Mýtné v Německu, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátor: cuisine

Využíváte služeb řetězce Serways?

ano
18
42%
ne
7
16%
někdy
18
42%
 
Celkem hlasů: 43

Demolition Man
fandík
Příspěvky: 1067
Registrován: pát led 09, 2009 4:22 pm
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek

Tak o tech WC na parkovištích mi ani nemluv :-/ Pokaždý když jsem tam šel,tak tam bylo zahuleno.Což nesnáším.Tak si raději zaplatím těch 0,5Euro neboli 12,50 :-)
stř dub 28, 2010 6:22 pm

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Tak nevím jak u vás, ale na dámách néé... :D Tam to jen normálně smrdí. :D
pát dub 30, 2010 11:15 am

Uživatelský avatar
schimi
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 898
Registrován: stř říj 21, 2009 11:46 am
Bydliště: Příbram

Příspěvek

Tak já to z duše nesnáším - nejen Servajs, ale i Sanifér a další takové fér hajzlíky - a to proto, že jakmile tam zalezu, že si udělám pohodlí, okamžitě se tam začne ometat všudypřítomná hajzlbába velmi tmavé pleti a mužského pohlaví a mně je to prostě nepříjemné, mám rázem po soukromí. A je to fakt pokaždý stejnej scénář, nevím jestli jsou po celým D domluvený: projdu turniketem - putzmann zametá na pánských. Jen za sebou zavřu dveře kabinky, šup a už zametá na dámských. Zlaté P s nerez WC.
To Irys: to je zajímavý, za mnou ty "německé báby" nechoděj, to bude asi tím, že nejsem tak "hezký" jako ty :tongue:

Ale P s nerez WC to s tebou nesouhlasím, tam bych si v životě!!! nesedl, maximálně na malou, když už neni zbytí, ty nerez budky se mi vysloveně hnusí, připadá mi to jako WC někde v Bulharsku,Rumunsku a pod, díra v zemi a šlapky na nohy i když je to hodně odlišné a nedá se to srovnat, ale já mám vždy takový pocit :savle:

Jinak přikládám logo Serways s mapkou a seznam míst Serways v D:
Obrázek

Obrázek
Brandon Walsh
pon kvě 17, 2010 9:41 pm

Rebel trucker
Příspěvky: 33
Registrován: ned led 23, 2011 11:52 am
Bydliště: doma

Příspěvek

na nerez WC už nejdu maximálně na malou ale gáblika mu nedám je to hrůza aspon' na těch pár co jsem zkoušel a stejně jsem to vzdal :oops: :lol:
Žij každou vteřinu jako bys měl prdel v plamenech...!
sob kvě 07, 2011 3:23 pm

Uživatelský avatar
x.zdenda
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2675
Registrován: úte bře 10, 2009 10:33 pm
Bydliště: Plzeň-JIH

Příspěvek

ty ku**y ty hajzly zdražili na 70 halířu ale na tiketu je furt jenom 50. Jsem byl po půl roce na velký a čuměl jsem jak péro, eště že jsem si vzal celou peněženku a né jen 50tník jako jsem to měl ve zvyku, protože už bych to asi nedoběhl :lol:
Obrázek
sob kvě 21, 2011 2:39 pm

++++
Pupajz
Příspěvky: 176
Registrován: pon říj 11, 2010 9:34 am

Příspěvek

Chodím jen sem,protože záchody na obyč.parkovišti jsou hnus.No a pokud "zabublá" mimo placený záchody,tak vtrhnu raděj do pole nebo lesa.A za velmi slušný vy.rání,zaplatit 20 centů,je cena víc než dobrá.
sob kvě 21, 2011 4:41 pm

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Schimi - kdo řekl, že si sedám? :D
++++ - jednak to není 20 centů, protože málokdy mám chuť si na přílušné pumpě něco dát (kafe v D opravdu ne...), ovšem hlavně neřeším tu cenu, ale ten opruz. Naštěstí se to většinou daří vyřídit třeba na firmě (v tom jsme v CZ velmi daleko pozadu, co se týká zázemí pro řidiče :mad: ).
sob kvě 21, 2011 6:06 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

tady bych asi dodal, že hodně záleží kdo se o tyto zařízení stará... někde čisto-voňavo, jinde humus skoro ...staří zvednout plast, prkýnko :roll: ........jak kde no... :D to samý se sprchama
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob kvě 21, 2011 6:10 pm

++++
Pupajz
Příspěvky: 176
Registrován: pon říj 11, 2010 9:34 am

Příspěvek

IRIS: 70-50►20 centů

martin440:to je pravda,ale asi mám štěstí,že se trefuju na ty čistý.
ned kvě 22, 2011 9:19 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

to já,než abych obsrával lesík kolem parkoviště,tak se radši vydělám do igelitky a šup s tím do koše,přijde mi to čistší,než někde po sobě cosi nechat,pokud tam teda není kukuřičný pole nebo není extra hlubokej les,ale většinou je tam plot a v určitých situacích bych přes plot nevylezl,páč bych to pak měl venku dřív,než je třeba,pravda je,že se mi to zatím mockrát nestalo,ale mám kolegu,co to praktikuje běžně,prostě má panickou hrůzu z toho,že by šel po někom na hajzlík,tak nakoupil pytlíky do koše a dál už to rozepisovat nemusím né? :lol:
...rád se svezu s čímkoliv...
stř zář 19, 2012 9:02 pm

TTNandy
Příspěvky: 880
Registrován: stř lis 09, 2011 8:39 pm
Bydliště: Dubí

Příspěvek

:D :D :D Teda EL,docela drsnej recept :shock: No má to svojí filozofii,ale já pokud jezdím svý pravidelný trasy mám tam i svá ,,místečka'' :D přírodní.Samozřejmně že ne ty oplocený parkoviště.V Německu jsem zatím s těma hajzlíkama typizovanejma spokojen,ale jsou vidět místní rozdíly v tom jak jsou udržovaný.Samozřejmně si tam nesedám,ale to málokde mimo domov. :D Spíš mi vadí že je ta kabinka tak málo oddělená a pro obě zůčastněný strany to asi není moc příjemný.Mně to teda ruší když mi někdo věčně za tou plentou přešlapuje..... :D což v lesíku nehrozí.
TTN
pát říj 05, 2012 9:38 pm

Uživatelský avatar
Pedrozo1
Příspěvky: 241
Registrován: stř říj 22, 2008 6:07 pm
Bydliště: příbramsko

Tip na internet zadarmo

Příspěvek

Zajímavé, že všichni rozebírate záchody :-) ale já mám pro vás lepší typ (teda pro ty, kteří nemají mobilní připojení k internetu). Když zastavíte u serwaysu (musíte co nejblíž), klikněte na wi-fi a objeví se telekom. Stačí signál na 2 čárky, na jednu už nefachá. Dáte připojit a objeví se tabulka s nápisem "Hier klicken für eine Stunde free surfen" Pak se objeví další, kde vyplníte svoje telefonní číslo, zakliknete českou předvolbu +420 a zaškrtnete, že akceptujete jejich podmínky. Pak vám na mobil odešlou šestimístný pin kód, který vyplníte a už si vesele serfujete hodinu zdarma. Podotýkám opravdu zdarma, využívám to poměrně často už asi přes rok. A malý dodatek, na některých místech je serfování nejen na hodinu, ale na 24h. To ale poměrně málo, já většinou parkuju na letištích, takže to využívám při 45 min pauzách a spokojenost... 8)
stř led 16, 2013 4:01 pm

Odpovědět

Zpět na „Německo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů