Mýtné v Německu, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátor: cuisine

PetulaVysocky
Příspěvky: 2
Registrován: pon zář 07, 2015 9:29 pm
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak plynovou pistoli nechat doma každopádně.
úte zář 08, 2015 6:57 pm

bihouz

Příspěvek

V Německu je zbrojak i na zduchovku. Když by si ji měl u sebe flastr cca 400€ a problémy...

Nevím proč vozit zbraně na západ... Mě to přijde divný....
pon říj 05, 2015 3:47 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

bihouz.. v kontextu toho co udělala ta čuba merkel a jiní si myslím, že to brzy bude aktuální téma... na dalnici snad zatim ne ...ale ale ......
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon říj 05, 2015 6:54 pm

bihouz

Příspěvek

No to té chapu, ale nemyslím si že by běženci přepadávali kamiony. Já tu makam a opravdu dřív jsem neměl nikdy strach že by se mohlo něco stat, když jedu u bahnem nebo s bahnem ve Stuttgartu to je veřejná doprava vlaky a metro tak mám strach ,kdy to bouchne. Upřímně budu raději bydlet na vesnici a koukat na krávy... Taky to mám v plánu...
pon říj 05, 2015 7:46 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

Upřímně budu raději bydlet na vesnici a koukat na krávy... :thumbud:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon říj 05, 2015 9:03 pm

dundee
Příspěvky: 21
Registrován: čtv dub 10, 2008 8:35 am

Příspěvek

Před asi půl rokem se mi někdo v noci pokoušel dostat do kabiny. Bylo to na A44 kousek za Dortmundem směr Kassel, tuším že druhé modernizované parkoviště. Naštěstí mě vzbudil zvuk centrálu a rozsvícení vnitřního osvětlení. Dovnitř se nedostal, jen poškodil dveře kolem zámku.
Když ráno přijela kriminálka, tak jsem se ptal na možnost zbraně na obranu a poradili mi stejně jako v UK.
Mít baseballovou pálku, ale je nutné mít k ní míč. Jinak je to zbraň. S míčkem je to sportovní souprava a na tu nikdo nemůže nic říct.
stř říj 28, 2015 11:25 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Zbraně v německu

Příspěvek

bohužel bez foto.... ale asi přehodnotili vhledem ke čmoudům .vztah k "chladným " zbraním,.... v lidlu skoro pulmetrová mačeta se zubama za 10 e + kudla jak z jednotek steals a kamuflováno jako zahradní nářadí.... dobře to dělaj ...už se nemužou dočkat asi až jim černý svině uřežou ty jejich debilní palice ------ :wall: :wall: :wall: :wall:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř čer 23, 2021 8:27 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Zbraně v německu

Příspěvek

Mel jsem plyn.pistoli.rok 95 cca.ukrajina,charkov.3dny v base na Gai.auto mezitim komplet orvane vykradene,i kdyz jsem byl leer.noze uz taky nevozim.dva mi zlomil ten idiot v Dover co meri delku cepele.ma na to ohybacku lamacku.u prvniho zapis jako bych zajel skolku na prechodu.
stř čer 23, 2021 9:16 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Zbraně v německu

Příspěvek

jose rabano ...jjj taky mi zabavili kinžál v litvě... doba se mění .... píčou ke zdi
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř čer 23, 2021 11:46 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Zbraně v německu

Příspěvek

Zitra rubu Gb.na vejkend.ukacka u nas nejezdi.z dvaceti aut,kdysi 50,nas tam jezdi 4.zbytek tam nepojede ani nahodou.mam dlouhy nuz na chleba,echt.a kratky.ten jim necham navnadu.mam vysledovane ze co druha jizda jdu bokem.kontrol.bud Stk,nebo negri.a pak ta vseobecna,tam ten curak lame ty noze.v nedelu dam vedet
čtv čer 24, 2021 7:55 pm

Odpovědět

Zpět na „Německo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů