Mýtné v Německu, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátor: cuisine

Odpovědět
Uživatelský avatar
FR1GTX
účastník zájezdu
Příspěvky: 1272
Registrován: stř pro 29, 2010 6:50 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

jj,celníci můžou
čtv úno 03, 2011 10:33 pm

Rebel trucker
Příspěvky: 33
Registrován: ned led 23, 2011 11:52 am
Bydliště: doma

Příspěvek

A ty modrý dodávky jsou celníci jo? Jinak dík za info :wink:
Žij každou vteřinu jako bys měl prdel v plamenech...!
pát úno 04, 2011 3:05 pm

Uživatelský avatar
FR1GTX
účastník zájezdu
Příspěvky: 1272
Registrován: stř pro 29, 2010 6:50 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

Buďto celníci (Zoll) nebo bagouni (BAG).
ned úno 06, 2011 12:05 pm

Rebel trucker
Příspěvky: 33
Registrován: ned led 23, 2011 11:52 am
Bydliště: doma

Příspěvek

Bag už jsem viděl ti to maji napsany ale tihle měli normálně transportera s modrejma pruhama tak jak maji se zelenejma jak u nás to bylo a trochu ještě je akorát tenhle měl modrý pruhy ale dík ono je to stejně jedno když už tě maji :wink:
Žij každou vteřinu jako bys měl prdel v plamenech...!
ned úno 06, 2011 7:31 pm

Demolition Man
fandík
Příspěvky: 1067
Registrován: pát led 09, 2009 4:22 pm
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek

Ty bagouni jsou prostě úžasní.... :lol:
Pánbůh! Doprovázej mě na cestách a já ti budu vdečný.
ned úno 13, 2011 6:48 pm

Rebel trucker
Příspěvky: 33
Registrován: ned led 23, 2011 11:52 am
Bydliště: doma

Příspěvek

copak nějaká příhoda? :lol:
Žij každou vteřinu jako bys měl prdel v plamenech...!
ned úno 13, 2011 6:51 pm

Vitold
Příspěvky: 94
Registrován: pon črc 12, 2010 6:24 pm

Příspěvek

Hrabat mužou ale musí mít rukavice a ty musič kontrolovat jejich činnost akvli dukazum a zda ti něco nepodstrčí.Do ledlice pry ale nemaji narok hrabat jen nahlidnout.Podle mne by měl kontrolovat jeden inspektor abys měl přehled o čiností a poškození a za další vše musi dat do puvodního stavu.Ale nedej bože když ti něco najdou tak si zgustnou na rozbirce a nic spět nemusi dat a ty se modliš abys dobře dopadl!
čtv úno 24, 2011 9:56 pm

Škaro
Příspěvky: 18
Registrován: pon zář 26, 2011 2:43 pm
Bydliště: Ostrava

kontrolní orgáni....

Příspěvek

můžou Ti prohrabat celou kabinu a taky osobní věci
Hrdinů jsou plné hřbitovy.
stř říj 19, 2011 5:10 pm

Škaro
Příspěvky: 18
Registrován: pon zář 26, 2011 2:43 pm
Bydliště: Ostrava

BAG

Příspěvek

jo jinak dkyby jste nevěděli jak už je nasrat ( sjeté gumy jsou nuda) :D stačí jim říct, že jsou Bundes autobahn gestapo určitě to bude mít úspěch jainak když jste u pokut tak trochu jiný soudek vracím se ze Slovenska a dávám kolegovi auto s tím, že si má koupit mýto, no a on projel čáru a na mýto zabudol........ nasledoval majáček a pokuta 1645e................ :evil:
Hrdinů jsou plné hřbitovy.
stř říj 19, 2011 7:58 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To jsou kidy a hov.na co tady melete.Muzem byt radi ze BAG existuje.Nebyt nich jezdite vsichni 20hodin denne ve starych kramech jako LIAZ a tvarite se zkusene.
Neřeším...
sob pro 24, 2011 8:49 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

jozin

Příspěvek

:clap: :bigups: jen 20?? a topit vařičem :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob pro 24, 2011 11:02 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak tak.Jen povzpominej na dobu pred x lety,sedel jsi v vytrepane liane,kde brzdilo jedno kola za ctyr,topil jsi motorem ci butanem jak rikas a na ,normalni, tahac,ze ktereho netekl olej,drzel luft si koukal jak na ufo.Pak nastesti nastoupilo BAG a jine uniformy a podobne vraky vystrnadily pryc,i kdyz nasi sefove rikali ze to je jeste dobre.Pak jak nam uz koupily poradnou techniku tak nam opet Bag musel vysvetlit ze je treba obcas se vyspat a nejezdit treba z ostravy do parize na jeden zatah,tak jak by to opet chteli nasi podnikatele.
Neřeším...
sob pro 24, 2011 12:17 pm

Valach
BAN
Příspěvky: 62
Registrován: ned pro 11, 2011 1:00 pm
Bydliště: Nový Hrozenkov

Příspěvek

Já taky proti Bagetám nic nemám, jediný co mi udělají je to, že mě zdrží. Když má člověk většinu věcí v pořádku (nikdy není vše 100%), nemá s nima problém. Bagoun není nějakej píčus, kterej tě pokutuje prasklou žárovku nebo někoho zbytečně buzeruje. Je to opodstatněný. Zastaví tě, máš to v pohodě, jsi slušnej, tak se akorát mrknou co a jak a valíš dál. Když nemáš, máš velkej problém, ale můžeš si za to sám. Zákon je zákon, jsi v jejich zemi, mají na to právo
čtv pro 29, 2011 2:33 pm

Uživatelský avatar
FR1GTX
účastník zájezdu
Příspěvky: 1272
Registrován: stř pro 29, 2010 6:50 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

Kontrolní orgány v Německu vůbec fungují tak,jak by to mělo vypadat všude.Žádná zbytečná buzerace rozhodně nikdy nenastala,alespoň u mě.Pokud udělám průser a vím o tom,nehádám se,sám si nadám do blbců před nima a hodně velký plus je,když se snažíš mluvit německy a porozumět.Ještě z dob na LKW:kontrola Polizei u Magdeburgu,kdy jsem měl o 1h zkrácený denní odpočinek(kdyby někoho zajímalo proč,prostě jsem si to v noci,kdy se mi konečně podařilo najít místo na parkování,po desítce jízdy totálně vyblblej špatně spočítal a vyrazil dřív).Stáhli mě z dálnice někam do polí,kontrola zabezpečení nákladu(některý kurty už byly volný jak švihadlo)před nima jsem to dotáhnul,ok.Grosses Problem byla ta pauza.Přiznal jsem jak to bylo a oni:ok,hodinu tady ještě postojíš a pak až pojedeš!Zkus vyjet dřív,my tady budem někde čekat!Vrátili doklady a už jich nebylo.Hodinu jsem se ani nehnul a byl rád jak to dopadlo.Druhý případ:kontrola BAG už nevim kde přesně,kolečko po 24 hodinách přetočený asi o půl hod,zapomněl jsem včas vyměnit.Deset minut mi dával kartáč u nich v dodávce,já hlavu až na zem,říkám:všechno uznávám,jsem blbej a zapomněl jsem...a v duchu už jsem počítal jestli budu mít dost EUR ve šrajtofli.Když už se jim zdálo,že se tak propadám hanbou do země,že by mě za chvilku nemuseli najít tak mi vrátili doklady a se slovy:ať už se to neopakuje,Herr Dummer! mě propustili.A poslední případ:už s autobusem za Frankfurtem na prvním PWC stahovačka,kontrola Polizei,rychlost z těch houpáků mezi Kolnem a Frankfurtem několikrát 110km/h.Sebrali mi celou složku s papírama a na 20min se s ní zavřeli v autě.Celou dobu držim peněženku v ruce s tím,že to nemůže projít.Pak vyskočili,beze slova složku vrátili a aufwiedersehen!Takže spoustu v tom sehraje váš přístup k nim.Mistři světa a notoričtí hádači jistě moc pochopení u nich nenajdou.Za mě jsou v Německu jednoznačně nejlíp pracující kontroly v Evropě,a to nejen proto,že mi něco odpustili.I teď,když mě zastaví za hranicema s busem,tak je zajímá jen kam jedu,zda mám všechny doklady,lidi pasy a do tří minut zpravidla odjíždím.Nezdržujou,zbytečně nebuzerujou pokud nemají důvod.
sob pro 31, 2011 6:33 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

taky nechápu co proti nim všichni maj zaplat buh za ně, i když na blbce člověk taky narazí, ale to je vyjímka, a to nemluvim o GB tam je to skoro radost se s nima setkat akorát, že já s nima s mojim haudujudu moc nepokecám :D :D a jejich jednání to už je vubec kapitola o grácii a gentlemanství
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob pro 31, 2011 8:25 pm

Odpovědět

Zpět na „Německo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů