Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Globe

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Co byste si koupily?

Příspěvek

Co byste si koupily? FH16 nebo FH???? a proc?
čtv úno 08, 2007 4:11 pm

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Co byste si koupily?

Příspěvek

Mack píše:Co byste si koupily? FH16 nebo FH???? a proc?
tak kdyžbych začínal tak s ojetým Volvem FH 12 to by mi na začátek stačilo no a pak bych možná vzal i Volvo FH 16.Proč ? Má to dobrej motor,převodovku a td..
Vše o Karosách na stránce:
www.karosa.webgarden.cz
čtv úno 08, 2007 8:42 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Co byste si koupily?

Příspěvek

Bagr píše:
Mack píše:Co byste si koupily? FH16 nebo FH???? a proc?
tak kdyžbych začínal tak s ojetým Volvem FH 12 to by mi na začátek stačilo no a pak bych možná vzal i Volvo FH 16.Proč ? Má to dobrej motor,převodovku a td..
Ja vim ty jeho technicke vlastnosti, ale prave se ptam jesli nei zbytecne mit silnej motor pac si to taky vice pafne asi? A zas tak o prachy me nejde.
čtv úno 08, 2007 8:54 pm

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Co byste si koupily?

Příspěvek

Mack píše:
Bagr píše:
Mack píše:Co byste si koupily? FH16 nebo FH???? a proc?
tak kdyžbych začínal tak s ojetým Volvem FH 12 to by mi na začátek stačilo no a pak bych možná vzal i Volvo FH 16.Proč ? Má to dobrej motor,převodovku a td..
Ja vim ty jeho technicke vlastnosti, ale prave se ptam jesli nei zbytecne mit silnej motor pac si to taky vice pafne asi? A zas tak o prachy me nejde.
spotřebu nevím kolik má.Musel bych zjistit.
Vše o Karosách na stránce:
www.karosa.webgarden.cz
čtv úno 08, 2007 8:55 pm

guga

Re: Co byste si koupily?

Příspěvek

Bagr píše:
Mack píše:
Bagr píše: tak kdyžbych začínal tak s ojetým Volvem FH 12 to by mi na začátek stačilo no a pak bych možná vzal i Volvo FH 16.Proč ? td..
Ja vim ty jeho technicke vlastnosti, ale prave se ptam jesli nei zbytecne mit silnej motor pac si to taky vice pafne asi? A zas tak o prachy me nejde.
spotřebu nevím kolik má.Musel bych zjistit.
Má to dobrej motor,převodovku atd....Hlavně že víš toto :doh: :wall:
čtv úno 08, 2007 8:59 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

A snad to firmy zaplati tu spotrebu pac vubec nemam tuseni jak se plati cesty, jesli plati jenom cestu s nakladem nebo berou i zpatecni atd... Zatim jsem se dival jenom na auticka a Volvicak me strasne oslovily
čtv úno 08, 2007 9:12 pm

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Co byste si koupily?

Příspěvek

guga píše:
Bagr píše:
Mack píše: Ja vim ty jeho technicke vlastnosti, ale prave se ptam jesli nei zbytecne mit silnej motor pac si to taky vice pafne asi? A zas tak o prachy me nejde.
spotřebu nevím kolik má.Musel bych zjistit.
Má to dobrej motor,převodovku atd....Hlavně že víš toto :doh: :wall:
ty víš něco bližšího? Jezdil si s tím ?
Vše o Karosách na stránce:
www.karosa.webgarden.cz
čtv úno 08, 2007 9:37 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Co byste si koupily?

Příspěvek

Bagr píše:
guga píše:
Bagr píše: spotřebu nevím kolik má.Musel bych zjistit.
Má to dobrej motor,převodovku atd....Hlavně že víš toto :doh: :wall:
ty víš něco bližšího? Jezdil si s tím ?
NE ve volvu jsem este vubec nesedel, ja jsem jenom zaskakoval o prazdninach za ridice a to byl Man na 15 palet valnik tak snim jsem lital a prrvni jizda jsem byl pekne podelanej ale pak uz to slo, a to vim ze pafalo nejakej 20 litru jen tak ze srandy a to jsem byl este na pul vytizenej
a tak se chci zivit prave tahacem, kdyz otec pujci prachy
čtv úno 08, 2007 9:47 pm

guga

Re: Co byste si koupily?

Příspěvek

Bagr píše:
guga píše:
Bagr píše: spotřebu nevím kolik má.Musel bych zjistit.
Má to dobrej motor,převodovku atd....Hlavně že víš toto :doh: :wall:
ty víš něco bližšího? Jezdil si s tím ?
Stačí číst testy a máš aspoň trošku jasno :lol: :lol:
pát úno 09, 2007 10:03 pm

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak nějaký čtu.
Vše o Karosách na stránce:
www.karosa.webgarden.cz
sob úno 10, 2007 9:18 am

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No tak uz to padlo zjistil jsem ze nove auticko stoji 7 micu, tak to me otec nepujci ani nahodou, tak si budu muset najit nejake za mim penizku a za sve tak cca 0,5mil i s navesem tak snad me to vyjde, pac jsem se stim uz doma zminil a jsou doma z toho pozdvizeni
sob úno 10, 2007 6:20 pm

mirasa
Příspěvky: 1361
Registrován: sob kvě 27, 2006 5:11 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Mack píše:No tak uz to padlo zjistil jsem ze nove auticko stoji 7 micu, tak to me otec nepujci ani nahodou, tak si budu muset najit nejake za mim penizku a za sve tak cca 0,5mil i s navesem tak snad me to vyjde, pac jsem se stim uz doma zminil a jsou doma z toho pozdvizeni
Máš můj obdiv.Na začátek bych šel do 12 ojetý,16 je zbytečne na normalní nakl. silná,tedy pokud nebudeš jezdit nadměr.460 koníků ideal.Ale podnikat jsem nepodnikal,ale osobně bych do toho bez ničeho,tím myslím kontaktů atd. určitě nešel,i když jak říkáš,peníze nejsou problém.Uvidíš.Hodně štestí.
Práci čest,rukám klid.
FH 12 420 2000,FH 12 420 2001,FH 13 440 2007,
FH 13 440 2008, Man TGX 440 2009
Teď Béda Trávníček :)
sob úno 10, 2007 8:32 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

mirasa píše:
Mack píše:No tak uz to padlo zjistil jsem ze nove auticko stoji 7 micu, tak to me otec nepujci ani nahodou, tak si budu muset najit nejake za mim penizku a za sve tak cca 0,5mil i s navesem tak snad me to vyjde, pac jsem se stim uz doma zminil a jsou doma z toho pozdvizeni
Máš můj obdiv.Na začátek bych šel do 12 ojetý,16 je zbytečne na normalní nakl. silná,tedy pokud nebudeš jezdit nadměr.460 koníků ideal.Ale podnikat jsem nepodnikal,ale osobně bych do toho bez ničeho,tím myslím kontaktů atd. určitě nešel,i když jak říkáš,peníze nejsou problém.Uvidíš.Hodně štestí.
No penize nebylo problem pac jsem myslel ze me otec zalozi ale jak jsem mu o tom rekl dak me sklamal rikal ze v tom me podporovat nebude a s kontakty se chci domluvit od kamose otcem on jezdi dopravu i kdyz jenom ze 7,5t ale kontakty uz nejake ma tak jesli by sel do toho semnou a staral se o to a hledal zakazky, ja bych vlastne v te firme nebyl pac chci studovat tak muj napad je takovej koupit auto a naves a zamestnan ridice at jezdi on a ten otec at hleda zakazky. púac prachy nepotrebuju to chci jenom tak pro zabavu
sob úno 10, 2007 10:24 pm

blekota
Příspěvky: 109
Registrován: pon črc 17, 2006 10:05 pm

Příspěvek

Tak to mně připadá jako cesta do pekla.. Koupit soupravu za x mega, bude s ní jezdit někdo cizí a i cizí ti bude shánět kšefty..a to vše pro zábavu, protože love nepotřebuješ. Trochu "Monopoly" ve skutečnosti..
Ale pokud se pro to rozhodneš, tak mnoho zdaru :!:
sob úno 10, 2007 10:58 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

blekota píše:Tak to mně připadá jako cesta do pekla.. Koupit soupravu za x mega, bude s ní jezdit někdo cizí a i cizí ti bude shánět kšefty..a to vše pro zábavu, protože love nepotřebuješ. Trochu "Monopoly" ve skutečnosti..
Ale pokud se pro to rozhodneš, tak mnoho zdaru :!:
No blhuzel tedka dodelavam maturu tak nemam cas a nez se to rozjede tak to tak musi byt ale po dokonceni skoly bych se do toho pustil sam a jedna se me hlavne abych si mohl kdykoliv jak mam volno sednout za volant a jezdit si sam pac jen tak nekdo me nezamestna ze mam zrovna tenhle tyden volno tak ze muzu jezdit tak nic jineho nezbyva
sob úno 10, 2007 11:04 pm

Odpovědět

Zpět na „VOLVO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů