Mýtné v Německu, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátor: cuisine

cassuci
Příspěvky: 17
Registrován: čtv říj 27, 2011 12:18 am
Bydliště: England

truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

Ahoj chlapi
Jedu s dcerou v pondělí ráno z Anglie do Čech, jedem dodávkou. Trasu znám z paměti, jde mi o to, zda nevíte o dobrých autohofech směrem domů. Pojedu klasika A3 Frankfurt. Nebo jestli nevíte o nějakém koupališti, nebo kempu který je poblíž cesty.
Moc moc by mi to pomohlo.
Díky
sob srp 08, 2015 3:23 pm

tommusil
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 1043
Registrován: ned bře 29, 2009 8:16 pm
Bydliště: Moravský Krumlov

Příspěvek

Se podívej na internet.
sob srp 08, 2015 3:59 pm

cassuci
Příspěvky: 17
Registrován: čtv říj 27, 2011 12:18 am
Bydliště: England

Příspěvek

Pane Vachmajstr Vy ste hlava !!
To je vazne rada hodna ceskeho kolegy :?
sob srp 08, 2015 10:49 pm

bihouz

Příspěvek

Já se ho musim zastat.. Ono s čím jedes? Kolik mas času, co té baví... To my nevíme...
sob srp 15, 2015 6:35 am

wizard
Příspěvky: 73
Registrován: stř bře 11, 2015 9:31 pm

Příspěvek

cassuci: Podarilo se neco najit?

Jinak, ze se vubec vracis. Sam vidis do ceho. A jeste stoji pri sobe :roll:
sob srp 22, 2015 4:30 pm

bihouz

Příspěvek

Na A3 74 sjezd na Schwarzach

Jed na vesnici Sommerach tak zaparkujes i s kamionem. První v levo co v jedes do vesnice. Je tam kemp a super voda. Pak jsou tam i vinice doporučují procházku. Po vinicích je tam i několik vyhlídek a restaurace na vinnici.
sob srp 22, 2015 4:57 pm

bihouz

Příspěvek

Co muzu doporučit pro dodavkare nez pro kamiony, i když tu jsem s kamionem. Nejlepší neplacené koupaliště u Ulmu. Zatím co jsem v Německu viděl.

Jedna se o přírodní koupališťě čistá voda, zdarma záchody a převlékárna. Je u toho i stánek. Tak že sjezd na A7-121pojedete na Neu Ulm ze sjezdu a po 1 kilometru na Pfuhl a Burlafingen mezi těmito vesnicemi je kruhac a na něm Pfuhler See. Je to vidět i na googlu vedle Dunaje. Jinak okolí jsou pískovny a tam je možnost se taky vyřadit.

Doporučuji procházku po Ulmu je tu nejvyšší katedrála na světě a centrum je hodně fajn.
ned srp 30, 2015 7:40 am

wizard
Příspěvky: 73
Registrován: stř bře 11, 2015 9:31 pm

Příspěvek

bihouz: Je fajn, ze ses nakonec prece jen rozepsal. Za sebe - dikec :thumbud:
čtv zář 10, 2015 11:58 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

Tak nam konecne otevreli po dlouhe rekonstrukci PWC na A2,Hannover,smer Dortmund,je to to prvni za Hannovrem,za spinavou pumpou Garbsen.Pak uz je pummpa Autetal.Takze muj dojem??Parada.Nevidel jsem v nemecku lepsi odpocivadlo.Zacnu tim nejdulezitejsim,105!!parkovacich mist v sikmem stani.Pruhy jsou dostatecne siroke i dlouhe,takze priznivci debilniho parkovani za kamionama,uz v poledne pokud mozno,jak jim to upadne,budou taky spokojeniCo deset mist je ostruvek s lampou takze svetlo jak pres den a velkym kontejnerem na abfal,ne ten maly nesmysl.Uplne nove wc s elektrickym zamykani dveri,ciste nove ,neplechove...Tak je jen otazke jak dlouho to tak zustane hezke,jak vidim toho dementa se starym fh 500 co si obchcava kolo a vajgle z nej litaji stoji naproti,je mi na bliti.Idealni poloha pro nas od OV,co jedou do Poruri uber Poland,na vikend jak ja ted,je to sice 830km z placu ale da se to sjet za deset h,i 25t,(kopce zadne)Takze timto bych chtel stavitele pochvalit a Pumpy Garbsen a Auetal mazu z hlavy.A komu by bylo malo tech 105mist,zustalo jeste 40cca na tom puvodnim.
Neřeším...
ned úno 19, 2017 2:57 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

To jozin: Počítej tak do léta a bude to humus jako ostatní. Já tento týden noc na Helwegu(A44 richtung Dortmund-Kassel) parkoviště 2 měsíce otevřené, a už zesrané, povajglované, pologrované. Takže už tam chybí jen fleky od nafty a rozježděné krajnice. Jinak pochvala německé vládě, nebo příslušnému ministeriu, že se snaží modernizovat a zvětšovat PWC. Naše ŘSD se má hodně co učit.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned úno 19, 2017 3:49 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

Ale to ja vim neboj.Chovame se jak dobytek,chcijem na beton,nudla z polivky pod kola,vajglu milion.Ma se to tvrde pokutovat a byl by klid,jsi hovado tak plat.Kazdopadne ja jsem z nej nadsen,pro me idealni misto,takze full.To poznas na cloveku uz jak zaparkuje,zda bude normal ci ne.po peti minutach sledovani...Pokud chodi do travi,nehaze vyjgly vsude,ma igelitku na odpad atd.A je uplne jedno jakou ma spz.Zatim to tu vede ten prazak stim hnojem pod sebou.Polak vedle se chova slusne.
Neřeším...
ned úno 19, 2017 7:16 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

Zaparkoval jsem na nejmenovanem autohofu u Jena naA4.Plati se 8e,4muzes prozrat,za me tak adekvatni castka v celku.plac velky.zaparkuji mezi dva nemce,zamerne.jeden ma cisternu,druhy sklopku,ideal,aspon me neorve.k prepravniku aut bych se nikdy nepostavil,to radsi budu poslouchat frigo vedle.jdu se zeptat,kde se plati.ten s cisternou,nikde,tu nikdo nechodi.sklopkar podobna odpoved,ze nic neplati.jdu na kasu zaplatim a cestou zpet koukam kdo ho ma za oknem ten tiket.polak ok.cz ok,D ne,a tak dookola furt..kde se vytratila jejich poctivost?
úte črc 09, 2019 9:52 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

Jožine jako by jsi neznal jejich náturu? Hladový že by po sobě sežrali hovno a ještě si kůží vytřeli prdel. Ale běda, kdyby jsi ty nezaplatil, by volali do Strásburku. To samé je i s jejích soucitem pomáhat běžencům, před kamerou tel.objektivem by se rozplakali nad jejich osudem, ale ve skutečnosti je to jenom je podojit, ty lepší nejlépe dr, ing si nechat na mytí wc a to ostatní kopnout k sousedům, ať se o ně postarají.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv črc 11, 2019 5:06 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

Je to pár let zpět, jsem dělal víkend na nějakém autohofu na A2 (poblíž je elektrárna) vydal jsem se k vodě, neb jsem věděl, že tam je nějaký kemp. Jen jsem vlezl za jakousi bránu, hned na mě volal nějaký asi vlastník bo co to bylo "Privat Gründstück" musel jsem zaplati sice jen 1,50eur, ale koupal jsem se v nějaké mělké teplé řece plné řas nebo co to bylo za rostliny. Osobně bych se styděl za to vybírat peníze. Byla tam restaurace,bufet, tak jse si chtěl dát točené ale po tomto přístupu jsem radši šel do boudy(lkw) na teplý braník.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv črc 11, 2019 5:13 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

Podobna moznost koupani je na A61 za hockenhaim u Ryna.vcera dosel buzik vecer,neprijemne cumel jak oni to umi.jsem ho zavolal on ochotne pribehl a rekl jsem mu jasne ze nejsem homosex.on ze ok.rikam za mnou 3 ua od Girteky at zkusi tam,tak tam zasel,hosi nevahali opreli o naves a vysoustali uplne v klidu.ja sel do osobaku jeste mi ukazal palec nahoru.aj tak se da.
sob črc 27, 2019 10:57 am

Odpovědět

Zpět na „Německo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů