerer
Příspěvky: 14
Registrován: stř led 31, 2007 12:45 pm

Příspěvek

Povolení na jízdu o svátek či neděli vydává každý stát sám...např v DE je to ještě dle regionů kterým projíždíš...

myslím, že mě v tomto česmad poslal do (.)
pon led 27, 2014 9:06 am

gpz27
Příspěvky: 66
Registrován: úte pro 09, 2008 9:27 am

Příspěvek

jo,jednou jsem tam volal ohledne Beloruska,pán co dělá Bělorusko nedokázal absolutně poradit byl mimo a pořád by vše řešil přes Carnet.Kromě knížky se zákazama a kalendáře ti nedaj nic užitečnýho.Vyhodíš 1500,-každej rok tě upomínaj a ani se neptaj jestli ještě chceš být členem.Ale poredit nedokážou v ničem.
úte kvě 13, 2014 10:36 am

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti