Moderátoři: cuisine, Mykesh, Pavel Bíteš, mili

Odpovědět

Jste spokojeni s Vaší současnou navigací?

ANO
87
64%
NE
48
36%
 
Celkem hlasů: 135

Uživatelský avatar
Brutus
Příspěvky: 176
Registrován: pon kvě 21, 2012 9:00 pm
Bydliště: Jižní Čechy

petrpetr321

Příspěvek

:roll: a nic nevidím..... :evil:
stř úno 13, 2013 7:31 am

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

ahoj,
omluva, nedostal jsem se venku na wifi ...

takže tady aktualnější :

http://www.ulozto.cz/xS4x8Y7/radary-zip

heslo: asd

rozbalit a ty txt soubory umistit doPrimo_content_speedcam

jsou to nejnovější radarycelé EU k 14.2.2013

Hlavně předchozí obsah ve složceSpeedcam nezapomenout vymazat...
pát úno 15, 2013 10:11 pm

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

tak už by měli byt cca za 2mesice nový mapy, tak uvidime, jak budou fungovat...

a jedno story ze zivota:posledni dobou mi vola hodne lidi, kteří opravdu !vyhodne! nakoupili.... Prý navigace prodava nekdo,nekde na morave.. asi za 2500Kč nebo kolik... nejradeji by jsem sem dal zaznam telefonu, jaky s odpustenim hajzlove toto prodavajii...no jen kratkej přepis:
volal mi např. řidič Pepa:

On se pan choval ochotne, že mi ji hned posle, a že je dobra atd... dal jsem mu 2.5 tis.Kč... a prej kdyby neco tak at se ozvu... navigaci jsem tedy doma zapnul a mam tam jen dva mody... a to vrtulník a chodec...kde je kamion? volal jsem mu zpet a když mi to zvednul tak byl strasne arogantní a že se o tom vubec nebude bavit.. že když jsem chtel navigaci tak ji mam a pro nej to konči...nemuzete mi s ni neco udelat?.... že na to ty lidi maji žaludek...
pon bře 04, 2013 7:52 pm

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

ještě jsem zapomněl...nove mam k dostani 7palcové GPS, které mají 8GB vnitřní pamětí, kvalitním (penálovým )pouzdrem a stínitkem....cca za 1-2měsíce budou k dostaní místo s 700MHZ nově s 850MHZ procesorem, s chipsetem SIRFVI a s 128MB SRAM..takže jen pro info...samozřejmostí je roční záruka...
úte bře 05, 2013 2:17 pm

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

ahoj kolegové, protože se množí dotazy ohledne aktualizace nových map do jinych zařízení...

Neni problem aktualizovat veškerá zařízení např. Tomtomy, Mia, Garminy atd. ale i navigace od Škody auto- VW- Opel... takže pokud mate jakykoliv dotaz, zda vaše mašinka pujde aktualizovat ..napište mi soukromou zpravu včetně tytu zařízení...a jdou aktualizovat i tzv. opravdu staré walkmany např. Mio 269...

mějte se pěkne
úte bře 12, 2013 6:40 pm

Uživatelský avatar
Krwel
Příspěvky: 40
Registrován: čtv čer 24, 2010 7:24 pm
Bydliště: V lese hnedka u Prahy

Příspěvek

Jako velmi spokojený zákazník, mohu tyto navigace jen doporučit. Mám jí sám už rok a půl a tak nějak postupem času jsem tím vybavil půlku firmy a musím říci, že zatím žádný problém. Vše funguje, jak má a při jakémkoli problému je parádní domluva. Navi jde z velké části i opravit, takže i pří prasklém displeji není třeba jí házet do kopřiv. Prostě za mě jen doporučuji.
ned bře 17, 2013 1:56 am

iconek
Příspěvky: 524
Registrován: sob kvě 29, 2010 10:48 pm
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

Já ji mám taky a spokojenost.Už si ji koupilo 5 mých kolegů z firmy.Servis zajištěn, díly jsou, domluva perfektní.
Momentálně hledám job.
ned bře 17, 2013 10:03 pm

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

dikes panove, doufam, že budete spokojeni i dál:-) mejte se pekne, jakmile se vyloupnou nove mapy, davam sem:-)
ned bře 24, 2013 9:04 am

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

ještě jen pro představu, co znamena Garmin doživotní záruka... no to je kurna doživotní... uryvek mailu s kolegou, co taky jezdi po Evrope v autentické podobě...a to fakt nepřehánim a nic jsem zde nemenil...a jestli jo , at se propadnu do západního německa!:-)
Kolega měl 2 navigace:

1. 550 Garmin mne vyšla s 3x aktual.mapama na 27 tisíc ,nepřeháním.A odešla do kopru po 27měsících.Další Garmin 660 ta "pouze" 17 tis.Kč ale ta neumí komunikovat s mapami potřebnými na navigaci v tiru....

to jsou rakety jako "kráva".... a navigace za 27tis. Kč a odejde za 2roky...abych byl přesnejsi 3 mesice po oficialni zaruce, to je rachot....nikde žádny náhradní díly, takže když by např. upadla a LCDčko bylo v haji ... tak navi za 27tis.Kč je v kopřivách.... takže jen pro představu, kolik z nás ty firmy "pumpujou"....
ned bře 24, 2013 10:00 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob úno 08, 2020 10:47 am, celkem upraveno 1 x.
úte bře 26, 2013 5:46 pm

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

hold cina od petrpetra je echt a garmin je kram ty ceny sou trosku mimo ne ja si koupil na zacatku kariery mio stala 12000 a jezdila dokud me ji neukradli a zadny dalsi penize navic nic a to byl top v segmentu ted mam cinu s aukra za 2000 a slouzi taky a kdyz tak ji svihnu s okna a koupim jinou :wink:
M-B Atego 1218 frigo
úte bře 26, 2013 8:57 pm

Zajic88
Příspěvky: 34
Registrován: čtv zář 30, 2010 8:14 pm
Bydliště: Ostrava

update navigace

Příspěvek

Rád bych tímto poděkoval Petrovi za mistrovskou práci. Na jeho příspěvek, kterým nabízel update navigace do škodovek, VW, Opel atd jsme zareagoval a požádal ho zda by šel update navigace v Renault Grand scenic II. Mapy jsem měl staré z roku 2007. Petr, jak mi sdělil ještě nedělal renaulty,ale na první pokus se mu povedlo vytvořit nové mapy pro můj renault.
Proto velká poklona ode mě. Dle mého názoru je to špička ve svém oboru. Navigace šlape,cena luxusní a domluva ještě lepší. Nebudu tady říkat za kolik to udělal,ale pro představu, originální dvd s mapami z renaultu by mě stálo kolem 7tis kč. což bych si nikdy nekoupil.

Takže všem kdo ještě nejsou rozhodnuti, tak Petra vřele doporučuji....
čtv bře 28, 2013 10:09 am

petrpetr321
Příspěvky: 88
Registrován: čtv led 20, 2011 4:41 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Ahoj,
diky jsem rad, že se podařilo! a jsem rád , že to opravdu vyšlo!!!! mame další zářez do pažby! :-)))

jinak co se tyce toho garmina, chlapek jezdil celej svět, tak je možný že se mu to trošku nastřádalo.Ty tři roky zpět jsem nesledoval, kde a jak jezdil tak jsem to pak neřešil,jak se mu to nastřádalo:-)

Jinak kdo chce, at si kupuje navi např. z aukra atd. to mi je celkem-šuma-putna- fuk, ale pak at mi nebrečí, že je to krám a že mu to pořádne nefunguje, že se mu navi nepřipoji k pc atd. na tohle už tady- ani nemam chut ani čas řešit...a argument čína, je v dnešní době neadekvátní..ted jsem mel v rukách
http://www.snooper.co.uk/s7000-truckmate-pro.html, s Evropskýma mapama - když se podívate vychazi 480liber vydržel přesně 25měsíců...a ma napsano made in china na zádech...takže neřešim...

Další co se povedlo je tedy Renaultík, a v současné době už jen bojuju s vestavěnou navi v tahači od Mecredes Benz...ale vestavěná navi s DVD za 60tis.Kč a neumi Divx a žere jen origo dvd...to je taky trošku masakrální cena:-)
pon dub 01, 2013 10:56 am

Uživatelský avatar
Depešák
Příspěvky: 209
Registrován: ned led 13, 2013 4:54 am
Bydliště: Basildon

Doplňky Garmin

Příspěvek

Kdyby měl někdo zájem o doplňky do Garmina-hlasy Šmirda,Eliška,Otakar Brousek ml. tak zde:

http://path.cz/forum/viewtopic.php?f=19&t=1271#AA50


databáze žel.přejezdů,hraničních přechodů,nebezp.úseků,zde:


http://www.garmin.cz/kooperativa/
řidič kamionu je jako pes, spí v boudě,žere z misky a chčije na kolo...
stř dub 03, 2013 12:02 pm

alaha
Příspěvky: 2
Registrován: sob led 28, 2012 6:50 pm
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek

Ahoj,scháním navigaci do kamionu.Jsou ještě k mání?Děkuji
sob dub 13, 2013 10:40 pm

Odpovědět

Zpět na „Nabídky služeb a zboží pro truckery“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů