Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

Odpovědět
Goldik
Příspěvky: 5
Registrován: úte lis 23, 2010 7:43 am
Bydliště: Sokolov

doprava po nemecku a adr na morave

Příspěvek

Zdravíčko, sem tu nový, skoro všechno sem tu prolezl ale nejak se neorientuju tak zakladam nove tema snad mi odpustite a popripade poradite...

1. chtěl jsem se zeptat jak je to s nadměrnou respektive s přepravou na podvalu jako takovou po německu, máme nový podval Goldhofer o šířce 2,75m k tomu zaplaceny TUV-Gutachten a sefik na me tlaci abych zjistil co a jak se musi jeste pred vyjezdem na nemecko zajistit, tak jeslti by se našla nějaka hodná duše co by mi poradila nejaky zakladni udaje a info....

2. neznáte nějakého dopravce ADR co jezdí po stavbách a mechanismech tankovat v okolí Rožnova pod Radhoštěm? popř. nejaky kontakt nebo www stranku na firmu....jednalo by se ze zacatku roku 2011 cca o 1tis litru nafty kazde 3 dny asi tak na 2 mesice......
pát pro 03, 2010 9:32 am

Goldik
Příspěvky: 5
Registrován: úte lis 23, 2010 7:43 am
Bydliště: Sokolov

Příspěvek

to se nidko nepodělí o zkušenosti s přepravou čehokoliv v německu????? :(
a ten nafťáček, může být i okolí Val. Meziříčí, Frenštátu, Vsetína, Nového Jičína????....... :(
pon pro 06, 2010 11:09 am

Uživatelský avatar
Sovouš
Bedřich Liška
Příspěvky: 2026
Registrován: stř dub 23, 2008 4:16 pm
Bydliště: ... u Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

... krz ty nadměry zkus třeba přes SZ kontaktovat Globeho, CErina, Matese nebo Andyho V8, ti by mohli leccos vědit ;)
Hamty hamty, ať mám víc než tamty ... :hvizd:
pon pro 06, 2010 12:33 pm

V8
Příspěvky: 741
Registrován: stř pro 17, 2008 6:51 pm
Bydliště: Božídarsko

Příspěvek

Goldíku těšim se až uvidim ten výraz na Otově tváři až ho Horna bude chtít poslat do Německa.Ten podvalník co máte je sice pěknej,ale taky by měl trochu jezdit a ne jen stát na dvoře.
M.A.N. Tgx 26.640 6x2/4 a Huttner
ned pro 12, 2010 8:53 pm

Goldik
Příspěvky: 5
Registrován: úte lis 23, 2010 7:43 am
Bydliště: Sokolov

Příspěvek

mno Ota se zatim jenom smeje, myslim si ze sefa to za chvilku prejde.... :-D a to ze stoji na dvore je Otovina, protoze ma s nim strach jezdit po tom snehu tak furt bere TSRko :D
pon pro 13, 2010 11:54 am

Goldik
Příspěvky: 5
Registrován: úte lis 23, 2010 7:43 am
Bydliště: Sokolov

Příspěvek

jo....rozvoz PHM v tom rožnově sem si už zajistil.... :-D
pon pro 13, 2010 11:55 am

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů