Mýtné v Německu, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátor: cuisine

Odpovědět
Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Autohof... srovnání

Příspěvek

tak sem byl včera dost nemile překvapen, tak mě napadlo o tom napsat....
tady:

http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@x=1219307 ... 68736@z=13

mám dojem,nebo někde poblíž je autohof první 2 hodky zdarma pak ečko za hod , sprchy špička za 2 já ráno platil 9 vjezd na čárovej kod(kartička) sprchy čístý , celej autohof je na pohled příjemnej až moc Obrázek

tady:

http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@x=1249476 ... 73056@z=14

večer sem přijel zap net a na placení sem zapomněl... pro provokatery -platim poctivě, když využiju službu, tak jí musim zaplatit, považuji to za normální...večer po 19 hod sem se nechyt na žádnym place tak , jako všude....sprcha špička zase za 2 čistota pohoda...ráno sem na klice našel lístek na zaplacení 5 eur s číslem auta...4eur gutschein na kafe nebo cokoliv s schopu , 1eu parkovný , tomu říkám velký GUT

Obrázek

zato tady vrchol nenažranosti: http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@x=1263205 ... 28384@z=13 shell

vjezd na kartičku, hodina zdarma, takže kdo se chce vysprchovat za 3 ečka ve sprchách, kde je plíseň , puch smrad a zatuchlina -bomba, sprcha by měla běžet 10 min ňáký prd max 5 , bušil sem tam jak vsteklej celej namydlenej, aby mi to pustili znova (pouští to dole u kasy, takže sem tam minutu řval než přišel ali-baba co tam uklízí..spíš ne, podle toho puchu ....
už nikdy více radši u rybníka :D takže kdo se chce vysprchovat a ještě se najíst, nebo kouknout a koupit něco v rámu(REWE) čeká ho zaplatit ještě parkování.. tady německý pintlich sakra dostalo na držku, i když tam maj velkej výběr doplňků a kravin, nikdy už tam nezastavim, co naplat, že tam maj pračku a sušičku....ObrázekObrázek
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv úno 24, 2011 12:55 pm

Demolition Man
fandík
Příspěvky: 1067
Registrován: pát led 09, 2009 4:22 pm
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek

3 eura za pět minut sprchy je docela dost hodně........já si u hannoveru zaplatil 3 eura a kdybych se koupal dvě hodiny,tak to nikomu nevadilo... :lol:
Pánbůh! Doprovázej mě na cestách a já ti budu vdečný.
čtv úno 24, 2011 3:26 pm

tommusil
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 1043
Registrován: ned bře 29, 2009 8:16 pm
Bydliště: Moravský Krumlov

Příspěvek

zdravím mam dotaz na myčky v německu,jezdím tedka většinou jen německo a rakousko,a chci se zeptat jestli někdo neví jak tu myčku najít,žadny cedule nevidivam u dalnic.jen z hanburgu na berlin je videt v poli ze tam je truckwasch,nebo tak nejak.nejaky tipy.díky moc všem.
sob dub 09, 2011 6:30 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

hledej cedule Truckwasch,urcite najdes nede u hofu nejakou.U Auachu je jedna,vKoln mas 3 vjezdy atd.Vetsinou to myje turek,nebo rusak tak s domluvou neni problem.
Neřeším...
ned pro 30, 2012 4:42 pm

TruckerTonáněk
Příspěvky: 46
Registrován: úte úno 05, 2013 2:25 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Lidi plís rada potřebuji autohof v Hamburku vim že tam u nadraží je shell ale nwm kde přesně to je vše díky za radu
pát úno 15, 2013 7:56 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

shell autohof waltesrhof, Altenwerder Hauptdeich 22, 21129 Hamburg, A7ex30
pát úno 15, 2013 10:57 pm

TruckerTonáněk
Příspěvky: 46
Registrován: úte úno 05, 2013 2:25 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Díky moc ja sem tam byl a bude to už asi 2 roky jen si pamatuji že tam je nadraží a muzeum a skvělí kebab
pát úno 15, 2013 11:13 pm

Bach
Příspěvky: 56
Registrován: pát bře 25, 2011 4:44 pm
Bydliště: Podještědí

Příspěvek

2 TruckerTonáněk : ty ale myslíš tenhle autohof /taky to je shellka/ Georgswerder Bogen 12, 21109 Hamburg

ten co psal "sof" je na druhý straně přístavu a tam není nic..žádný nádraží a ani na kebab k turkovi tam nezajdeš :wink:
ned úno 17, 2013 5:11 pm

TruckerTonáněk
Příspěvky: 46
Registrován: úte úno 05, 2013 2:25 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Ja sem tam byl sou to 2 roky takže netuším jen si pamatuji že tam je naproti hofu most projdeš takovim parkem tam je muzeum a pak nadraží a kebab ten si pamatuji nejlíp.
ned úno 17, 2013 5:13 pm

Bach
Příspěvky: 56
Registrován: pát bře 25, 2011 4:44 pm
Bydliště: Podještědí

Příspěvek

Jojo, kebab u turka na nádraží..to bude ono :tongue:
ned úno 17, 2013 5:52 pm

TruckerTonáněk
Příspěvky: 46
Registrován: úte úno 05, 2013 2:25 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Přesně kebab u turka na nadraží ale fakt dobrej ale jenom že nadraží u nich a nadraží tady je taky něco jiného tady když du k
si dát parek v rohlíku tak smrdí na hony daleko a tam je celkem dobrej
ned úno 17, 2013 6:32 pm

bihouz

Příspěvek

V Německu je síť hooofu. Jejich jen "16" což není moc na Německo. Jedna se o Euro RAST PARK. Jeden je v Regensburg u Ost Wertbon.

Čistota 2 cena klasika 10€ , ale co mě zaujalo oni mají pracku a susicku! Ta není všude k vidění....
sob srp 22, 2015 5:06 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Hofu se susickou a prackou je vice jen musis hledat.Cena 5e,nahazes to tam a dostanes i tu kapslu s praskem,pak to vytahnes suche jen.Na autohofy uz vicemene nejezdim,podle me uroven celkove klesa.Na A2 za Berlinem uz jich je nekolik zavreno,podle me se to moc nevyplati.Myslim tim energii platit,udrzovat cisty plac,hovada co serou pod naves,maji milion vajglu pod sebou,kola ochcane,platit jeste chlapa ve ,,veste,,.A jeste dat 6e parkovneho 5e truckerovy na snicl,kolik mu toho zbyde?Ecko z kamionu...Fajn busines....Sprchy jsou vice mene vsude stejne,voda tece chvilku,cistota jak kde,nekde je lepsi jit v gumakach.Podstatne lepsi je se vykoupat ve fabrice,po vykladce,slozim a hledam satnu,a jak tam neni koule na dverich nijak to neresim a splachnu spinu ze sebe.Delam to tak uz mnoho let,vicemene v kazde zemi,zadny problem.
Neřeším...
ned lis 22, 2015 8:32 am

Odpovědět

Zpět na „Německo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů