Mýtné v Německu, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátor: cuisine

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: svátek v Německu

Příspěvek

Resenim je jet treba pres Petrovice nebo Sv.Seb.koukni do mapy,cim to bude blize po nemecku tim lepe pro tebe.na caru myslim.
Neřeším...
ned pro 31, 2017 5:09 pm

Michal8x8S1
Příspěvky: 89
Registrován: sob zář 17, 2011 9:39 pm
Bydliště: Královéhradecký kraj

jozin dík

Příspěvek

šlo mi o to, jestli třeba nenechávaji do 02:00, 03 nějakou toleranci, je to asi přímo koho chytíš. Už mě napadlo jet A 4 a pak Cheb B303, ale to není nic moc
ned pro 31, 2017 5:15 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: svátek v Německu

Příspěvek

Smula je ze zakaz jizdy plati po vsech komunikacich pokud je svatek.Pokud je prazdninovy,sobotni zakaz,muzes po bundes jezdit bez omezeni,pokud tam neni teda nejaka dodatkova cedule teda.B303 je dobra silnice,kdysi tam jezdilo pul aut z vychodu od Pomezi,te bych se nebal.Plati tam dodnes sice 60kmh,ale dodrzuje to malokdo.ve dve rano bych urcite pokracoval dal smer cz,pokud je policajt noormalni pochopi to ze jedes at slozis u nas nekde.Na to ale nespolehej,naseres je treba rychlou jizdou nad 60kmh a ten zakaz ti pricte.Zkus ttten Sebik,melo by to byt nejrychlejsi po D.
Neřeším...
pon led 01, 2018 9:43 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: svátek v Německu

Příspěvek

:D :D :D Stále stejní lidé. Někdo si stěžuje na truck foru na peníze, někdo je stále chytrý jak rádio a arogantní ve stylu,co je tvoje, je moje a co je moje do toho ti nic není.
Kdyby jste byl nad věcí, tak mé poznámky na vaší adresu neřešíte a vemete si z toho jen tu radu. Ale holt, když je člověk jednoduchý, tak je jednoduchý. Ať se vám daří jak profesně tak i v životě. :hands: :hands:
P.S. Neměl by jste svého řidiče tolik rozmazlovat, aby si v Alpách nezlomil nohu a nemusel jste jezdit více jak jen o dovolené. :D :D
Jinak zda vám jde o kilometry, nebo pokutu,tak hold, v pátek o půlnoci někde zastavíte, v sobotu ve 22.00+- 30minut vyrazíte a prostě nebudete doma v sobotu ráno, ale v neděli ráno.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon led 01, 2018 10:51 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: svátek v Německu

Příspěvek

Ja myslim ze mu to normalne vyjde do pulnoci,Staci zvysit tempo,dalnice budou prazdne,nezajebavat se nesmyslnym zajizdenim treba na autohof abych udelal 45min pauzu,vinetu si koupit na netu nebo tajektu,na ne te pumpe a hlavne to chce jet.
Neřeším...
pon led 01, 2018 4:37 pm

Odpovědět

Zpět na „Německo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů