Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Globe

Odpovědět
DMiloslav
Příspěvky: 25
Registrován: pát kvě 04, 2012 5:23 pm
Bydliště: Brno

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Myslím ,že natočím a uplně na pohodu. :D Vím o problematice s baterkama když tento model začínal.Po víkendu jsem měl napětí 24.5V navíc mám startovací baterky s integrovanou nabíječkou.
Měl jsem možnost si to auto poskládat podle sebe,tak jsem na to trochu přitom myslel.
stř lis 27, 2019 7:35 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

No já to nechával v letě na výkend zapnutý a v lednici byla celkem zima, povětšinou blikala, že nemá proud a na start tam po těch 65hodinách vpohodě bylo. Baterky ty velký 220Ah negelový, šibr zavřenej(jak jinak) v kabině nejmíň 60° přes den.. Pak se sesypal článek v listopadu a konečná, než se sesypal tak už dělaly problémy, nechal sem je u nás nabít a dolít a hned tejden na to klekly, když sem to pak startoval osobákem, bylo otevřený jedno víčko a asi tam napršelo :roll: . Mana mám teď přesně 2 roky, dělám to samý, taky 220Ah a lednici sem eště nevyp a míň jak 24.0V sem snad ani neviděl 8)
DMiloslav: Jestli máš nový auto tak tam máš 4 baterky ne?
Martin440: To musíš bejt jó expert, když ti nestačilo standartní osvetlení ve volvu :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř lis 27, 2019 7:56 pm

DMiloslav
Příspěvky: 25
Registrován: pát kvě 04, 2012 5:23 pm
Bydliště: Brno

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Mám nový a 4 baterky taky,ale myslím že to není ted standartní výbava...
stř lis 27, 2019 8:38 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Nemají všechny nová 4 baterie.mame jen dvě taková ale už tam cosi řešily.ted došli dvě nová a ty mají jen dvě..já to vždy v pátek vyklidim vytru do sucha tu ledničku a je to.navic tam tak táhne do té kurvy že ledničku ani nepotrebujes :D
stř lis 27, 2019 8:58 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Takže vlastně nevyřešili nic :doh: Mě by zajímalo s kterejma lopatama to volvo konstruovali, jak se s tím na začátku chlubili :roll: To nemohli bejt řidiči..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř lis 27, 2019 9:06 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Me by vice zajímalo kdo vymyslel tu matrací na lůžku.já byl nadšený tak rok.pak jsem během par let vyměnil pul auta :D .tak už to funguje..kompresor. trubky nafty obě.startér.ad blue snad cele.baterky troje.celou palubovku.stěrače komplet i s motorkem.xenon.budík kotel.nějaké cidla na motoru to ani nepocitam..jinak to je držák.
čtv lis 28, 2019 8:21 am

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Jo, jinak je to držák akorát tak na SPZ :valetsesmihy:
Matrace byly prej na výběr tři tvrdosti nám tehdá řek, když sem si stěžoval že vocaď nemůžu vylízt :doh: Vzali nám nejměkčí s pérama a aspoň 20cm vysokou :roll: Což vo to, to sem si zvyk, ale že ta vrchní minimatrace jezdila a nešlo to povlíct, to už sem nezkousl.. Nej matraci má Actros, jakousi pamětovou nebo co to máme a to je jak na vobláčku :idea:
Jinak mě i bráchovi do toho teklo, jak do dafa :D mezi pozičkou a střešním voknem je takovej plastovej předěl a mezi tím tam lilo za deště, bráchovi to přelepili izolačkou zvenku a dobrý :wall: S Volvem to se člověk nenudí :roll:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv lis 28, 2019 8:40 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Třeba jsem něco zapomněl.jsem sjety po ránu jsem si slehl do pupku injekce :D .jako kdyby se tak sralo jen moje neřeknou nic ale jak jich mate třicet a všechny maji stejně závady...aspoň ještě nechodim s konvi fridexu jak Kuba takže asi dobře.
čtv lis 28, 2019 8:54 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Držák na SPZ :valetsesmihy: Líp bych to neřek.
Jinak vodu uz nedolívám. To prochcávala ta vodní pumpa. Už vyměněno.
čtv lis 28, 2019 9:13 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Tu jsem měnil naposled na liane někde v Sojuzu a nejproblem byl povolit tu poslední matku.jsem myslel ze mi Pazúr umrzne :D
čtv lis 28, 2019 9:40 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11907
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Auto se uspí samo po 9 hodinách ale je lepší to uspat hned ....bez ručního byla uspání mě lednice běží 48 hod pak ji vypne ...start no problém ...24,5v +-
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv lis 28, 2019 10:46 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

stačí dva krát zamknout :)
čtv lis 28, 2019 11:23 am

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Zamknout? Pánové už se vám to někdy samo zamklo? No to bylo jendo krásné sobotní ráno, parádička, hurá dom, zastavím na hlavní u PKW čapnu krámy klíče buchnu dveřma a letím startovat. Když sem se vrátil k Volvu a vzal za kliku, tak sem neveděl jestli se smíchy udržím :wall: Motor valí, světla svítí, stěrače pískají a auto zamčený, skočím na stupačku a koukám vobě, ne jen u šoféra, ale vobě kliky zamčený.. Ještěže jsem měl pootevřený vokno u řidiče, bo šibr stál za prt a foukalo z něj za jízdy do očí. Tak sem vyhrabal v osobáku sluchátka uvázal očko a venku kláda a já jak opičák visel na okně a pokoušel se zaháknout kliku.. No ti co jeli vokolo asi koukali, já modřiny na bicáku eště po tejdnu a kdyby to nepovolilo, tak sem to vokno už steky rozbil.. A to sem měl klíč oddělenej od dálky, abych mohl nechat natočeno, když sem běžel do kanclu třeba, no tady sem ji nebral žejo. Naštěstí chvíli na to mě klekly baterky a šlo to celí pryč :pray: brrr
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv lis 28, 2019 11:56 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Mě. Na44 u Kassel.chrapu v průmyslové zóně jako vždy.půlnoc jdu se vychcat do trávy v trenkachh jdu zpět a zamčené.... Já te elektronice dávno nevěřím a okno spuštěné par cm.soudu v klidu na náves.na vratech mám rebrik povedený.opru o kabinu.jen ta mezera byla malá tak jsem se pověsil na to okno a. To kleslo dalších par cm.pak už voličů otevřít.zarazí me dvě věci.nic jsem neslyšel absolutně. Žádné zvuky motorku.nic.a to tam je ticho.acza druhé.jak tam je absolutní klid a stojím v trenkach na řebříčku.projíždí pomalu osobák kolem.zda zastavil snad psát nemusím ani..
čtv lis 28, 2019 1:13 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Jožine nenapínej nás a řekni jak si to těm policajtům vysvětlil, když se jistě museli zajímat o to, co tam děláš v noci v trenkách a se žebříkem :valetsesmihy:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv lis 28, 2019 9:38 pm

Odpovědět

Zpět na „VOLVO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů