Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Globe

Odpovědět
jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Nikdo nic na tema ,,sparovani,,mobilu?myslim ze chyba je v aute,mobil volvo truck nevidi,jak vytahnu druhy mobil taky nic,ale ty dva se navzajem vidi...Tak nevim co stim.
Neřeším...
stř bře 15, 2017 7:31 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4490
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

jozine buď rád, že to jezdí, ještě aby to mělo za tebe telefonovat. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř bře 15, 2017 2:25 pm

FireMAN
Příspěvky: 150
Registrován: pát lis 02, 2007 2:25 pm
Bydliště: Roudnice n.L.

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Jozin: zkus zapnout blutut na tel a pak na autě "zelený tel" jako když přijímáš hovor, mělo by se "zviditelnit" handsfree a pak už klasika spárování
stř bře 15, 2017 2:54 pm

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

jozin: Chce to výdrž, Nokia Lumia hledá nová zařízení Bluetooth i dvě až tři minuty. A zkus vymazat spárované telefony v rádiu (můj Blaupunkt umí max. 5), třeba to pomůže...
stř bře 15, 2017 5:21 pm

nocnak
Příspěvky: 127
Registrován: ned pro 05, 2010 11:05 pm
Bydliště: Kaplice

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Jozin

Co ty disky,poresil jsi to?mam je taky a po zime jsou takove neleskle
stř bře 15, 2017 5:50 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Ja mam vsechny telefony smazane prece.Zeleny jsem zmackl a nic.Disky mam jak nove,staram se o ne,dnes jsem si je pretahnul trosku hadrou at to ma fazonu....Njn uchylka...
Neřeším...
stř bře 15, 2017 7:51 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Schválně jsem zkusil znova spárovat ten můj služební flašinet (nějaký Samsung nebo tak něco). V hlavním menu jsem vybral nastavení, pak bluetooth, pak přidat zařízení. Pak mi to píše, at opíšu několikamístný kod který mi svití na displayi auta na tf, který chci spárovat. To jsem opsal, potvrdil OK a bylo spárováno. Akce na 10 sek.
Ale vím, že jsem dřív míval taky problém spárovat Nokii s čímkoliv. Vyhodil jsem ji oknem a vyřešeno 8) Ale zkus radši jestli nebudeš mít stejný problém i s nějakým jiným tf. Nějaký kolega at Ti pujčí mobil a budeš vědět hned.
stř bře 15, 2017 8:57 pm

Uživatelský avatar
Robin
Příspěvky: 164
Registrován: pát kvě 29, 2009 6:57 pm
Bydliště: Královehradecko

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Je to trochu OT teda, ale zkuste na ty Alcoa disky s úpravou Durabright přípravek White Diamond, je to v podstatě asi jedna z nejšetrnějších kvalitních leštících emulzí. Amglos by je mohl i zničit se domnívám..on to je vlastně klasický hliníkáč "zalakovaný" ochrannou vrstvou..přesné know-how neznám.Osobně je nemám, prezentují se jako bezúdržbové, což v podstatě jsou, ale po zimě to po té agresivní soli chce tímhle vzít. Není to z mé hlavy, psal to kdesi Vegáč a to je bezpochyby spolehlivý zdroj. White Diamond stačí dát do vyhledávače, v CZ ho kdosi též přes net prodává, pak se dá koupit v truck shopech v zahraničí. V NL třeba na Astenu..jsou dva druhy, jeden je na něco jiného, teď nevzpomínám, ten který myslím je bílá dvousložková emulze..dá se to použít v podstatě na cokoliv..i na nádrže..

Abych jen nekecal, byl jsem tuhle v HK ve Volvu na myčce, přijel kolega s pár měsíců starým FH a celkem nadával na elektroniku, rádio mu taktéž prý zhasl displej a kaputt, baterky na výměnu. Firma Premier Logistics a tak to mají u více aut, takže vlastně nic nového. :) Známý fasoval new FH před měsícem u CEE, hned druhý týden mu v noci ukradli krycí plast zrcátka a tuhle mí píše, že mu magnet z hrdla Ad-blue zapadl do nádrže. :D To tak pro odlehčení..
...............
stř bře 15, 2017 9:15 pm

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Už jste řídili Volvo mrkví? https://youtu.be/7N87uxyDQT0
A až budete zkoušet tohle https://youtu.be/mAqTRTgs7WI , nezapomeňte si vypnout ESP... ;-)
čtv bře 16, 2017 4:16 pm

tommusil
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 1043
Registrován: ned bře 29, 2009 8:16 pm
Bydliště: Moravský Krumlov

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

To s mrkvou máme na firmě a jde to fakt pěkně
čtv bře 16, 2017 5:50 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Juba-nerauguje to ani na jiny telefon,chyba je v aute teda.pisou do tri minut se to ma spojit,me se to,,toci,,i pul hodiny a nic.Disky-nejsou bezuudrzbove.Pisou ze jo ale blbost.Musis se jim venovat furt.Dnes u nas zaparkoval kamion od Yvette,na vikend,a ten ma paradne vylestene(novy magnum myslim)Sofera jsem nezastihl tak jsem nemel kdy pochytit rozumy.
Neřeším...
pát bře 17, 2017 6:49 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Skrtnul jsem minuly tyden v zelezarnach spodkem o traverzu,tak mi prasklo to spodni lizatko.Ridicka chyba,mel jsem si to vsimnout.Pri couvani,jen to lizlo,rychlost temer nulova,a roztiplo se to na trsatka...Tak jsem si to v patek vymenil na dilne,dosel sef a jen prohodil,v klidu,letos jsi treti uz,dluzis mi litr :D -taky to mohl vydrzet vic ale chuj stim uz,aspon ho mam novy.
Neřeším...
sob bře 18, 2017 5:25 pm

moucka163
Příspěvky: 204
Registrován: úte kvě 14, 2013 12:54 pm
Bydliště: k.vary

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

jozin asi ti to nepomůže,ale můj problém se spárováním byl ten,že můj inteligentní telefon HTC při zapnutí bluetooth vyhledává jen už v minulosti spárované zařízení a cizích si nevšímá ( doslova to píše "viditelné pouze pro spárovaná zařízení") takže musím v tom bluetooth do možností a zapnout "viditelné pro všechna zařízení" teprve potom to hledá cizí zařízení. Řešil jsem to ale v Mercedesu,takže ti to asi nepomůže. Já jen jestli něco podobného není třeba v rádiu,nebo i v Nokii.
sob bře 18, 2017 6:58 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Dikec,zkusim v pondeli,ted lezim ve fitu.
Neřeším...
sob bře 18, 2017 8:12 pm

Uživatelský avatar
holbra
Příspěvky: 3059
Registrován: pon zář 14, 2009 3:33 pm
Bydliště: valašsko

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Nádhera na stavbě
ned bře 19, 2017 1:52 pm

Odpovědět

Zpět na „VOLVO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů