Mýtné v Německu, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátor: cuisine

holden
Příspěvky: 14
Registrován: stř srp 06, 2014 7:28 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

jose rabano: Fakt důvěryhodná historka. :clap:
stř črc 31, 2019 7:07 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

Orientaci nekterych neresim,neni to muj problem,pokud me neotravuje teda.Jinak ta voda tam je opravdu tepla v te vodni nadrzi,byl jsem se v nedeli koupat.V plavkach.Ze tam kazdy druhy helmut je nahaty,pero nahore,to taky nekomentuji.
čtv srp 01, 2019 5:11 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

Jezdim obcas do Marl.sklad Metro.novy.pred nim novy plac na sto aut.jdu se nahlasit,rikam mu v 7h rano,on ze jo,ale at jedu do riti ,ze tam se stat po novemu neda.rikam a kam?on ze ke kanalu.rikam ok.a na co ten plac mate? Stavalo se tu vzdy,wc sprcha.on ze ne,nekdo sral pod naves.bordel,tak to zakazali.svet nema logiku,tak ty auta stoji ruzne po ceste zakaz nezakaz..diky takovymto curakum co chcijou pod kolo,vajgly hazou cely vecer z okna,budem parkovat za chvilku na Marsu.
stř srp 28, 2019 9:24 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

Autohof Dresden, dojel jsem v sobotu ráno a narvano fest, je tu tak 30 možná 40 kamionu od rainerta, cigosi sbaleny kufry a čekají na odvoz, mazec. Nafotit jediný místo na zákazu stání u výjezdu z myčky a jdu se zeptat na pumpu jestli tu mužů stát. Pryč když do pondělí odjedu tak nevadí. Ještě se paní diví ze sem se šel zeptat, ze jinej by to tam postavil a neptal se.
sob srp 31, 2019 10:55 am

Krocan
Příspěvky: 846
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Dresden

Příspěvek

Na tom autohofu dělají bezvadný ženský, jsou samý spaß.
Dej si tam guláš a spetzle. A pivko Radeberger. To se bere jako nejlepší východoněmecké pivo. Nebo Vitacolu, to zase mají, jako my máme Kofolu. A jestli budeš mít čas, tak se zajdi podívat k vile, kde byla služebna KGB a sloužil tam za mlada Putin. Měl na starosti náboženství, církve a věřící v NDR. Stýkal se i s tátou Merkelové, který byl protestantský farář. Tu vilu si lehko najdeš na netu.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
sob srp 31, 2019 3:36 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

Myslim ze u Rainerta jezdi 90% polaku a ne rumunu(cigosu).Ten Hof jeste existuje??Chodilo se tam kdysi na Kebab k turkovy ten tam urcite jeste bude.Jake jsou dnes ceny za ten speis co pises tam??To pivo me neoslovila,co pises,a to jsem alkoholik amater..V nemecku vari i lepsi piva si myslim,vzdy jsou ale jina nez nase,ceska.
sob srp 31, 2019 4:11 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

Pivo 3,50 a je dobre, pro mě, pivar by řekl ze je o ničem ze nemá riz jak naše. Mě to vyhovuje. Nudle s gulasema od 4,90e, schnitzli od 7,90e.
Je mi úplně jedno jestli to sou Rumuni nebo Poláci, jdu kolem a sou to týden nemyty prasata v umastenych hadrech. Takhle bych nešel ani doma do garáže.

To by mě nikdo nezaplatil abych takhle existoval.
sob srp 31, 2019 9:16 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

Pisu jen svuj nazor.nemam zapotrebi se dohadovat s tebou,ocividne mas neco odjete.za pivo v DDR je dost,si myslim 3.5.ja znam imbisy kde ho umi za pul.ktem nemytym polakum,asi to tak je jak pises.
sob srp 31, 2019 10:53 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

Takže hofHerzprung beze změny.u pokladny polka u druhé Ruska jen ta šlapka ve starém golfu je Němka co tady točí dvacátou sezónu pokud po o po
stř říj 09, 2019 6:49 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

:lol:

Já když jedu svedsko nebo dansko tak nocuju na "Am Lausitzring", se to tusim pise. Stoji to myslim 5e, sice nedostanes na jidlo zadnej rizek ale je tam klid, rano si dam na ten listek kafe a jedu smer pristav.
čtv říj 10, 2019 3:54 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

Od nas rubem sever vzdy uber Polsko.ma to sve vyhody.z placu to je sice cela sichta,ale da se natocit cela pauza na lodi,nemusis nic nastavovat vytisky atd.a hlavne jidlo,polska kuchyn je podstatne chutnejsi nez ty blafy ze Sasnitz treba.rostock o nic lepsi,do toho protivny celni Zollwoche.pres pul mesta na rengen atp.
pát říj 11, 2019 12:27 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

U nas ted pořád rostock, je to pry levnejší. Nemam problem s pauzama, vždy mi to vychází. A vzdy mam na StenaLine kajutu sám a jídlo ujde. Není to zadnej alcron ale najist se dá.
pát říj 11, 2019 5:06 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

Trajekt z Rostocku urcite nepluje 9h si myslim teda,tak jsem to myslel.Na to dodelavani pauz uz dojela cela banda soferu,kazdy si to vysvetluje jinak,polske ITD ti to vzdy vysvetli presne,tudy asi nejezdis a Bag v nemecku ma na to jiny pohled.
sob říj 12, 2019 8:42 am

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

Jezdím dle předpisu a jak se děla dělena pauza vím. Takže zadnej stres. Většinou nastojim +- 3 až 4 hodiny před najetim na loď. A na lodi dodělám. Polské Itd mi je u prdele, mám vše v pořádku
sob říj 12, 2019 3:41 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: truck stop, koupaliště, odpočivadla

Příspěvek

jj u prdele ,protoze tam nejezdis.My tam jezdime dvakrat tydne.Myslenka byla jen ta ze na trajektu udelas celou 9h pauzu,pokud teda chces se snekym domluvit .Za me idealni stav,to je cela myslenka,vice neres.
sob říj 12, 2019 7:18 pm

Odpovědět

Zpět na „Německo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů