Mýtné v Německu, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátor: cuisine

Odpovědět
Hugo z hor

Příspěvek

Ono to jde říct i slušně. Ne hned někoho posílat do hajzlu.
úte led 11, 2011 6:22 pm

Uživatelský avatar
Horny
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 27, 2008 11:46 am
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Já jsem nikdy policajta, ať už kdekoliv, do hajzlu neposlal a popravdě většinou jsem nenarazil na nějaký arogantní hovada a pokud jo, tak byly ve dvojici s normálním poldou. A sorry, ale když máš pauzu a objedváš, tak kašlu na to, abych pak lítal s policajtem okolo auta, hledal veškerý papíry atd., každej má snad nárok na přestávku, tak nevím, proč by ho měl někdo při tom otravovat.
Kdysi seděli dva Francouzi na zápraží svého domku, pojídali žabí stehýnka a hojně to zapíjeli vínem. Když už byl jeden dost ovíněn, povídá druhému. "Pojď , uděláme nějakou píčovinu." Druhý odpověděl, "proč ne?" ... a od té doby se vyrábí RENAULT
úte led 11, 2011 9:25 pm

++++
Pupajz
Příspěvky: 176
Registrován: pon říj 11, 2010 9:34 am

Příspěvek

Poznejte svého největšího nepřítele (BAG),co to meleš?Byl jsem stavěnej už mnohokrát a vždy bez ztráty kytičky.Jen jednou bylo tytyty za to že jsem jel naboso.Ale to jen ukázal na moje nohy,řekl problem,zavřel dveře šel obejít auto,po nazutí bot jsem vylezl ven,rozplachtoval koukl do camráku na kurty,udělal zápis a gute fahr!

Nejezděte jak prasata přes aetr,kurtujte a nemůže se vám nic stát. :!:
čtv led 20, 2011 6:22 pm

Demolition Man
fandík
Příspěvky: 1067
Registrován: pát led 09, 2009 4:22 pm
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek

Už někoho chytli v noci policajti nebo BAG???nebo noc je klidnější??
Pánbůh! Doprovázej mě na cestách a já ti budu vdečný.
úte led 25, 2011 6:02 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ty tam jedeš zpátky ????
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
úte led 25, 2011 6:08 pm

++++
Pupajz
Příspěvky: 176
Registrován: pon říj 11, 2010 9:34 am

Příspěvek

Mě za celou dobu v noci asi jen 2x,ale to bylo nějaký zátah nebo co.Vždy Německá trojka:Polizei-B.A.G.-Zoll.Jinak v noci klid.
úte led 25, 2011 7:26 pm

Dave
Příspěvky: 33
Registrován: úte dub 22, 2008 10:59 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

před dvěma lety tak kolem 22h mě stáhly na druhej parking za Rozvadovem a že problem s mautem, jeli chvíli zamnou pak předjeli a zase pak zamnou a follow me,jeden vlítl do kabiny a druhej šel vobšpiznout auto.A jak na sviňu se odlepil pípák a zapadl pod stolek, takže mě prý nemohli zaměřit.Pořád mě maloval cifru na volant a já řikám že 300€????a von že NA JAA.No nakonec bez ztráty, pípák jsem na to sklo zase přilepil a vesele pokračoval dál. :D :hvizd:
stř led 26, 2011 3:10 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Pípák? Co to je?
BES - běs
stř led 26, 2011 8:15 am

mili

Příspěvek

Myslí asi ten snímač na toll colect.
stř led 26, 2011 8:35 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Jo takhle
BES - běs
stř led 26, 2011 8:36 am

Amoroso
Příspěvky: 49
Registrován: čtv črc 15, 2010 2:32 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

no nepřátelé to nejsou ale ve středu před Jenou 155 euro za to že jsem neměl lopatu no jo no adr je fajn jinak slušnej přístup. :shock:
Proč jezdit? protože né chodit :-)))
pát led 28, 2011 11:41 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

no přidám jednu zkušenost u okolí studgartu...dálnice 3 pruhy pak do 2 v těch kopcích ...přede mnou osobák "zbržďovač"...75 pak 85 pak najednou 70 a několikrát ..já trobil svítil na kripla ... pak sem se nasral a vzal ho v zákazu když znova zbrzdil ...dost surově..za mnou bag +zelení... podotýkám že několikrát koukali co se děje že furt stojim na brzdách..... když sem ho majznul za vydatnýho troubení začal mě chvíli držet v levym a jak viděl policajty , vzal draka na plný kule ...oni zavřeli za mnou oba pruhy nechali mě zařadit ..jeden na majáky a za nim a druhej přede mě ..."bitte folgen" a jel furt 90 a asi 150m přede mnou asi 10km možná 8 nebo 12? nevim pak mi stáhl na parkoviště kde byl už "vybržďák" ..... ta pauza 30 min mi za to stála .. skopec natvrdo 300 z místa za úmysl a za ohrožení(ůmyslný) jestli prej chci podat žalobu ...skopec byl jak sračka dělal vola , že on nic... a policajti , že moc dobře ví, že ho sledovali... volal sem Das a nakonec jim říkám co s takovým idiotem??? a oni , ale neměl jste předjíždět...a já a co sem měl dělat? až mě vyvede něco horšího???? prostě mě zahřáli u srdce , toho dementa tak vymrdali, že příště počítám si dá zajít chuť na laškování.....


kéž by se to stávalo i u nás....... :cry:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob led 29, 2011 8:44 pm

Uživatelský avatar
pavel78
Příspěvky: 1298
Registrován: čtv led 29, 2009 2:06 pm
Bydliště: Budyně nad Ohří

Příspěvek

ale vzdyt u nas se ti to stane dvakrat trikrat za den :lol: , jo takhle - :lol: ty myslis ten proaktivni pristup policistu :?: leda tak ve Starttreku....
jeden zazitek meho kolegy, staveli ho v Lovosicich na dalnici s tim modrym passatem a za to ze na italskym navesu mel rz od auta, coz v IT musi, ho supito presto poslali do spravniho a ejhle na 6 mes.papiry. smekam, a dementi co ohrozuji denne kdekoho jezdi vesele dal, ale na to uz jsme si tak nejak zvykli...
:hand:
sob led 29, 2011 9:05 pm

Uživatelský avatar
x.zdenda
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2675
Registrován: úte bře 10, 2009 10:33 pm
Bydliště: Plzeň-JIH

Příspěvek

jo, zdá se mi že od těch dob co chytli toho namachrovanýho čecha co vybrzdil kamion se to lepší. Je dobře že jeli za tebou a viděli to. Pak už jen škoda, že člověk neumí německy tak jak by potřeboval, protože bych se toho idiota v osobáku zeptal, co ho k tomu vedlo, co to mělo za smysl, takhle jed. Jestli nemá co dělat a tímhle se baví, tak bych mu vzal noty a basta.
Obrázek
sob led 29, 2011 9:08 pm

Rebel trucker
Příspěvky: 33
Registrován: ned led 23, 2011 11:52 am
Bydliště: doma

Příspěvek

Zdarec pánové mám dotaz zastavili mě na Hoře sv. Šebestiána a byla to modrá dodávka Vw Transportér a dal jsem občanku a pak mě vlezly do auta dvě piče jedna stará hnusná a jedna mladá pěkná a všechno vzhůru nohama všechno vysypat vyndat atd. no ale to asi už někteří znáte a zajimalo by mě jestli tohle můžou? Hrabat mě v osobních věcích... :lol: :?: Jinak teda vše ok občanku mě borec dal a tradá dom ale nasralo mě to... :?
Žij každou vteřinu jako bys měl prdel v plamenech...!
čtv úno 03, 2011 7:09 pm

Odpovědět

Zpět na „Německo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů