Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

Odpovědět
kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Re: vsuvka k RALLu

Příspěvek

Já myslím, že Driver má rozumnej náhled na věc. Palec nahoru, že se do toho vůbec pustil a aspon nějak mu to funguje, ale takových je vás tady více.
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
pon bře 05, 2018 3:56 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: vsuvka k RALLu

Příspěvek

letos chci dát do toho trochu více "marketingu" a nenechat to jen běžet samospádem a licitováním na Raalu. Prostě když je na "trhu" pětilitr tak ho chci celý za ty rizika, a ne že se smířím s tím že to "tak hold v dopravě chodí" a budu zmatkovat. V prosinci se ozvu:)

"Každá lidská činost se nakonec musí nějak projevit v číslech"
„Dobrý obchod je takový, kde jsou spokojeni všichni zúčastnění.“
„Když všichni mluví o nemožnostech, hledej možnosti.“

T. Baťa
pon bře 05, 2018 4:40 pm

Krocan
Příspěvky: 846
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Motivační citáty

Příspěvek

... kdyby pes nesral u Kolína, doběh by až do Holína...
... komu se nechce dělat, dá si eso červený...
... eso kulový, co si kdo uloví...
... na dluhy neprší...
... prachy nejsou ciment, ty si nos s sebou...
... dva plus dva je pět a pro známýho šest pade...
. . . . . . . . . . . . Jenda Bulíř banka v Gotesu. . . . . .
Tak se na mne prosím nezlobte, že jsem sem ty Honzíkovy motivační citáty vložil, ale když já si nemohl pomoci. Proč vlastně všichni citují Baťu, Reagana, Kajínka, Masaryka, Havla, Hitlera, nebo odboráře Duška? Vždyť je na světě tolik citátů, kde je v každém slově obsažen celý vesmír...
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
pon bře 05, 2018 5:11 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: vsuvka k RALLu

Příspěvek

mě se nejvíc líbí citát : "Nejhorší smrt je z vyděšení" :o ..ale už nevím kdo to původně řekl
pon bře 05, 2018 5:24 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: vsuvka k RALLu

Příspěvek

To Krocan: Komu karty v ruce šustí, toho štěstí neopustí. :D Všichni nejezdíme na čertovi obrázky, aby jsme znali citáty Jana Bulíře. :hands: Proto se musíme spokojit s Baťou.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte bře 06, 2018 7:21 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: vsuvka k RALLu

Příspěvek

:shock:
Obrázek
:shock:
čtv bře 08, 2018 12:48 pm

milan.p
Příspěvky: 493
Registrován: úte čer 24, 2008 9:16 am
Bydliště: Praha

Re: vsuvka k RALLu

Příspěvek

Co to je ty 4 a 8,20 ?
čtv bře 08, 2018 5:52 pm

honzach
Příspěvky: 40
Registrován: pon říj 21, 2013 9:53 pm
Bydliště: Dobruška

Re: vsuvka k RALLu

Příspěvek

4 metry a 8,2 tuny
čtv bře 08, 2018 6:01 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: vsuvka k RALLu

Příspěvek

a 9.3. je 9.března (do 15 h to ještě složit) -v podstatě express, čili když to máš jako zpátečku tak rychle v pátek složit (někde v Brně) , naložit (možná i Kuřim nebo Tišnov nebo Pohořelice) a valit do Klimkovic, kde je to samý zákaz nad 12t a když to nestihneš do 15 hod, tak se prcat ještě v pondělí, zkrátka jen idiot to může odjet za 100 EUR, ale světe div se najdou takoví :wall:
čtv bře 08, 2018 6:40 pm

milan.p
Příspěvky: 493
Registrován: úte čer 24, 2008 9:16 am
Bydliště: Praha

Re: vsuvka k RALLu

Příspěvek

Děkuji, ta cena mi připadá velmi slušná, je to kousek, na mapě necelých 7 cm :hvizd:
čtv bře 08, 2018 6:44 pm

tomspajk
Příspěvky: 163
Registrován: pon pro 31, 2012 11:11 am
Bydliště: ..

Re: vsuvka k RALLu

Příspěvek

Tak asi zaklad podnikani v doprave by mel byt jinde nez v raalu. Pak by jsi nemusel resit kde kdo a co za kolik jede ne?
Presne tito driveribrno (s autem a bez vlastni prace, nebo alespon s velkym podilem) to jebou tem ostatnim. Takze diky moc.
čtv bře 08, 2018 8:39 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: vsuvka k RALLu

Příspěvek

tomspajk: ty jsi taky základ podnikání :wall: , elektronická platforma (burza přeprav) je v dnešní době standartní elektronický nástroj
pro zefektnění podnikání,boužel si k němu našli cestu mnozí vychcanci co neumí doplnit do kolonky CENA: cenu a podporují je zoufalci co potřebují uživit kdejakého pitomce
co mu nic jiného nezbývá než sebou nechat vyjebávat viz minimálka 300 hod měsíčně, těm ta situace na burze přeprav vyhovuje.
čtv bře 08, 2018 9:37 pm

tomspajk
Příspěvky: 163
Registrován: pon pro 31, 2012 11:11 am
Bydliště: ..

Re: vsuvka k RALLu

Příspěvek

ano, správně jsi to napsal, je to burza. Pak se nediv za kolik tam co vydražíš.
Pokud to speditérovi za 2700 nikdo neodveze, tak logicky přidá. Předpokládám že to ale klasicky nějaký "odborník na dopravu" naloží a odveze. A pokud na tom raalu stavíš podnikání, jako že to vypadá že ano, viz předchozí posty z více vláken, tak jseš vlastně jeden z těch co to těm Tebou zmíněným Lagermaxům apod spedicím umožňují tak jebat. Takže ještě jednou, je to i díky Tobě kde ta doprava je.
čtv bře 08, 2018 10:54 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: vsuvka k RALLu

Příspěvek

asi nevíš, že systémem dražeb se u komodit stanoví nejpřesnější tržní cena a mnohdy se např. automobil nebo nemovitost v dražbě vyšplhá cenou výše, než bys ho koupil na př na inzerát. Takže "burza" jako taková za stav v autodopravě nemůže. Pokud bych email marketingem zaspamoval všechny potenciální zákazníky s cenou 15 Kč/km, tak bych to taky dokurvil. Čili nezáleží na formě, záleží na ochotě kupce co ještě snese.. "Kupec" -v tomto případě přeneseno na autodopravce snese asi hodně, potažmo jeho zaměstnanec -narozdíl od autodopravce s jedním autem, protože např. já tyhle podmíráky nejezdím a cenu vždy licituji a to způsobem -zde je moje cena: chceš -nechceš. Malý autodopravce spíš nebude jezdit podmíráky, než ten velký, který má fixní náklady mnohem větší a tak ho to nutí brát co je. Já jsem teď třeba vůbec nejezdil -takže jsem to taky kurvil?
čtv bře 08, 2018 11:18 pm

Krocan
Příspěvky: 846
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

DriverBrno

Příspěvek

Když jsi teď nejezdil, tak jsi to samozřejmě nekurvil. To já poznám, hned se s tebou líp jede :mrgreen: tak to ještě vydrž a nejezdi. Čím dýl to vydržíš, tím víc přispěješ k ozdravení dopravy. A to už se vyplatí :hands:
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
pát bře 09, 2018 6:13 am

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů