Mýtné v Německu, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátor: cuisine

dundee
Příspěvky: 21
Registrován: čtv dub 10, 2008 8:35 am

Příspěvek

Je to dobrá věc, ten hlas je ale fakt nepříjemný
Nevím jak mají seřízené antény, ale když se k tomu místu blížím tak je zachytím třeba až 100m před tím, když tím místem pak projedu tak je slyším mnohem dál, jakoby spíš chtěli upozornit na čumyly v protisměru :D
sob črc 21, 2012 8:04 pm

Hroch.R420

Příspěvek

Než to zavedli tak jsem o tom čet v německém Truckeru článek,není to až tak pro bezpečnost řidičů,bylo to vymyšleno pro větší bezpečnost pracovníků údržby dálnic,jelikož nemalý počet jich přijde o život z důvodu že je někdo smete. Proto si myslím že to je výborný nápad byt se mi taky zdá že dosah není nic moc,dneska už se takhle hlásí i rakouský silničáři. No Tatra BA,dej si flašku vodky,vyraž na sibiř a se svým věrným druhem arktikem si jdi básnit o rusku,tam holt sraženej člověk nemá žádnou cenu a neser se do tématu o Německu když to tak nenávidíš.
stř srp 29, 2012 12:45 am

rendos
Příspěvky: 414
Registrován: úte říj 25, 2011 1:12 pm
Bydliště: Kyjovsko

Příspěvek

Asi by to mělo mít větší rozsah ,nestalo by se tak aby někdo narval to jejich silničářské auto tak jako kdosi v úterý na A6,byl tam i vrtulník... :(
čtv srp 30, 2012 9:50 pm

Hroch.R420

Příspěvek

No ono když je 80% řidiču vemena a vysílačky maj vypnutý tak to může mít rozsah 10km. Dneska v RAkousku v protisměru LKW kontroll i s pojízdnou STK,ty voe já snad na 10 Čechů volal že to tam je a ani jeden neměl zapnutou vysílačku tak co pak s nima?
čtv srp 30, 2012 10:48 pm

rendos
Příspěvky: 414
Registrován: úte říj 25, 2011 1:12 pm
Bydliště: Kyjovsko

Příspěvek

Hroch .R420: kua ,rakušáky mě ani nepřipomínej,ještě jsem nerozdýchal těch 30E z minula... :oops:
čtv srp 30, 2012 10:55 pm

voky
Příspěvky: 27
Registrován: úte kvě 22, 2012 2:57 pm
Bydliště: rožnovsko

Příspěvek

Včera myslím na 3 , ve vysílačce se ozýval ženský hlas " pozor, nebezpečné místo" a opravdu. Za chvíli jsem viděl parkoviště z 3ma BAGounskýma dodávkama, 2ma policejníma a ještě 2 to nevím co byla za složka. A ten kamčak co měli zastavený nebyl ani přes ně vidět. A jeden byl schovaný před parkovištěm v lesíku a předemnou začal utíkat na krajnici, naštěstí mě nechal jet a šel se zase schovat. Tak sem si říkal sakra nebezpečné místo.
sob zář 08, 2012 2:25 pm

dundee
Příspěvky: 21
Registrován: čtv dub 10, 2008 8:35 am

Příspěvek

Mám ale pocit, že to je snad jen ve "východním" Německu, na "západě" jsem to snad ještě neslyšel
A co se týče protivnosti hlasu, víc mě sere na ruská taxislužba, ta je slyšet někdy až do belgie
stř led 16, 2013 7:49 am

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Já se nediví že je nejvíce problémů ve východní části Německa, táhnou tam Poláci s nakradenou kořistí z celé západní Evropy a tam je poslední místo kde je odchytit, stejně jako ostatní z východu. Stačí jak známému ukradli nyní Mercedes osmikolu a hned všichni tušili kam směřuje. Polsko bylo na prvním místě podezření, pak domorodci pověření z ciziny a teprve pak ostatní.
Volvo FL 614.
stř led 16, 2013 6:03 pm

Odpovědět

Zpět na „Německo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti