Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

Odpovědět
Toki
Příspěvky: 33
Registrován: sob srp 10, 2013 8:08 pm
Bydliště: Košice

Smart wheels / CEE LOGISTIC

Příspěvek

Chlapi mate niekto skusenosti s pracou pre smart wheels, je to vlastne cee akurat ze si kamion prenajmete a podnikate na seba. Budem vdacny za vsetky rady.
Iveco EuroCargo (2014) + vlek SVAN
MAN TGS 26.440 3náprava -> uz minulost
Ex: Iveco EuroCargo 150e28, Renault Magnum 480, Scania R420 highline, Daf 105XF (bionafta), Volvo FH12, Iveco EuroStar, Mercedes Axor
pon led 18, 2016 12:51 pm

hanzi X
Příspěvky: 13
Registrován: pát zář 26, 2014 5:11 pm
Bydliště: Nová Hradečná

Příspěvek

Taky by mě to zajímalo. Už jsem měl tu čest se setkat z pánem z firmy, jen tak na benzince u kafe, ale bylo to ještě v době kdy jsem neměl ani živnosťák a tak jsme pokecali o tom jak to funguje. Kolik to z toho teče, mi úplně přesně nezdelil, že až si zařídím živnost, tak si sedne a vše mi řekne. Už jsem zřídil živnost a tak jsem zase o tom začal uvažovat.
Co nemusíš udělat dnes, nech na popozítří a máš dva dny volna.
pát bře 25, 2016 9:15 pm

Stralis 4P2
Příspěvky: 333
Registrován: ned pro 30, 2012 7:46 pm
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tohle je cca rok starý mail s nabídkou.

Dobrý den,
produkt „smart wheels“, jehož prvotním cílem je rozšíření vozového parku CEE Logistics a.s., je určen
středně velkým, menším nebo začínajícím dopravcům, kteří nemají dostatečné finanční prostředky na
pořízení nového/staršího vozidla (tandem 120 cbm) nebo provozují např. pouze malá vozidla a
s velkými auty jsou bez zkušenosti. Projekt funguje na několika úrovních:
1. Fungující dopravce poskytne CEE vlastní soupravu 120 cbm (24t) a naše společnost disponuje
za domluvených podmínek toto vozidlo celý rok.
2. Fungující nebo začínající dopravce si pronajme novou 120 cbm soupravu (Mercedes)
a za domluvených podmínek naše společnost vozidlo disponuje celoročně.
3. Fungující nebo začínající dopravce si pronajme starší 2,5 letou 120 cbm soupravu
(Mercedes) a za domluvených podmínek naše společnost vozidlo disponuje celoročně.
V případě pronájmu vozidel je uzavřena pronájemní smlouva na 6 měsíců (lze ji kdykoliv
ukončit), dopravce převezme vozidlo a je 100% vytěžován CEE. V případě oboustranně
úspěšné spolupráce je vozidlo resp. leasing po 6 měsících převeden na dopravce (vozidlo je jeho) a
dál běží celý rok stejná forma spolupráce = naše společnost si tím rozšiřuje vozový park, bez starosti o
řidiče a techniku. Vozidlo dále kompletně dispečerujeme, trasujeme.
Tankovací karty: poskytujeme po 14 dnech spolupráce
Mýto: CZ a DE je ve vozidlech, mýto započítáváme, ostatní země řeší
dopravce sám
Trasy: EU
Řidič: Požadujeme min 2 víkendy z měsíce v zahraničí (čím víc, tím lépe)
Nájezd km: 11000 – 12000 km/měsíc
Sazba: 24 Kč/km včetně přejezdů (all in), pokud dopravce jezdí projektovou
– kolečkovou práci, cena se odvíjí od konkrétního projektu.
Splatnosti:
Fakturace dopravce 45 dní
Pronájem 45 dní
PHM ČR 28 dní
PHM zahraničí 14 dní
Ceny pronájmů:
Nová souprava 2611 EUR
Starší souprava 2455 EUR
Cena obsahuje: HAV poj, POV ručení, silniční daň, vratný bonus 356 EUR = záloha na pneu
a servis. V případě převodu na dopravce je dopravci po 6 měsících pronájmu vráceno 6 x 356
EUR, pokud neměnil pneu nebo nebyl na servisu, jinak se mu z bonusu odečte částka za
výměnu pneu resp. za servis. Cena neobsahuje pojištění odpovědnosti silničního dopravce dle
CMR.
Ceny leasingu po převodu (orientačně dle současných dopravců, bez akontace):
Nová souprava: 1920 EUR (operativní leasing na 60 měs.)
Starší souprava 1500 EUR (finanční leasing na 54 měsíců)
pát bře 25, 2016 10:15 pm

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů