Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

Krocan
Příspěvky: 846
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

DriverBrno

Příspěvek

No až přijde zase krize (ale pssst...o tom se tu nesmí psát, aby z Tebe nedělali blázna), tak tu někdo založí téma "Vaše konce" a pak budeš moci napsat tam.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
ned dub 30, 2017 8:24 pm

vašek
Příspěvky: 1448
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Re: Vaše začátky

Příspěvek

nahoru dolů nahoru dolů,pořád dokola, nepřepálit leasingy, případně se jich včas zbavit když to jde do kytek.....
ned dub 30, 2017 8:52 pm

Karel334
Příspěvky: 1601
Registrován: sob bře 11, 2006 8:36 pm

Re: Vaše začátky

Příspěvek

Jen nahoru ,hodně volna a žádné leasingy!
pon kvě 01, 2017 8:05 am

Pedro I.
Příspěvky: 2
Registrován: pon kvě 22, 2017 10:31 pm

Re: Vaše začátky

Příspěvek

Musím se trošku zastat některých vrátných, taky jsem jako nouzovku dělal ostrahu...
V některých firmách je skutečně normální, že tě za 50,- kč hrubýho neskutečně buzerujou a neustále sledujou, jestli plníš to, co ti přikázali. Takže jsem taky prohlížel auta plný zboží tím stylem, že nakoukneš do pootevřených dveří, víš hovno co tam je, ale šéf objektu a ředitel fabriky vidí, že si plníš. Ale za svého působení jsem měl to štěstí, že tam většinou jezdili ti samí šoféři, takže jsme přátelsky pokecali, zasmáli se píčovině, kterou musíme absolvovat...
Samozřejmě je to taky o chování a přístupu jak strážnýho, tak šoféra, buď to rozumně vysvětlím a šofér pochopí a jsme OK a nebo se jedna či druhá strana chová idiotsky a pak je malér na světě... 8)
Takže prosím vás mějte trochu pochopení pro ty chudáky, kteří trčí na vrátnici za minimálku a někteří třeba ze zdravotních důvodů nemůžou dělat nic jinýho a nechtěj přijít o svých 500,- korun měsíčně na odměnách...
A jestli to tu čte nějaký vrátný: Každej máme svý, šoféři to taky nemaj jednoduchý a s většinou profíků se dá fungovat na pohodu a teprve když bezdůvodně hustej na toho černýho kripla na vrátnici, dá se elegantně vydusit dle směrnic... :P 8)
pát kvě 26, 2017 11:35 am

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti