Mýtné ve Francii, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

jozin.. ale jo , :D všude je něco ...já osobně bych v okruhu 50km od marseile nestál no třeba ...když na to přijde vořežou Tě i v ově ....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob kvě 28, 2016 9:43 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

kde by si stal?v Lyon preventivne?diru v plachte neresim vubec,lezt do kabiny nemusi hned,na to je dobry ten Daf s nocnim zamkem.ja davam kurt,funguje to ,jen to ty madla devastuje ale chlap tam nevleze.V PL koupis za par zlotych ten zelezny nastavec co nasadis na hranu dveri,zavres je a kridlovou matkou pritahnes k madlu.jednoduche a ucine,kazdy polak to ma.jeste k te sladke francii-jejich byrokracie u nakladky v zelezarnach je stejna jak na NH v ostrave pred deseti lety....milion razitek vsude,nejaky chlap s napisem security ti obhlizi nove auto a kouka na kurty,neco mudruje,pak te pusti ty nalozis kurtujes to podle sebe nebo vicemene podle nemcu protoze vis ze pojedes celym nemeckem.frantik jak jin rikame,tam prehodi tri kurty s malou racnou,bez gum protiskluzovych,polibi se spulkou haly a jede....security :shock:
Neřeším...
ned kvě 29, 2016 8:37 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

Touha cestovat pro vás byla stejným impulsem jako snaha uniknout stereotypu?
Ano. Lákala mě volnost, takové to „vyletět ven“. Zatímco na čerpací stanici jste takový otrok pro všechny, jízdu si děláte podle sebe. Samozřejmě, stále je to práce, ale když máte možnost dlouhé pauzy, můžete si zastavit, prohlédnout si město nebo okolí. Party řidičů se potkávají na odpočívadlech, parkovištích, tak se pobavíte. Pauzovali jsme třeba v Portugalsku s cizími řidiči a bylo to příjemné.
Jsem si vzpoměl na jozina, když jsem četl novou náborovou kampaň. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned kvě 29, 2016 12:46 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jedu opet na vikend do Bordeaux pro zmenu.Jo uz to ctu stuj 400km pred vykladkou atd :D .To ne,stojim primo v te zone,do Intermarche to mam km,MCdonald tzn wc mam osefovane teda.A co ja asi nikdy nepochpm na te francii-pusteny levy blinkr celou dobu predjizdeni.Misto toho aby seslapl plyn/vim zere to pak/tak predjizdi deset minut s osobakem....to je pro me obrhumus.ja kdyz nekoho predjizdim osobakem,ani to nepocitis.plny levy blinkr a palba....
Neřeším...
pon kvě 30, 2016 10:20 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Stojim opet vikend,tentokkrat Bergerac.Fajn mesto.Zaroloval jsem do zony,do mc donald par metru,intermarche taky.takze full,za me teda.V patek odpo jsem tam u nejmenovane dopravni megafirmy Doumai,zlute auta,nalozil prar roli s papiru stim ze zbytek dolozim u jejich pobocce v Bergerac.Adresu jsem vsak nenasel ani v navi ani v mape.Dojel od nich chlap,se starou scanii 380 a sel skaldat.jdu za nim se zeptat kde to je vedet by to mohl kdyz to na plachte.jdu za nim a on v pohode chlap rekne neni problem pockelj 20 minut slozim par palet a ja te tam zavedu.rikam ok,parada neni problem casu mam ze nevim co snim.potahl od rampy otevrel tachograf zanadaval,kolecko roztrhal a dal nove a rikal jedeme...cumim na nej jak pero,rikam to je normalni u vas?a on jasne proto jezdim se starou kurvou prece,denne jsem doma ...NJN,Francie a ajtr :D .Na firme me nechal vykoupat a ukazal jeste tu zonu kde se muzu postavit.Fajn chlap
Neřeším...
ned čer 05, 2016 1:36 pm

Odpovědět

Zpět na „Francie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů